Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie jak odkryć, tylko co się stało ze po wgraniu Patcha 10.3, CA i PA zniknęły... Czytanie ze zrozumieniem :eusa_shifty:

Dodatek, który odkrywał ukryte atrybuty graczy przestał wyświetlać reputację i właśnie CA i PA piłkarzy (bo reszta działa). Sam autor tego dodatku przyznał że nie wie jak to rozgryźć więc raczej trzeba się teraz posiłkować FMRTE lub Genie Scoutem.

 

Też utrudniło mi to sprawę bo chciałem sprawdzać na bieżąco PA juniorów pojawiających się na coraz to wyższym poziomie obiektów młodzieżowych.

Odnośnik do komentarza

Hej, mam taki nietypowy problem natury technicznej. Otoz po jednej z minimalizacji i nastepnej maksymalizacji okienka FM'a nie mam lapki, jest wszedzie wskaznik, co moze sugerowac, ze FM sie zwiesil. Ale jeszcze nie wylaczam go, bo szkoda mi pol sezonu trafic i moze cos zaproponujecie, co moge sprobowac, zeby go zreanimowac?

Odnośnik do komentarza

zapisalem sobie liste z genie scout i wrzucilem do folderu w fm-ie shortlists.Jak mam aktywować tą liste życzen w fm 10? bo w 09 umialem to zrobic a w 10 nie bardzo

Importuj w grze daną listę. (Nazwisko managera>szukaj>lista życzeń>listy życzeń>importuj listy zyczeń)

Odnośnik do komentarza

Mam małe pytanko. Jak zwołać zebranie sztabu? Bo mam właśnie koniec sezonu i wiadomość, że od roku początku sezonu nie zwołałem sztabu. Zawsze myślałem, że to są "Podpowiedzi współpracowników" Ale je sprawdzam w trakcie seoznu, a w wiadomości mam, że ostatni raz zwołałem 10m temu (na początek sezonu)

 

Co 2tyg pojawia się informacja żeby zwołać.

 

Mam pyt.: w 2008 gdy np. miałem bardzo słabą formę zrobiłem interakcję z jakimś piłkarzem i zwołał zebranie w celu narady. Czy jest to w 2010 ?

Od czego zależy w jakie rejony mogę wysłać skoutów ? Gdzie wy ich wysyłacie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...