Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj doszedłem do wniosku że ta gra jest bez sensu :/ od 5 sezonów Lechem wygrywam wszystko co jest do wygrania, a w LM dochodzę regularnie do ćwierćfinału raz do półfinału. Mimo to nie mogę kupić żadnego zawodnika z lepszego klubu nawet pomimo tego że wogóle w nim nie występuje (może 2 mecze w sezonie). Zawodnik mówi że nie chce do mnie przechodzić bo nie chce tracic możliwości gry w pucharach europejskich, albo że nie zamierza przechodzić do takiego klubu jak mój. W rzeczywistości myślę, że przeszli by do mnie i jeszcze by o to prosili....szkoda że jest to niedopracowane.

Odnośnik do komentarza

Błędy

 

Czy ktoś wie, co z tym zrobić?

Hilfe... Wiecie, dlaczego tak się dzieje?

 

jasne, dlatego ze uzywasz jakis durnych edytorow :)

 

ps. cholera tez niestety bede musial pierwszy raz w zyciu skorzystac z edytora bo nie moge zmienic nazwy klubu przez "fake".

da sie to zrobic w tym fmrte?

Odnośnik do komentarza

Głupia odpowiedź. "jakichś" - jeśli już. Chciałem użyć, bo mój kopacz dostał jakiegoś wirusa na 10 miesięcy - czyli totalna bzdura. A FMRTE przestał się uruchamiać po reinstalowaniu systemu; zainstalowałem Net.frame'a 4.0 to zaczęło krzyczeć o 3.5. Zmieniłem na tegoż właśnie i dupa.

Odnośnik do komentarza
ps. cholera tez niestety bede musial pierwszy raz w zyciu skorzystac z edytora bo nie moge zmienic nazwy klubu przez "fake"
poprawnie wpisałeś komendę, ID, usunąłeś "#"?

wrzuciłeś plik do odpowiedniej lokalizacji? zresetowałeś FMa?

Odnośnik do komentarza

"jakichś" - jeśli już.

no fakt...

 

ps. cholera tez niestety bede musial pierwszy raz w zyciu skorzystac z edytora bo nie moge zmienic nazwy klubu przez "fake"
poprawnie wpisałeś komendę, ID, usunąłeś "#"?

wrzuciłeś plik do odpowiedniej lokalizacji? zresetowałeś FMa?

 

wszystko jest lux, np. nazwy klubow premiership dzialaja.

problem z tym klubem jest prawdopodobnie dlatego, ze jest stworzony przez wgrany dodatek...

Odnośnik do komentarza

Witam, to moj pierwszy post wiec bardzo proszę o wyrozumialosc:)

 

Na Waszej stronie jest tyle roznych dodatkow ze az mnie glowa boli :)

 

Chcialbym poprosic Was o pomoc w wyborze najbardziej przydatnych dla mnie, innymi slowy prosze o podpowiedzi co warto sciagnac a co nie. Przejrzalem temat http://forumcm.net/index.php?/topic/3316-fm-2010-dodatki-temat-oficjalny/ i jeszcze bardziej mnie to zakrecilo:)

Chcialbym przede wszystkim grac na lidzie Polskiej ale cos tam przeczytalem ze jeszcze sa bledy w dzialaniu tego dodatku (4 ligi) wiec nie wiem czy to mozna sciagnac. Mam wersje 10.3 patch. Podpowiedzcie mi co WARTO sciagnac dla dobrej zabawy.

 

Widzialem gdzies na necie 50000 facepack ale nie moge go pobrac... podobnie herby roznych druzyn...

Moze ktos wypunktowac krotko co naprawde warto sciagnac? Zalezy mi na lidzie polskiej przede wszysstkim.

Widzialem tez jakis mod zmieniajacy kolor atrybutow na zolty - tez bym to chetnie pobral. I tu pytanie - czy to pozwoli odpalic giere ktora byla tworzona na czystym patchu 10.3.

 

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...