Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A czekać być moze nie bedizecie musieli długo :) Prace remontowe budynku redakcyjnego FMZone ruszyly pełną parą. Niedługo moze będziemy mieli bieżącą wodę i prąd, co, mam nadzieję, przyjmiecie z aplauzem.

 

A tak serio - przebudowa FMZone.pl rozpoczęta na dobre. pracujemy w trybie krasnoludzkim, czyli 120% normy :) Będziemy lepsi, ladniejsi i sprawniejsi.

 

Wspierajcie (duchowo bądź finansowo. Numer konta na życzenie)!

Odnośnik do komentarza

Jestem w stanie zaufać, uwierzyć na słowo, że FM Zone pięknieje, zmienia się layout. Ale co z tego przyjdzie? Czy od chwili startu ktoś poważny zaczął Was czytać, komentować, przesyłać materiały? Czego sami nauczyliście się, oprócz zmieniania naczelnego, wywalania kacpergawlo, męczenia z koderami (wykładania kasy?) i wybierania kolorów na tle których pokażecie swoje prace?

 

Czy to nie frustrujące, zwłaszcza kiedy wokół siebie macie dwa duże serwisy, w których jedynym Waszym zmartwieniem byłoby to, czy Wasza grafika, poradnik, felieton, Bóg wie co jeszcze jest na odpowiednim poziomie?

Odnośnik do komentarza

Pucek: Polecam zająćsię wyciskaniem pryszczy. Nie, nie zniechęcisz nas, pokazujesz tylko włąsny (o jakże niedostępny nam) poziom.

 

I jak jeszcze mi powiesz, że wcale nie, wcale nie skreślasz FMZone, nie nobilitujesz cmrev i jesteś w ogóle neutralny to chyba Cię wyśmieję jak ostatniego obszczymura...

 

Poza tym - co nas obchodzą inne serwisy? My mamy nadzieję na miłą współpracę/rywalizację/urozmaicenie sceny, co zreszta wyjdzie chyba tylko na dobre. My zajmujemy isę nami, wy zajmijcie się sobą. Pojawią sięwspólne projekty? Mozesz być przeciwny, ale takowe już były. I nie były głupie ani nieudane. Tyle z mojej strony, juz się na ten temat nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Nie, ja myślę, że wcale nie trzeba Was zniechęcać, bo wkrótce wyginiecie sami. Skreślam FM Zone, bo nie ma żadnego klimatu. To nawet nie klimat fmsitowego debilizmu, fcmcowego wymiatactwa, fmpolandowej zawziętości, fmeventowej chęci zawojowania świata, czy centrumowej archaiczności, to nic.

 

Poziom jest dla Was dostępny, tylko wolicie siedzieć tam, gdzie możecie być sami sobie szefami - wygodne, ale w gruncie rzeczy ssie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...