Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Spotkał się ktoś z takim problemem a mianowicie tworząc w edytorze i dodając nowe puchary (głowny krajowy puchar lub inny)do danej ligi to po uruchomieniu gry zespoły wystawiają o zgrozo.... drużyny juniorskie a w najlepszym przypadku rezerwy , bez wzgledu na reputację pucharu jak i klubu (nawet rep. 20 nic nie daje), to burzy trochę rozgrywki , bo ja wystawiając silny zespół praktycznie nie mam rywali...a silny w zamyśle puchar staje się juniorskimi rozgrywkami

Znacie przyczynę takiego stanu rzeczy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Johnnego Bravo,Strusia Pędziwiatra oraz Misia Koralgola (może cię kosztować co najmniej 100 mln € - gra obecnie w Realu).

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Najpierw może byś podał ustawienie w jakim grasz,obecną kadrę,budżet transferowy i inne równie mało znaczące szczegóły?

Odnośnik do komentarza

Siemano gram już przeszło 3 sezon Milanem. Zaprezentuję wam mój skład oraz transfery i powiecie kogo kupić w kolejnym oknie. Prosiłbym o pomoc was graczy.

 

http://img175.imageshack.us/i/transfery1.png/

 

chlopie to ty grasz czy my mamy grac?!?

 

nie rozumiem jak prowadzac jakas druzyne mozna prosic innych o porady kogo kupic...

przeciez to jest najfajniejsze w tej grze zeby samu znalezc jakas perelke...

 

ja sobie nie wyobrazam pytania ludzi kogo kupic, korzystania z jakis shortlist, taktyk, edytorow, itp...

 

najwieksza frajda jest prowadzic klub w 100% wg wlasnych przemyslen i spostrzezen...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Johnnego Bravo,Strusia Pędziwiatra oraz Misia Koralgola (może cię kosztować co najmniej 100 mln € - gra obecnie w Realu).

 

Ja bym jeszcze proponował Kaczora Dodgersa i Chudego Eda. Pierwszy genialny w destrukcji, a drugi idealnie pasuje na fizjoterapeutę :hahaha:

 

 

A żeby nie robić offtopa, moje pytanie jest następujące:

Poprosiłem zarząd o rozbudowę bazy treningowej i ośrodka szkolenia młodzieży. Czy rozbudowa następuje tak jak w poprzednich wersjach czyli na początku następnego sezonu czy np. już w przerwie zimowej?

Odnośnik do komentarza

Johnnego Bravo,Strusia Pędziwiatra oraz Misia Koralgola (może cię kosztować co najmniej 100 mln € - gra obecnie w Realu).

 

Ja bym jeszcze proponował Kaczora Dodgersa i Chudego Eda. Pierwszy genialny w destrukcji, a drugi idealnie pasuje na fizjoterapeutę :hahaha:

 

Jeszcze Gadochę

 

A żeby nie robić offtopa, moje pytanie jest następujące:

Poprosiłem zarząd o rozbudowę bazy treningowej i ośrodka szkolenia młodzieży. Czy rozbudowa następuje tak jak w poprzednich wersjach czyli na początku następnego sezonu czy np. już w przerwie zimowej?

Tak jak w poprzednich

Odnośnik do komentarza

Czy mogę jakoś uruchomić FM2010 w oknie w rozdzielczości np 1600x1024 albo ~1300x700? Normalnie uruchamia mi się w oknie w rozdzielczości 1080p, bo taką mam ustawioną w kompie, ale czcionka jest wtedy dla mnie o wiele za mała.

jak grasz w oknie to czcionka będzie zawsze tej samej wielkości

Odnośnik do komentarza

od czego zależy w jakim klubie pojawi się jakiś superowy newgen? bo np. ja mam dobre obiekty młodzieżowe, a sami słabi mi się generują, a w jakimś słabym klubie co jest ostatni w tabeli pojawia się bardzo dobry newgen..

jak sam zauważyłeś: od przypadku

Odnośnik do komentarza

Witam, mam w klubie kilku asystentów, przez co mogę mieć tak naprawdę więcej trenerów, ale..... mam jakby jednego głównego asystenta- który mówi mi, jaki skład jest najlepszy, podrzuca rozmowy motywacyjne itp itd.

Tylko jest jeden problem, to jest tylko trener!! Gdzie mogę sobie zmienić "głównego asystenta"? Jeśli w ogóle istnieje taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...