Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

2) jak wygląda sprawa hali sportowej? będziemy mieli do niej dostęp, czy mogę z niej korzystać tylko ci którzy mieszkają w ośrodku a nie w domkach?

Po cholerę Ci sala? Żeby się w niej ugotować żywcem? :]

3) te domki cienko wyglądają, trzeba będzie znów chyba Micha zatrudnić do podtrzymywania

Bez trzymanki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
2) jak wygląda sprawa hali sportowej? będziemy mieli do niej dostęp, czy mogę z niej korzystać tylko ci którzy mieszkają w ośrodku a nie w domkach?

Po cholerę Ci sala? Żeby się w niej ugotować żywcem? :]

do siatkówki; gra na powietrzu to raczej lipa bo słońce razi... chyba, że będziemy grać w godzinach 04.00-07.00 i 19.00-22.00 :D

Odnośnik do komentarza

Feno Ty myslisz ze wszyscy bedą się zbierac o 14 i pędzić grać w siate, potem krótka przerwa i coś na boisku pokopiemy :rotfl:

 

Ja planuje pić od rana i wytapiać tłuszczyk z brzucha na słoncu aaaa i jeszcze od czasu do czasu chce zapalić fajeczke. Mysle że więcej bedzie takich sportowców jak ja :keke:

Odnośnik do komentarza
Feno Ty myslisz ze wszyscy bedą się zbierac o 14 i pędzić grać w siate, potem krótka przerwa i coś na boisku pokopiemy :rotfl:

 

Ja planuje pić od rana i wytapiać tłuszczyk z brzucha na słoncu aaaa i jeszcze od czasu do czasu chce zapalić fajeczke. Mysle że więcej bedzie takich sportowców jak ja :keke:

 

Ja będę takim sportowcem :D .

 

Ci którzy myślą o prawdziwym sporcie są naiwni :D .

Odnośnik do komentarza
Ci którzy myślą o prawdziwym sporcie są naiwni

 

Jeśli ma nie być grania w piłke..to od razy rezygnuje i oddaje miejsce... ;]

Będziemy grali w prawie-piłkę nożną

 

O ile Feno powie nam, jak odorać tą połowę boiska, o której mówił moke :keke:

Odnośnik do komentarza
Dobrze, ze te kraty browarow w bagazniku sprawia, ze na intelektuale rozrywki zabraknie miejsca...

No właśnie. Nie wygłupiajcie się. Nie róbcie tego SZk. On jedzie, by jeden raz w roku zakosztować plebejskich rozrywek, a Wy tu z szachami, scrabble i pewnie jeszcze kółko teatralne założycie... :pfff:

Odnośnik do komentarza
Ja biore szachy, a i partyjka pici polo nie pogardze...

 

To ja się piszę :D .

 

Chłopaki laki nie jedzie. Mamy kolejne wolne miejsce :D .

 

Niedoczekanie :D

Szk trafił w sedno...szachy to jest to, sport dla wszystkich, minimum wysiłku maksimum możliwości :D

 

A poza tym bedzie świniak :]

Odnośnik do komentarza
Ja biore szachy, a i partyjka pici polo nie pogardze...

 

To ja się piszę :D .

 

Chłopaki laki nie jedzie. Mamy kolejne wolne miejsce :D .

 

Niedoczekanie :D

Szk trafił w sedno...szachy to jest to, sport dla wszystkich, minimum wysiłku maksimum możliwości :D

 

A poza tym bedzie świniak :]

co? gdzie? jak? jaki świniak?

 

czy ja o czymś nie wiem? :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...