Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

koledzy powiedzcie jak zmienić w skinie(obojętnie jakim)kolory poszczególnych miejsc w tabeli ligowej. Powiedzmy ze chce zmienić kolory tabeli premier league od miejsca 1 do 4 (np kolor żółty czyli drożyny kwalifikujące się do gry w lidze mistrzów) i 3 ostatnie czyli pozycja 18,19,20 (no kolor czerwony czyli spadek z premier league) Gdzie mogę znaleźć plik w którym to można zmienić. Będę wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Nie chciałbym zakładać nowego tematu toteż opiszę problem tutaj.

 

Grałem sobie trochę w FM10 na laptopie i gra przy pierwszym uruchomieniu stwierdziła, że laptop nie nadaje sie do odtwarzania meczów 3D. No to mówię sobie ok pogram na zwykłym 2D. Teraz przeniosłem save'a na kompa no i wystąpił problem. Gra w trybie 3D wygląda jak pokaz slajdów tak 2 klatki na sekundę, zero płynności w animacji... a wczesniej również grałem na kompie i wszystko ładnie śmigało.

 

Jakieś porady jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam wielką prośbę. Mianowicie szukam loga do klubu włoskiego TERMOLI. Jest to klub występujący w jednej z nizszych lig...molisse coś tam.

Czy ktoś posiada może lopgo do tego klubu?? bądź mógłby zrobić takie.

Mam namiary na strone klubu

mógłby mi ktoś pomóc???

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam wielką prośbę. Mianowicie szukam loga do klubu włoskiego TERMOLI. Jest to klub występujący w jednej z nizszych lig...molisse coś tam.

Czy ktoś posiada może lopgo do tego klubu?? bądź mógłby zrobić takie.

Mam namiary na strone klubu

mógłby mi ktoś pomóc???

łap -> http://www.sendspace.com/file/2l1a3d

styl standard (small, normal)

Odnośnik do komentarza
Gość Dimhil

Szukam facepacka w tym tylu: klik do Toulouse. A najlepiej do całej ligi Francuskiej, ale wystarczy jak do Tuluzy się znajdzie. Uprzedzam, że na Sortitousi szukałem, link jest, ale padnięty.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Szukam dodatku z jak najnizszymi ligami działającymi na łatce 10.3 któregoś z nizej wymienionych krajów. Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy. Najlepiej zeby to byly 7, 8 badz nizsze ligi tych krajów. Z góry dzieki

 

 

Na stronie głównej w dodatkach oficjalnych są dodatki z ligami niższymi.

 

A ja za to chciałem zapytać bo chyba gdzieś mi umknęło,szukam dodatku, bądź jakiegoś pliku za pomocą którego będą odblokowane wszystkie reprezentacje.

Czy takie cudo jest może ???

 

Pozdrawiam

 

A ja szukam pliku, bądź dodatku, za pomocą którego są odblokowane i grywalne wszystkie reprezentacje.

czy jest takie cudo???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

czy to mozliwe ze pomimo stosowania sie do odznaczania buforowania itp. nie działa mi zupelnie zaden facepack?

 

moja struktura katalogów to : C:\Documents and Settings\Mmmm\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics

 

w tym folderze mam powrzucane foldery z fejsami i niestety leży, są te szare obrysy..help...

 

po kliknieciu "zatwierdź" coś sie ładuje, niestety w grze nic nie widze..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...