Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nie wiem, czy tutaj mogę o tym napisać, ale mam mały problemik w gierce.....otóż ładuje kitspack wszystkich reprezentacji (mam trzy kitspacki różne, 1 ze strony włoskiej) i w żadnym z nich nie ładują mi się kitsy 2 reprezentacji. Anglia (home, away) i Hiszpania (Home),natomiast wszystkie inne śmigają aż miło, kluby też wszystkie śmigają, zapewne jest jakiś błąd w gierce, pewnie w jakimś folderze....miał ktoś może podobny problem...wiecie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jestem nowy na forum i mialem dluga przerwe od CM/FM (skonczylem na Cm 01/02 grajac w to z 5 lat,reszta mi nie podchodzila). Niedawno nabylem FM 2010 zeby zobaczyc czy chociaz troche dorownuje tej genialnej grze jaka byla kiedys i dla testu na szybko wrzucilem sobie 3 ligi i srednia baze...dla testu...dla testu gralem chyba 3 dni non stop bo wciagnelo mnie jak cholera i tu mam maly dylemat i prosilbym o porade.

 

Jestem przy koncowce pierwszego sezonu i zdalem sobie sprawe ze chce pograc dluuugo i nie tylko prowadzic jedna druzyne ale skakac miedzy panstwami/reprezentacjami i budowac sobie reputacje,ale do tego musialbym wybrac wiecej lig i wieksza baze,czy warto zaczynac gre od nowa w tym etapie (chyba jeszcze nie jest za pozno)na maksymalnych ustawieniach?

 

Jesli tak to ile mniej wiecej moge sobie wziac lig + niestandardowa baze danych (duza + kilka krajow) majac 2.66 ghz dual core i 4gb ramu zeby grac w miare komfortowo?

 

Z gory dzieki

Ja na 4GB ramca (procesor3 jajowy) śmigam 5 krajów, 11 lig (4x2 ligi i raz 3 ligi) i w 2016 roku jest w porządku. Staraj się nie przekraczać tylko liczby sugerowanej piłkarzy (75000 bodajże) to dasz radę.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, czy wypożyczając gracza, będzie on trenował według mojego schematu treningowego z ustawionym reżimem, czy według jakiegoś domyślnego drużyny wypożyczającej ?

a pomyśl chwilę :> przecie nie przylatuje/ przyjeżdża na treningi do Twojego klubu. ma wtedy standardowy trening.

Odnośnik do komentarza

A czy w Pucharze Uefa w 4 rundzie. Po rozgraniu 1,2,3 rudny można zmienić skład zarejstrowany ? Bo chciałbym wymienić, kilku zawodników ale zakładki usun/wybierz mam nieaktwyne. Nie wiem czy to błąd, czy po prostu już nie mogę wymienić składu. (gdy wybiorę, wybieranie automatyczne niektórzy zawodnicy zostają dodani inni usunięci, ale nie tak jak bym chciał) Jest na to jakiś sposób :) ?

Odnośnik do komentarza

w rozgrywkach europejskich są wyznaczone terminy na zgłaszanie zawodników,

a zakładka "zmień" w oknie składu raczej dotyczy ligi, a nie pucharów

 

Tak ale chodzi, o to, że przeszedłem 3 rundę pucharu Uefa, i jestem w pierwszej fazie przed grupową.

Dostaje wiadomość żeby wybrać skład w menu wiadomości, ale gdy wchodzę w okno składu przyciski obok zawodników usun/dodaj są nie aktywne dla mnie. (tzn. szare)

Gdy wybiorę automatyczne wybieranie składu, to zmienia się on ale nie w tak jakbym chciał.

Odnośnik do komentarza

Ok dzieki piekne za odpowiedz,mam jeszcze jedno pytanie,w starym CMie przy szukaniu zawodnikow byla opcja by szukac pilkarzy/pracownikow ktorzy beda zainteresowani moim klubem/lub prawie napewno zgodza sie dolaczyc,czy w FM 10 tez jest gdzies taka opcja?

 

jest jak masz asystenta, wtedy on filtruje tych ktorzy na 99% przejda do nas...

zaznaczasz odpowiednie okienko i jazda

Odnośnik do komentarza

Mam pytanka:

1)jakich trenerów wybierać ? bo ja np. jak potrzebuję trenera juniorów biorę takiego który ma jak najwięcej "treningu juniorskiego", jak siłowego to kondycję itd, a nie lepiej wybierać słabszych ale z lepszą reputacją ? bo np. miałem pomocnika, asystent i trenerzy mówili, że będzie kiedyś ważnym zawodnikiem zespołu tak na 3 i pół gwiazdki a sprzedałem go do lepszego zespołu i po 2 sezonach zrobiłem raport scouta i pokazało zeby zatrudnić bez względu na cenę i 5 gwiazdek... dodam że asystent ma Opot 18 i Oum 17 więc tak bardzo nie mógł się mylić...

2) da się jakoś pogodzić skłóconych zawodników czy trzeba sprzedać jednego z nich ?

3) w jakim kraju jest najwięcej talentów ?

4) gdzie wysyłacie skoutów i na jakie warunki(chodzi o filtr wyszukiwania)

Odnośnik do komentarza

w rozgrywkach europejskich są wyznaczone terminy na zgłaszanie zawodników,

a zakładka "zmień" w oknie składu raczej dotyczy ligi, a nie pucharów

 

Tak ale chodzi, o to, że przeszedłem 3 rundę pucharu Uefa, i jestem w pierwszej fazie przed grupową.

Dostaje wiadomość żeby wybrać skład w menu wiadomości, ale gdy wchodzę w okno składu przyciski obok zawodników usun/dodaj są nie aktywne dla mnie. (tzn. szare)

Gdy wybiorę automatyczne wybieranie składu, to zmienia się on ale nie w tak jakbym chciał.

bo AFAIK w późniejszych fazach można jedynie zgłaszać dodatkowych zawodników, a nie można usuwać już zgłoszonych, a zablokowane masz pewnie dlatego, że nie ma już miejsc (?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...