Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, a mianowicie zrobiłem z tym PA i CA. W FMRTE poustawiałem mojemu stworzonemu graczowi PA na 110 a CA na 200, ale jak mu dałem (określone atrybuty) to po wczytaniu gry dzisiaj już ich nie miał wszystko spadło na (słabe atrybuty). Robię coś źle? Trzeba to PA i CA jakoś liczyć?-( aby PA się równało atrybutom?)

 

Druga sprawa to pytanie czy jak mój gracz co go stworzyłem ma 14 lat i słabe atrybuty, PA na 110 i CA na 200, to on się rozwinie bardzo dobrze i będzie bardzo dobrym piłkarzem? (będzie miał wszystko na max, lub o dużo lepiej niż ma teraz?)

 

Mam pytanka:

1)jakich trenerów wybierać ? bo ja np. jak potrzebuję trenera juniorów biorę takiego który ma jak najwięcej "treningu juniorskiego", jak siłowego to kondycję itd, a nie lepiej wybierać słabszych ale z lepszą reputacją ? bo np. miałem pomocnika, asystent i trenerzy mówili, że będzie kiedyś ważnym zawodnikiem zespołu tak na 3 i pół gwiazdki a sprzedałem go do lepszego zespołu i po 2 sezonach zrobiłem raport scouta i pokazało zeby zatrudnić bez względu na cenę i 5 gwiazdek... dodam że asystent ma Opot 18 i Oum 17 więc tak bardzo nie mógł się mylić...

2) da się jakoś pogodzić skłóconych zawodników czy trzeba sprzedać jednego z nich ?

3) w jakim kraju jest najwięcej talentów ?

4) gdzie wysyłacie skoutów i na jakie warunki(chodzi o filtr wyszukiwania)

 

2. da się w edytorze FMRTE masz tam ulubieni ludzie i nie lubieni ludzie, po prostu musisz usuną z tych nieulubionych danego człowieczka.

Odnośnik do komentarza

Witam takie pytanka:

Czy jezeli dorobie sie bazy treningowej i młodziezowej na poziomie doskonały to może ona się obniżyć w dół? Bo zawsze myślałem że to jest niemożliwe a teraz coś takiego mnie spotkało,tzn baza młodzieżowa spadła na dobrą,zastanawiam się czy to bug.

2 pytanie: Czy to normalne ze jezeli mialem stan murawy idealny to po ok 8 meczach u siebie spada aż do w porządku?

Odnośnik do komentarza

Witam takie pytanka:

Czy jezeli dorobie sie bazy treningowej i młodziezowej na poziomie doskonały to może ona się obniżyć w dół? Bo zawsze myślałem że to jest niemożliwe a teraz coś takiego mnie spotkało,tzn baza młodzieżowa spadła na dobrą,zastanawiam się czy to bug.

2 pytanie: Czy to normalne ze jezeli mialem stan murawy idealny to po ok 8 meczach u siebie spada aż do w porządku?

 

2. NORMALNE u mnie też tak jest że po 8-10, potem trzeba wymienic

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, a mianowicie zrobiłem z tym PA i CA. W FMRTE poustawiałem mojemu stworzonemu graczowi PA na 110 a CA na 200, ale jak mu dałem (określone atrybuty) to po wczytaniu gry dzisiaj już ich nie miał wszystko spadło na (słabe atrybuty). Robię coś źle?

Odwrotnie zrób, CA np. 110, a PA 200. PA musi być wyższe lub równe niż CA.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, a mianowicie zrobiłem z tym PA i CA. W FMRTE poustawiałem mojemu stworzonemu graczowi PA na 110 a CA na 200, ale jak mu dałem (określone atrybuty) to po wczytaniu gry dzisiaj już ich nie miał wszystko spadło na (słabe atrybuty). Robię coś źle?

Odwrotnie zrób, CA np. 110, a PA 200. PA musi być wyższe lub równe niż CA.

 

Oh sory moja pomyłka CA mam na 110 a PA na 200 :) i się mi dzieje to co wyżej napisałem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...