Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

doradź coś?
1. odinstaluj edytor czasu rzeczywistego

2. odinstaluj zewnętrznego scouta

3. zacznij nową, uczciwą grę

 

Tylko, że ja ich nie używam. A zaczynać nie chce od nowa, bo już mam sporo sukcesów i dalej brne swoją długą kariere. No ale nic, mówi się trudno. Jeszcze jedno pytanie tak przy okazji, jest CA i PA. Jak jest tyle samo nap po 160, to rozwój chyba nie nastąpi? Musi być różnica pomiędzy tymi wartościami, ale jakaś drastyczna, czy coś koło 30-40?

A) skoro nie używasz to tym bardziej odinstaluj

B) skoro nie używasz to czemu cały czas się pytasz o CA i PA, które przecież są niewidoczne w grze?

Odnośnik do komentarza

Kinas

 

Uzywam tylko czasami scouta jak nie mogę ogarnąć wyszukiwarki w FM. W Genie jest trochę łatwiej znaleźć fajnego gracza. A w Genie jest już pokazane CA i PA. I pomiędzy nimi jest różnica, i tak mnie to ciekawi czy im większa różnica tym lepiej dla gracza czy też nie. Bo niektórzy zawodnicy mają Pa na poziomie 170,Ca na poziomie 100, a Inni mają PA=170 a CA=150, i czy to wpływa(ta różnica) na przyszły rozwój gracza?

Odnośnik do komentarza

Tak różnica wpływa.

 

W takim razie co chcesz zmieniać w tych piłkarzach, skoro teraz powrócili na swój normalny poziom, przed tym jak brat im to pozmieniał.

 

Druga sprawa, skoro brat to pozmieniał to czemu się tymi graczami chwaliłeś w innym temacie, jak gdzieś pisałeś?

 

Naprawdę nie wiem, czemu niektórzy nie chcą się przyznać do używania edytorów. To jest dla ludzi, wiadomo że wtedy nie można się chwalić osiagnięciami, ale czasem dla frajdy z gry są przydatne. Ja sam często grając Realem, jak miałem kłopoty z Barcą to lekko modyfikowałem Valdesa czy Ronaldinho :P

Odnośnik do komentarza

Kinas, każdy gra jak lubi.

Zawodnik w pierwszym przypadku (PA 170, CA 100) jest dużo słabszy i jest mniejsza szansa, że osiągnie maksimum potencjału (zależy głównie od wieku, pracowitości, jakości trenerów i bazy treningowej), ale będzie sporo tańszy. W drugim przypadku (PA 170, CA 150) kopacz jest bardzo solidny, ale już znacząco nie poprawi atrybutów. Moim zdaniem lepiej ściągać zawodnika, który jest lepszy w danym momencie, nie ma co patrzeć na PA, bo zawodnik nie zawsze osiągnie max (w dobrym klubie z dobrą bazą treningową i przy dużej pracowitości grajka są spore szanse).

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakaś liga w której grałyby krajowe reprezentacje? Tzn: powiedzmy ekstraklasa Hiszpania, Francja, Anglia a w jej składzie tak ze 200-300 zawodników z Anglii (zamierzam sobie to podrasować, by grać tak ze 100 meczów w sezonie więc potrzebne są duże kadry) np:Robinson, Foster, Kirkland, James, Wright, Taylor, Green, Hart, Turnbull, Harper itd. wśród bramkarzy.

Ewentualne linki na pw.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś polecić jaka druzyne wybrać z ligi 10-11Anglia ?

 

ja wybralem irlam fc (liga 10), bo byli najblizej miasta manchester. a ze z ligi angielskiej najbardziej lubie man utd, chcialem sie z nimi zmierzyc w meczu derbowym :) no i loic city w derbach :P

 

wlasnie jestem o krok od awansu do premiership (lider na 9 kolejek przed koncem), gram juz 4 sezon w championship. jeszcze mnie tylko zastopowalo na rok w league one.

 

bramy raju tuz tuz.... :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie gram od niedawna i po jakimś czasie dostałem wiadomość że dawno nie zwoływałem sztabu szkoleniowego i teraz pytanie jak to zrobić bo szukałem i nie mogłem tego znaleźć;/ proszę o pomoc i jak już w tym temacie to polecacie jakiś asysentów i trenerów?? takich dość tanich a bardzo dobrych nawet dla najlepszych klubów świata??

 

Jestem nowy dlatego nie wiem czy tutaj mogę o to zapytać:)

 

I jeszcze jedno warto zainwestować na początku w trenerów bo zagrałem pierwszy sezon Realem i nic nie zmieniałem w sztabie i w treningach i jakoś wygrałem lige mistrzów:)

Odnośnik do komentarza

To czyli szukać trenerów, tak?? Muszę poszukać, gdzie oni są, bo za bardzo nie mam czasu grać i wtedy chcę tylko mecze a tak to muszę posiedzieć nad treningiem jednak:) A pytanie jeszcze do patcha: czy warto wgrywać tego najnowższego ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...