Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, ze podczas ogladanie meczow w 3D zawodnicy zamiast normalnych animacji, sa wyprostowani jak manekiny i chwieją sie na prawo i lewo. W ten sposob poruszaja sie po boisku. Gram w FM od jakiegos czasu i wczesniej tego nie bylo(animacje byly normalne). Wymienilem w kompie plyte głowna wraz z prockiem, ale nie wydaje mi sie zeby grafika ( w tym animacje) byly od tego zalezne (karta grafiki jest ciage taka sama). Sterowniki tez sa niby dobre. Prosze o rady co zrobic, bo nie po to dali tryb 3D zebym misial znowu sie meczyc z "kulkami" ;).

 

Sprzet(troche stary ale wczesniej dzialalo).

 

Procesor: athlon 2500+ 1,8ghz

Ram: 512MB

Karta Grafiki: GF5500FX 256 MB

Odnośnik do komentarza

Jak mogę, i czy w ogóle mogę namówić do gry w danej reprezenacji, jeżeli mają zdeklarowaną inną, przykładowo Ederson z Lyonu ma zdeklarowaną Brazylię, a mógłby występować dla Italii ?

nie możesz namawiać. móbłby pod warunkiem iż: ma drugie obywatelstwo Włoch i nie występował w ekipie Brazyli.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jestem nowy na forum i mialem dluga przerwe od CM/FM (skonczylem na Cm 01/02 grajac w to z 5 lat,reszta mi nie podchodzila). Niedawno nabylem FM 2010 zeby zobaczyc czy chociaz troche dorownuje tej genialnej grze jaka byla kiedys i dla testu na szybko wrzucilem sobie 3 ligi i srednia baze...dla testu...dla testu gralem chyba 3 dni non stop bo wciagnelo mnie jak cholera i tu mam maly dylemat i prosilbym o porade.

 

Jestem przy koncowce pierwszego sezonu i zdalem sobie sprawe ze chce pograc dluuugo i nie tylko prowadzic jedna druzyne ale skakac miedzy panstwami/reprezentacjami i budowac sobie reputacje,ale do tego musialbym wybrac wiecej lig i wieksza baze,czy warto zaczynac gre od nowa w tym etapie (chyba jeszcze nie jest za pozno)na maksymalnych ustawieniach?

 

Jesli tak to ile mniej wiecej moge sobie wziac lig + niestandardowa baze danych (duza + kilka krajow) majac 2.66 ghz dual core i 4gb ramu zeby grac w miare komfortowo?

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

 

Jesli tak to ile mniej wiecej moge sobie wziac lig + niestandardowa baze danych (duza + kilka krajow) majac 2.66 ghz dual core i 4gb ramu zeby grac w miare komfortowo?

 

Z gory dzieki

 

Nie sugeruj się wydajnością jaką wylicza Ci FM, jak będziesz miał 2 czy 1,5 gwiazdki to i tak powinno się grać w miarę komfortowo dobre kilkanaście sezonów.

Odnośnik do komentarza

 

Jesli tak to ile mniej wiecej moge sobie wziac lig + niestandardowa baze danych (duza + kilka krajow) majac 2.66 ghz dual core i 4gb ramu zeby grac w miare komfortowo?

 

Z gory dzieki

 

Nie sugeruj się wydajnością jaką wylicza Ci FM, jak będziesz miał 2 czy 1,5 gwiazdki to i tak powinno się grać w miarę komfortowo dobre kilkanaście sezonów.

 

Zdalem sobie z tego po czasie sprawe,jestem tylko ciekawy ile moge lig wziac przy maksymalnej bazie danych aby komfortowo grac. Chodzi mi wylacznie o zarys 5,10,20,30,50 lig,bo nie wiem czy 4gb to duzo na managera w 2010 czy nie (jak juz mowilem zatrzymalem sie na starym CM01/02)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...