Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za to chciałem zapytać bo chyba gdzieś mi umknęło,szukam dodatku, bądź jakiegoś pliku za pomocą którego będą odblokowane wszystkie reprezentacje.

Czy takie cudo jest może ???

 

Pozdrawiam

 

A ja szukam pliku, bądź dodatku, za pomocą którego są odblokowane i grywalne wszystkie reprezentacje.

czy jest takie cudo???

 

Pozdrawiam

 

 

http://www.filefront.../Pliki-ddt.zip/

co prawda nie wszystkie, ale niemal 200 ;)

 

 

gdzie to wrzucić? i druga sprawa - czemu nie mam ligi japońskiej? ani kadry w komplecie? dla określenia stanu: patch 10.3, baza wlasnorecznie edytowana, plik retain, gra oryginal w wersji box PL.

 

pozdrawiam.

 

PS i przepraszam za walnięcie 2 postów z rzędu - poprzedni mozna uznać za nieaktualny, efekt korzystania z szukajki ;)

Odnośnik do komentarza

nie ma Japonii, bo nie ma odpowiedniej liczby piłkarzy w bazie, SI nie ma licencji i kluby japońskie nie mają składów, a z zagranicy nie da się złożyć reprezentacji

na szczęście kluby japońskie generują newgenów i po paru latach można objąć Japonię

 

a jak masz retaina to moje pliki są niepotrzebne (retain dodaje wszystkich piłkarzy z bazy, moje tylko z 6 najlepszych klubów z każdego kraju)

Odnośnik do komentarza

na szczęście kluby japońskie generują newgenów i po paru latach można objąć Japonię

 

A co w sytuacji kiedy nie mam ani jednego klubu japońskiego, wklepuję w szukajkę Urawa, Iwata, Gamba Osaka itp. i nic, pusto. Szkoda bo jestem wielkim fanem tego kraju ;) Czy to jakiś error?

Odnośnik do komentarza

SI nie ma licenji na Japonię, dlatego w grze są sfejkowane kluby z J-League (wymyślone nazwy i barwy)

 

można to ominąć poprzez skasowanie odpowiednich plików (tam gdzie jest fake.lnc, lub w "okolicy", nie powiem dokładnie, bo już je skasowałem dawno temu ;))

Odnośnik do komentarza

Hmm w 2009 miałem takie fajne alternatywne boiska powgrywane które bardziej przypominały te prawdziwe, nie wiem gdzie to teraz znaleźć i wie ktoś czy by działały w 2010?

Wiadomo coś czy wyjdzie BlackIn10? W poprzednich częściach był to najlepszy skin teraz nie słychać nic o nim.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

ma pytanie jak powiększyć pasek kalendarz w skins?

 

chodzi mi o kwadratowe pola jak mają FIFA Manager

 

http://static2.video...anager_09_6.jpg

 

Witam

 

ma pytanie jak powiększyć pasek kalendarz w skins?

 

chodzi mi o kwadratowe pola jak mają FIFA Manager

 

http://static2.videogamer.com/videogamer/images/pc/fifa_manager_09/screens/fifa_manager_09_6.jpg

Odnośnik do komentarza

witam.

 

czy mógłby ktoś mi zrobić herb jednego klubu aby miał :

herb, ikonkę, lewe i prawe tło, czyli wszystko to, co pozwoli na wyświetlanie herbów w każdym możliwym miejscu w Football Managerze 2010.

 

Jakby się komuś nudziło niech napisze na gg: 8316082, to bym mu podrzucił herb, a on by to zrobił :)

Odnośnik do komentarza

Witam, kilka dni temu zainteresowałem się edytore i ogólnie edytowaniem gry. Chciałbym zrobić trohcę nowcyh strojów, tworzy i herbów. Mniej więcej to zrobić potrafię, ale problemy mam z configami, czy mógłby mi to ktoś objaśnić?

 

Dodatkowo mam pytanie jak zrobić nowego skina. Wiem, ze jest to długi i zapewne trudny proces, ale chciałbym sie tego nauczyć, jeśli jest jakaś instrukcja na tym forum lub gdziekolwiek indziej, proszę o link.

 

I nie kazcie mi czytać całego forum, bo 45 stron to jednak duzo.

 

I jeszcze jedno pytanie, chciałbym zmienić tło. Czy jest to mozliwe na podstawowej skórce? Oraz na skórce (chyba Stexlo) pobawiłem sie configami. Dostępne było 5 różnych, ja zmieniłem to na 6 różnych zdjec innym , jednak kiedy dopdaje 7 to zawsze wchodzi mi to samo zdjecie co przy 6, na 8 i następnych równiez jest to samo.

Jeszcze na tej samej skórce, na stronie głównej gry jest logo, czy istbnieje mozliwość zmienienia go na własne. Starałem się to zrobić podmieniajac plik logo, jednak wyskakuje crash dump. Równiueż kiedy chcę wstawić niektóre zdjęcia jako tło, wo wyskakuje crash dump. I ostatnie pytanie: jak zrobić aby na każdej stronie było inne tło, tzn, jak wejde w tabele ekstraklasy zeby było logo ekstraklasy, jak w prifl jakiegoś zawodnika, to w tle herb jego klubu, lub reprezentacji jeśli jest bez klubu, a w tle klunbu np. stadion tego klubu.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ściągnąłem sobie koszulki i niby wszystko jest okej , w informacji o klubie widać te koszulki, natomiast w czasie rozgrywania meczu przy nazwach zespołu i wyniku ich nie widać. Z tego co pamiętam zawsze były one w tym miejscu widoczne. Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...