Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci I mecz 2:1 u siebie z Man Utd i Fabregas jako rozgrywający (dałem mu jeszcze zeby szukał gry) robił co chciał w środku pola. 80 razy przy piłce dla porownania drugi zawonik mial 36. No i ładne kombinacyjne akcje byly. Zobaczymy co dalej ; ) no i jeszcze pojedynki Villi z Evra, niestety ale francuz faulował non stop i bez czerwieni sie nie obylo ; )

Odnośnik do komentarza

niech mi ktoś pomoże,

mam cholerny problem z grą na wyjazdach a przede wszystkim na długich stadionach

u siebie wszystkich niszczę min. różnicą 3 bramek, a jak przychodzi rozegrać mecz na wyjeździ z jakim bądź rywalem to w ogóle nie istnieje...

proszę o jakieś wskazówki, aczkolwiek już wszystko próbowałem =/

Odnośnik do komentarza

Witam panowie mam problem z meczami na wyjezdzie o ile u siebie wszystko wygrywam tak na wyjazdach wszystko w plecy ewentulnie remis moi grajkowie na wyjezdzie zapominaja jak grac w pilke i nie wiem co mam robi gram taktyka

 

N

opl ops opp

srp srp

def def def def

 

Jakies rady ??

Odnośnik do komentarza

Witam :)

 

Pokusiłem się o stworzenie i wrzucenie małej paczki taktyk autorstwa Mr Hough z forum SI na patch 10.3.0. Paczka obejmuje dwie taktyki:

 

"Celta Killer" - taktyka "Classic 10.3.0" autorstwa Mr Hough 4-1-2-3 bez zmian i poprawek. Spisuje się wyśmienicie w Celcie Vigo gdzie gram obecnie jak i w innych klubach.

 

"Celta Killer + Corners" - taktyka "Classic 10.3.0" autorstwa Mr Hough 4-1-2-3 z zastosowaniem przeze mnie ustawień rzutów rożnych znalezionych na forum FM-Base. Ustawienie to wykorzystuje błąd gry pozostawiając niepilnowanego zawodnika przed polem karnym. W ustawieniach rzutów rożnych dwóch naszych zawodników ma opcję "Czaj się" Jednego z nich z przyzwoitym passing i corner taking ustawiamy jako wykonawcę rzutów rożnych, a drugi z przyzwoitym long shots będzie korzystał z okazji do strzału na bramkę. Używacie tego na własną odpowiedzialność. Proponuje grę tą taktyką gdy gramy przeciwko bardzo silnemu rywalowi, bądź gdy przegrywamy mecz i wtedy przelączymy na tą taktykę po 60-70 minutach meczu. Odradzam granie tą taktyką cały czas gdyż zbyt duża ilość bramek strzelonych z rzutów rożnych psuje przyjemność z gry. Wrzucam jednak dla tych, których dopada frustracja grając w niższej lidze np. angielskiej i w pucharze trafiają na dużo silniejszych rywali. Może to wam pomoże ;) Pozdrawiam i czekam na ewentualne komentarze w sprawie przydatności paczuszki :)

 

Celta Tactic Pack

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem wgrałem sobie taktykę z internetu i mam problem chcę dać instrukcje z ławki ale nie mogę mam coś takiego http://i39.tinypic.com/1ik2tf.jpg jak zrobić by znowu móc dawać instrukcje z ławki ?

 

a nie jest przypadkiem tak, że jeśli taktyka była tworzona "po staremu" tzn bez kreatora to nie będzie możliwości korzystania z poleceń z ławki?

 

Edyta podpowiada, żebyś zalinkwał obrazek :> Na forum nie używamy tagu Image.

Odnośnik do komentarza

Jedyna rada jaką mogę udzielić to zrezygnować z "ustawień z ławki" bądź próbować wizardem przekonwertować tą taktykę aby cieszyć się poleceniami podczas meczu. Niekiedy jednak taktyki przekonwertowane tracą na swej skuteczności zatem decyzja należy do Ciebie. Cieszyć się dobrą taktyką ( o ile jest dobra ) bez "poleceń z ławki" albo próbować ową taktykę przerabiać na własne ryzyko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...