Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dajesz kontrakt i wyszukujesz klubu w jakim ma grać. Kiedy wypożyczać i kiedy zacząć wprowadzać juniorów do 1szego składu? Np: w corocznym przedstawieniu juniorów jest jakiś jeden wybijający się i ma, załóżmy, 17lat. To kiedy go wypożyczyć i kiedy powoli wpuszczać do 1szego składu do ogrania się? Pytam, bo mam już 2018r a jeszcze nie miałem żadnego juniora, który by się rozwinął chociażby do 3 gwiazdek :(

 

Grunt to dobre obiekty młodzieżowe, trenerzy. Ja min robie tak, że od razu wybijającego sie juniora przesuwam do pierwszego składu i przez rok daje mu wchdzic z ławki w 60-70 minucie przy bezpiecznym wyniku, a w krajowym pucharze wystawiam go w wyjsciowym skladzie. Nigdy nie wypożyczam do innych klubów. Po roku daki 17-18 latek gra u mnie juz w pierwszej 11-stce. Do tej pory w podstawowym składzie mam juz 5 wychowanków

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem kilka kolejek na najnowszym patchu. Poza zdublowanym zawodnikami w niektórych klubach i przedziwnych karach za kartki (zawieszenie na jeden mecz za dwie żółte kartki i każdą następną), które wymuszają olbrzymią rotację w składzie, to większych błędów nie znalazłem. Ale jak mówię, to nie było nawet pół sezonu, więc nie wiadomo, jakie niespodzianki mogą być dalej.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja mam taki problem. Stworzyłem nowego zawodnika i zrobiłem z niego maszyne. Prawie wszysdzie 0d 15 do. I wczytałem to i okazało sie ze w grze sa inne dane i inne sa w edytorze. Dlaczego tak jest? Dodam ze potencjał mam na 200 i reputacja na 200

Dla przykładu drybling wpisałem 20 a w grze mam 18 z technika jest tak samo. Dodam ze mam 20 lat.

 

Prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja mam taki problem. Stworzyłem nowego zawodnika i zrobiłem z niego maszyne. Prawie wszysdzie 0d 15 do. I wczytałem to i okazało sie ze w grze sa inne dane i inne sa w edytorze. Dlaczego tak jest? Dodam ze potencjał mam na 200 i reputacja na 200

Dla przykładu drybling wpisałem 20 a w grze mam 18 z technika jest tak samo. Dodam ze mam 20 lat.

 

Prosze o odp

 

 

Też tak miałem. Od czego to zależy? Nie wiem, ale jeżeli będziesz miał w klubie dobry trening i trenerów na 5 gwiazdek to mu wzrosną staty :P

Odnośnik do komentarza

Zawodnik ma 16 lat, chce od scouta raport na jego temat, otrzymuję tresc, ze nie osiagnie wiekszego poziomu niz powiedzmy moj napastnik i tu rodzi sie moje pytanie, a mianowicie -> jest mozliwosc, ze mimo wszystko przerosnie umiejetnosciami(w tym przypadku) tego napastnika ???

oczywiście. moim zdaniem ( i nie tylko moim) opinnie scoutów są mylne często. ostatnio był text o tym na fmzone i forum si. nawet najlepsi skałci się mylą.

 

 

Witam

Ja mam taki problem. Stworzyłem nowego zawodnika i zrobiłem z niego maszyne. Prawie wszysdzie 0d 15 do. I wczytałem to i okazało sie ze w grze sa inne dane i inne sa w edytorze. Dlaczego tak jest? Dodam ze potencjał mam na 200 i reputacja na 200

Dla przykładu drybling wpisałem 20 a w grze mam 18 z technika jest tak samo. Dodam ze mam 20 lat.

ustawiłeś PA na 200, tak?! a CA? jeśli inne to nie będzie miał na maxa. ustaw gościowi wsio np na 15, ustaw PA na 190, CA na 189 i zapisz. powinno być tak jak chcesz. reputacja nie tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich:) nie wiem czy kogos to zainteresuje ale aktualnie tworze dodatek do FM'a składający sie tylko z zespołów małopolskich:) narazie są 3 szczeble rozgrywkowe(robie to na bazie kleyo'a), I liga, II liga i III liga podzielona na 2 grupy:) jak bedziecie chcieli to moge niedlugo wrzucic jakas wersje beta tego:) pzodro

Odnośnik do komentarza

Co Ci się tu kłania, chłopie...? Bawisz się w dodatku stworzonym przez kogoś innego, pytasz się na forum (więc wielu osób...) czy chcą plik, do którego się podpinasz...Jeśli chciałbyś go przerobić dla siebie, to nie zawracałbyś głowy innym. Nie wydaje mi się, żeby Kleyo robił CI problem - wystarczyło grzecznie zapytać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...