Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Liga angielska ? ;>

 

taaa :)

druzyna - irlam fc, od 10 ligi awans co sezon, dopiero w league one przyhamowalo mnie na 2 sezony :)

no i teraz w championship walcze o utrzymanie.... ale premiership juz blisko :)

 

nie ma to jak zdobyc majstra i pozniej lm druzyna z 10ligi :)

 

 

Napisz jaki masz stadion, srednia frekwencje, budzet itp itd jesli to nie problem :)

Odnośnik do komentarza

Witam panowie, mam takie pytanie , prowadzilem Slask Wroclaw przez 4 lata , 2 lata mialem mistrza i puchary , jeden raz 2 miejsce i 4 ,wyrzucili mnie bo przegralem 2 mecze z rzedu (lol) i teraz szukam klubu przez ... 2 lata (czas w grze), czy to normalne ?? podania wysylam nawet do 4 ligi angielskiej i odrzucaja WSZYSTKO , cos chyba nie tak jest...

Odnośnik do komentarza

PYTANIE !! :)

 

Gram Liverpoolem i moi zawodnicy oddają bardzo dużo strzałów w czasie meczu co mnie bardzo cieszy. Niestety są to w 98% strzały z daleka. Może jedna czy dwie akcje to ładne podanie do napastnika i akcja sam na sam. Co mam zrobić żeby w końcu przestali strzelać z daleka ? W poleceniach indywidualnych mają przy strzałach z daleka " nigdy " ale to i tak nic nie daje.

Odnośnik do komentarza

PYTANIE !! :)

 

Gram Liverpoolem i moi zawodnicy oddają bardzo dużo strzałów w czasie meczu co mnie bardzo cieszy. Niestety są to w 98% strzały z daleka. Może jedna czy dwie akcje to ładne podanie do napastnika i akcja sam na sam. Co mam zrobić żeby w końcu przestali strzelać z daleka ? W poleceniach indywidualnych mają przy strzałach z daleka " nigdy " ale to i tak nic nie daje.

zmniejsz im swobodę taktyczną:)

Odnośnik do komentarza

Liga angielska ? ;>

 

taaa :)

druzyna - irlam fc, od 10 ligi awans co sezon, dopiero w league one przyhamowalo mnie na 2 sezony :)

no i teraz w championship walcze o utrzymanie.... ale premiership juz blisko :)

 

nie ma to jak zdobyc majstra i pozniej lm druzyna z 10ligi :)

 

 

Ja gram drużyną San Marino liga Włoska serie C2 czyli 4 liga , niewielki budżet ,stadion 4,5 tys . Obecnie mam 2023/2024 bronie tytułu mistrza Włoch zdobyłem dwa razy z rzędu , LM nie zdobyłem JESZCZE ale grałem w finale i dwa razy w półfinale . Stadion mam 38tys budżet transferowy około 80mln funtów . Pierwszy sezon jak awansowałem do Serie A to spadłem z hukiem jako ost drużyna . Za drugim razem zająłem już 9 miejsce , potem powtórzyłem to . W następnym sezonie 4 miejsce i historyczny awans do LM , potem było 2 miejsce i 3 . No i teraz 2 tytuły majstra

Odnośnik do komentarza

Panowie czy to aby nie jest jakijś bug? Poprosiłem zarząd o rozbudowe bazy oraz obiektów młodzieżowych. Oba miałem na poziomie zadawalające. Kierownictwo przystało na moją prośbe i po 3 miesiącach poinformowali mnie że zakończyli prace. Wchodzę w odpowiednią zakładke a tu "przeciętne obiekty młodzieżowe" i "przeciętna baza treningowa". Może ja zle rozumuje ale zadawalające jest lepsze od przeciętne.

 

No i chyba kolejny problem. Zadobyłem z Urugwajem Mistrzostwo Swiata. Po turnieju zrezygnowałem z pracy gdyz były wolne posady reprezentacji Argentyny, Brazylii, Niemiec itd. Złożyłem podanie do chyba 8 czy 9 silnych reprezentacji i wszystkie zostały odrzucone. Jak to ma sie do reputacji ?

Odnośnik do komentarza

Panowie czy to aby nie jest jakijś bug? Poprosiłem zarząd o rozbudowe bazy oraz obiektów młodzieżowych. Oba miałem na poziomie zadawalające. Kierownictwo przystało na moją prośbe i po 3 miesiącach poinformowali mnie że zakończyli prace. Wchodzę w odpowiednią zakładke a tu "przeciętne obiekty młodzieżowe" i "przeciętna baza treningowa". Może ja zle rozumuje ale zadawalające jest lepsze od przeciętne.

Wszystko jest w porządku. W FMie przeciętne są lepsze od zadowalających. Trochę to mylące, ale tak już jest od kilku wersji :).

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie :D Gram 3 sezon Milanem. Trochę już nudno jak Pato zdobywa wszystkie nagrody gracza roku itp. Chciałbym zagrać w trudniejszej lidze słabszym zespołem co polecacie z pierwszych lig : Angielska,Włoska,Portugalska,Francuska,Rosyjska,Niemiecka,Hiszpańska. Chcę zespół słaby.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie :D Gram 3 sezon Milanem. Trochę już nudno jak Pato zdobywa wszystkie nagrody gracza roku itp. Chciałbym zagrać w trudniejszej lidze słabszym zespołem co polecacie z pierwszych lig : Angielska,Włoska,Portugalska,Francuska,Rosyjska,Niemiecka,Hiszpańska. Chcę zespół słaby.

 

ja bym Ci polecił Anglię. wybierz sobie zespół, któremu wróżą spadek ;]

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam spory problem z rozbudową stadionu . Nie wiem czy kiedyś spotkaliście się z taką sytuacją. Gram Koroną Kielce. Prowadzę ją już kilka dobrych sezonów. Całkiem dobrze daję sobie radę w Lidze Mistrzów. Niestety kupuję coraz droższych zawodników, to zmusza mnie do zwiększania wydatków na wypłaty, a jedynym źródłem dochodów sa osiągnięcia w Lidze Mistrzów. Stadion z 15500 miejscami jest zbyt mały i nie przynosi mi piniędzy. Niestety na prośbę rozbudowy stadionu, odpowiedź brzmi "nie, gmina nie zezwala na rozbudowę stadionu, ponieważ nie ma miejsca"... Czy to kiedyś minie czy powinienem zmieniać klub? Dzięki za pomoc. Słyszałęm, że prędzej wybudują mi nowy stadion niż pozwolą na rozbudowe. Tylko jak to zrobić, żeby wybudowali nowy. Klub ma ok 200m zł więc ma kase na stadion... A jedyna opcja jaką mogę wybrać to rozbudowa, która jest odrzucana. Spotkał się ktoś z tym problemem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...