Skocz do zawartości

Grafika by kolek92


Rekomendowane odpowiedzi

kilkanaście sekund i sobie poprawiłem, zmieniając szerokość :] zdjęcia fajne, ale facepack dla mnie za bardzo "przybajerzony", do standardowej skórki pasuje jak różowe skarpetki do garnituru ;-) to tylko moje subiektywne odczucie, bo uważam, że powinieneś jak najwięcej grafik robić, bo nieźle Ci to idzie :) w kwestii face packów do fm jestem konserwatywny i jakoś nie podchodzą mi te wszystkie polaroidy, aero glassy itp.

Masz rację do tej skórki za bardzo nie pasują, nie każdy lubi przybajerzone rzeczy, niektorzy wole proste. Dzieki za ocenę

Odnośnik do komentarza
Proszę o facepack w stylu AeroGlass FC Fabcelony plus

Tranquillo Barnetta (Szwajcaria)

Gerard Pique (Hiszpania)

Pedro Leon (Hiszpania)

Daniel Alves (Brazylia)

Z góry dziękuję.

Face Pique jest w facepacku Manchesteru United. Facepack FC Barcelony postaram sie wykonac jak najszybciej

 

Portsmouth FC AeroGlass Facepack:Download, Preview

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę o loga i kitsy do FM2008 dla klubu FC United of Manchester (FC United lub FCUM - id. 8611092).

 

Link do herbu:

http://www.fcum.pl/gfx/herb.gif

 

Home kit:

http://www.fc-utdshop.co.uk/product_info.p...25e2413587c3cb3

 

Away kit:

http://www.fc-utdshop.co.uk/product_info.p...25e2413587c3cb3

 

Natomiast chciałbym, żeby trzeca koszulka (ta niebieska) była zrobiona na wzór tej domowej (Home Kit).

 

Proszę, żeby były razem z plikiem config

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Świetne facepacki robisz. W takim razie prosiłbym o facepack Lecha Poznań do FM 08. Najlepiej w twoim stylu i do tego, żeby się nie rozmazywały jak te na SUSIE. Fotki masz na oficjalnej stronie Lecha w zakładce drużyna bądź kadra. Miło jak byś niektórych utalentowanych juniorów również obdarzył face'ami.

Odnośnik do komentarza
Świetne facepacki robisz. W takim razie prosiłbym o facepack Lecha Poznań do FM 08. Najlepiej w twoim stylu i do tego, żeby się nie rozmazywały jak te na SUSIE. Fotki masz na oficjalnej stronie Lecha w zakładce drużyna bądź kadra. Miło jak byś niektórych utalentowanych juniorów również obdarzył face'ami.

Te co są na susie robił Dreyes, a na stronie oficjalnej Lecha Poznan sa za male zdjecia, dlatego taka jakosc. Innych nie zrobie, chyba zebym dostal zdjecia conajmniej 200x200px

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...