Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdę gdzieś dokładny opis użycia FMRTE v3.0.231 dla łatki 10.3 lub w ogóle jakiś opis ja używać tego programu, gdyż chciałem polepszyć atrybuty jednemu z graczy, ale nie wiem jak ugryźć ten programik.

FMRTE wykrył grę, ale nie może wykryć wersji gry :(

Moja wersja gry 10.3.0 104766(m.e v839) - co mam teraz zrobić skoro tej wersji nie ma na liście ?

Odnośnik do komentarza

Siema mam dwa pytania.

Pierwsze to :

Dlaczego Asystent jak jestem na urlopie gra nie tym składem co ja ustawiłem(gości wg nie ma na rezerwie), skoro zaznaczam opcje graj aktualnym składem?

Drugie:

Czy można jakoś usunąć ligi? Gram ekstraklasą a przez przypadek dodałem sobie wszystkie ligi na początku (razem z IV) i czy można jest jakoś wykasować, żeby przetwarzanie było szybsze?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, po zainstalowaniu Super Bladesman's English National League System Update Build 097 wyskoczył błąd >SCREEN< informujący mnie o tym że w danym kraju znajduje się zbyt dużo zespołów, i nie moge wybrac ligi angielskiej, da się coś z tym zrobić? >SCREEN<

ta wersja dodatku jest niekompatybilna z bazą 10.3

spróbuj z bazą 10.2, jeśli chcesz pograć na 10.3 musisz wyłączyć dodatek

 

Czy można jakoś usunąć ligi? Gram ekstraklasą a przez przypadek dodałem sobie wszystkie ligi na początku (razem z IV) i czy można jest jakoś wykasować, żeby przetwarzanie było szybsze?

FM/głębia szczegółów

Odnośnik do komentarza

Znajdę gdzieś dokładny opis użycia FMRTE v3.0.231 dla łatki 10.3 lub w ogóle jakiś opis ja używać tego programu, gdyż chciałem polepszyć atrybuty jednemu z graczy, ale nie wiem jak ugryźć ten programik.

FMRTE wykrył grę, ale nie może wykryć wersji gry :(

Moja wersja gry 10.3.0 104766(m.e v839) - co mam teraz zrobić skoro tej wersji nie ma na liście ?

 

Mam ten sam problem.Mógłby ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczysz mi?

Nie znam tego na pamięc, ale np. dla napastnika przyspieszenie ma mnożnik 11,30 a wykańczanie akcji chyba 8,45 czy jakoś tak. I teraz tak są opisane wszystkie atrybuty inaczej dla każdej pozycji, jeszcze inaczej jak gracz gra na kilku pozycjach.

Odnośnik do komentarza

A więc tak. Po wielu latach (w grze) gry Borussią Dortmund i Leeds postanowiłem podjąć pracę w polskiej lidze. Dokładnie w Wiśle Kraków. Mam takie pytanie : kogo wartościowego można dokupić do "Białej Gwiazdy" ? Znacie jej skład , potrzeba na wielu pozycjach wzmocnień, nie mam pojęcia kogo. Budżęt 1- 1,2 mln euro.

Odnośnik do komentarza

I po raz kolejny FM pokazał co potrafi. Pare dni wcześniej wrzuciłem różne skiny graczy. Dziś wyglądają zupełnie inaczej:

 

Raimondo:

Przed

Po

 

Ricardinho:

Przed

Po

 

Co się stało nie mam pojęcia. I tak przy każdym graczu, same czerwone strzałki w dół. Statystyki poleciały w dół na łeb i szyje. Normalnie dramat, tyle się ich naszkoliłem mieli wejść już do podstawowego składu a tu dupa. Ktoś wie co się stało?

Odnośnik do komentarza

Wiem na co to wygląda, ale pewnie zaprzeczysz. Zmieniłeś im atrybuty w edytorze, ale bez zmian zostawiłeś CA, więc logiczne że po jakimś czasie atrybuty musiały dostosować się do CA. Kiedyś miewałem sytuacje w drugą stronę, obniżając piłkarzom strasznie atrybuty, po kilku spotkaniach wzrastały one do mniej więcej poprzedniego poziomu.

Odnośnik do komentarza

Wiem na co to wygląda, ale pewnie zaprzeczysz. Zmieniłeś im atrybuty w edytorze, ale bez zmian zostawiłeś CA, więc logiczne że po jakimś czasie atrybuty musiały dostosować się do CA. Kiedyś miewałem sytuacje w drugą stronę, obniżając piłkarzom strasznie atrybuty, po kilku spotkaniach wzrastały one do mniej więcej poprzedniego poziomu.

 

Zgadza się. Już wiem co się stało. Obaj z bratem gramy Fiorentiną (bo jej kibicujemy), i ta oferma wzięła "Wczytaj ostatnią zapisaną grę" a to był mój save!! I pozmieniał w edytorze paru piłkarzom, ehhh. Co mam teraz zrobić? Podbić CA trochę do góry? Bo po sprawdzeniu w Genie scout, mają CA na poziomie 100, to co wyżej czy jak, doradź coś?

Odnośnik do komentarza
doradź coś?
1. odinstaluj edytor czasu rzeczywistego

2. odinstaluj zewnętrznego scouta

3. zacznij nową, uczciwą grę

 

Tylko, że ja ich nie używam. A zaczynać nie chce od nowa, bo już mam sporo sukcesów i dalej brne swoją długą kariere. No ale nic, mówi się trudno. Jeszcze jedno pytanie tak przy okazji, jest CA i PA. Jak jest tyle samo nap po 160, to rozwój chyba nie nastąpi? Musi być różnica pomiędzy tymi wartościami, ale jakaś drastyczna, czy coś koło 30-40?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...