Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Ja chcialbym tylko przeprosic za zamieszanie. Tak czulem, ze nic z tego nie wyjdzie. Zreszta lepiej ze dowiedzialem sie od razu anizeli na tydzien przed 28 lipca kiedy to bylo by juz z deka za pozno na jakakolwiek reakcje ze strony PJM czy Dapsza.

 

W sumie moglbym wziac 2 dni urlpu na zadanie i cos z lekarskim zwolnieniem pomyslec ale...dopiero zaczalem pracowac, licze na staly etat, nie chce sie wychylac jako nowicjusz bo kazdy teraz patrzy mi na rece. Zaluje. Chcialem sie napic z Iconem i Smetkiem, pogadac z Jasonxem, zobaczyc zjawisko SZk na live, porozmawiac o nacjonalizmie z Gulim, poganiac ludzi w sobote wieczorem z Pawojem... i ch** :(

 

Chociaz nie licze na to, ze ktokolwiek bedzie zalowal tego, ze zabraknie Mitnicka. W sumie i tak nikt sie mnie nie spodziewal. Miala byc niespodzianka. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
PJM - GO Slonsk ma jedno wolne miejsce. Pytanie gdzie sie mozesz dosiasc

Nawiążę kontakt ze Siouxem, bo jednak Kraków geograficznie jest mi bliższy niż Śląsk, ale jeśli to nie wypali to ostro pokminie i dam jeszcze znać to się najwyżej coś wymyśli :)

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze skoro jada piecoosobowym autem w trojke, to raz, ze sie zmiescisz, a dwa - oplata za benzyne rozlozy im sie na czterech, nie trzech.

 

Hmm, z tego, co sie orientuje, to jakos malo w tym roku uzytkownikow komunikacji publicznej...

Odnośnik do komentarza
Mysle, ze skoro jada piecoosobowym autem w trojke, to raz, ze sie zmiescisz, a dwa - oplata za benzyne rozlozy im sie na czterech, nie trzech.

 

Hmm, z tego, co sie orientuje, to jakos malo w tym roku uzytkownikow komunikacji publicznej...

Ok, dzięki za cynk - pogadam z kim trzeba.

 

Bo ta Kobyla Góra, to niezłe zapupie :].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...