Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: warto brać udział w konferencjach przed- i pomeczowych?? Męczy mnie ciągłe odpowiadanie na ciągle te same pytania. Tym bardziej, że są one z reguły oderwane od wydarzeń boiskowych - bo ciężko nazwać wymęczonym zwycięstwem zwycięstwo np. 5:2, gdzie do przerwy jest 4:0.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam pytanie i bardzo proszę - jeśli wiecie, to dajcie znać!

 

Czy fake od Vetr'a (chodzi o najnowszy do wersji FM2010 czyli: v.4.0)naprawia wszystkie reprezentacje w FM2010, które są niedostępne w podstawowej wersji gry, czyli: Niemcy, Japonia i Holandia?

 

z góry dzięki za podpowiedź!

Karol

Odnośnik do komentarza

Pytanie: warto brać udział w konferencjach przed- i pomeczowych?? Męczy mnie ciągłe odpowiadanie na ciągle te same pytania. Tym bardziej, że są one z reguły oderwane od wydarzeń boiskowych - bo ciężko nazwać wymęczonym zwycięstwem zwycięstwo np. 5:2, gdzie do przerwy jest 4:0.

To jest najgorszy bardziej jaki wymyślili , zabawa na dwa razy , a wkur... przez długie godziny

Odnośnik do komentarza

Pytanie: warto brać udział w konferencjach przed- i pomeczowych?? Męczy mnie ciągłe odpowiadanie na ciągle te same pytania. Tym bardziej, że są one z reguły oderwane od wydarzeń boiskowych - bo ciężko nazwać wymęczonym zwycięstwem zwycięstwo np. 5:2, gdzie do przerwy jest 4:0.

To jest najgorszy bardziej jaki wymyślili , zabawa na dwa razy , a wkur... przez długie godziny

 

ja od kilku sezonow wysylal asystenta bo nie mam czasu na pierdoly :)

Odnośnik do komentarza

Da się zrobić tak, aby ceny zawodników był realistyczne? Pisze, że zawodnik jest wart 4mln zł, ale po złożeniu przez mój klub oferty 14 mln zł klub zawodnika odrzuca propozycję. Składam kolejną ofertę o wysokości 56mln zł + 2 zawodników na wymianę, ale właściciel zawodnika odrzuca ofertę... I to jest realistyczne!!?? Zawodnik o którym pisze to R. Lewandowski. Za ile go kupiliście ??

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka - co myślicie o grze w 5 lidze Stevenage Borough? Mocny hardcore czy jakoś leci? Fajny klub? Mam jakieś tam doświad w grze!

 

Drugi problem - Mam oryginalnego FM10 i mam problem - kiedyś zainstalowałem miałem jakiś błąd musiałem jeszcze raz zainstalować - wyglądało że będzie ok ale następny błąd - nie widze żadnej ligii - chodzi o to że jak wchodze np w mój klub i liga to mam pust ino jest nazwa ligi nie widze ani klubów ani pkt itp... Nie chce jeszcze raz instalować z 2 powodów - słaby komp - instaluje się pół dnia - druga sprawa - nowy błąd może być... Macie jakieś rozwiązanie?

 

Błagam pomóżcie! Przez to drugie mam poważne problemy grając drużyną narodową!

Odnośnik do komentarza

Da się zrobić tak, aby ceny zawodników był realistyczne? Pisze, że zawodnik jest wart 4mln zł, ale po złożeniu przez mój klub oferty 14 mln zł klub zawodnika odrzuca propozycję. Składam kolejną ofertę o wysokości 56mln zł + 2 zawodników na wymianę, ale właściciel zawodnika odrzuca ofertę... I to jest realistyczne!!?? Zawodnik o którym pisze to R. Lewandowski. Za ile go kupiliście ??

 

A nie przyszło ci na myśl że po prostu na razie nie chcą sprzedać piłkarza? Na tą chwilę jest po prostu nie na sprzedaż.

A co do Lewandowskiego to w połowie pierwszego sezonu za 3.5 mln E go kupiłem.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam pytanie i bardzo proszę - jeśli wiecie, to dajcie znać!

 

Czy fake od Vetr'a (chodzi o najnowszy do wersji FM2010 czyli: v.4.0)naprawia wszystkie reprezentacje w FM2010, które są niedostępne w podstawowej wersji gry, czyli: Niemcy, Japonia i Holandia?

 

z góry dzięki za podpowiedź!

Karol

 

Niemcy i Holandię poprawia.

Odnośnik do komentarza

Nie od dziś wiadomo, że ceny za zawodników w grze są sporo zawyżone. Przykładów można by podać wiele, ale myślę, że jest to zbędne.

Fakt jest tak że ty chcąc kupić zawodnika musiałbyś dać np 20mln , ale jeśli kupią go od ciebie to dadzą np. 15 . Kapkę to sztuczne i mało realistyczne

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Dzisiaj napotkałem bardzo dziwny błąd który pojawia mi się zaraz po uruchomieniu FMa i oczywiście nie moge go uruchomić a mianowicie wyskakuje taki oto komunikat:

 

Błąd

 

aha ponowna instalacja gry nie pomogła :/

 

czy ktoś wie dlaczego Nie mogę uruchomić?

 

Błagam prosze o pomoc.

 

Przed sekundą 3 raz zainstalowałem na nowo tym razem bez dodatków i wyskakuje taka informacja:

 

Drugi Błąd

Odnośnik do komentarza

Awansowalem York City do Championship i zarząd postanowił:

 

http://i48.photobucket.com/albums/f211/jan111to/1-22.jpg

 

wybudują mi nowy stadion, chociaż kasy miałem 1m... zadłużenia żadnego nie brali to skąd wzieli kasę???

 

I pozatym jestem dumny - Yorki city z BSP awansowalem kolejno do -> CC2/ CC1/ CH :) Teraz czas na PL... ale ze stadionem na 6k to ciężko będzie muwahahahha xDDDDD

 

Pozdrawiam xDDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...