Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja, nigdy mi się nie zdarzyło coś takiego:

Prowadzę Slovan Liberec. W drugim sezonie awansowałem do europejskich pucharów, w drugim grając w nich miałem współczynnik w okolicy 10 punktów w eliminacjach do LM - ze względu na to, że poprzednie sezony w grze ten klub prowadzili jacyś analfabeci i współczynnik wynosił tyle, co suma współczynników krajowych, a klub walczył o utrzymanie. W tym sezonie w pucharach zdobyłem 15 punktów z groszami. Gram drugi sezon w pucharach, sądziłem więc, że do współczynnika dołożone zostaną, jak w poprzednich wersjach gry, punkty zdobyte w poprzednik roku - a więc będę miał współczynnik w okolicy 23-24 punktów, gwarantujący mi już rozstawienie w eliminacjach do LM.

Tymczasem współczynnik mi spadł jeszcze względem poprzedniego roku i wynosi jakieś 8 punktów, przez co z moim szczęściem muszę się przepychać najpierw przez Rosenborg, a później wylosuję na pewno jakąś najmocniejszą ekipę.

Pytanie - czy zmienione zostały zasady, że punkty nabite w poprzednim sezonie nie wliczają się do pierwszego kolejnego, czy w LM są jakieś dziwne przepisy, a w LE będę miał już normalny - dużo wyższy - współczynnik, czy może to jakiś bug gry?

Wielokrotnie prowadziłem w grze klub, który od podstaw wciągałem do europejskich pucharów - Rozwój Katowice - i doskonale pamiętam, że po jednym udanym sezonie już miałem nabite sporo punktów za własne występy, nie było takiej sytuacji, że rok musiałem czekać, aż te punkty mi się nabiją.

Co do tych współczynników to też mam takie "dziwności". W pierwszym sezonie Legią ładnie zagrałem w Europa League i mój współczynnik podskoczył do ponad 20 punktów. A w rozstawieniu LM miałem współczynnik na poziomie 5 punktów. Ale nic to awansowałem do LM i nawet wyszedłem z grupy, w trzecim sezonie współczynnik miałem na poziomie nieco ponad 40 punktów, a w rozstawieniu Ligi Mistrzów tylko niecałe 19 punktów. Natomiast np. Wisła Kraków, która odpadała w rundach wstępnych, miała współczynnik w losowaniu Ligi Europa na poziomie prawie 30 punktów, a w rankingu klubów europejskich była daleko za moją Legią i miała zaledwie ok. 15 punktów.

 

Nie wiem kompletnie o co tu chodzi.

Odnośnik do komentarza

mam problem: http://img532.images...buonanotte.png/

może ktoś wyjaśnić o co chodzi?

a tu tak dodatkowo hihy - super strzelce: http://img51.imagesh...nsbordeaux.png/

sory za .bmp

 

26 grudnia 2009 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Z czterech osób będących w samochodzie, tylko on uszedł z życiem. Przebywa obecnie w szpitalu w Vedano Tuerto. Zawodnik ma złamaną kość ramieniową, obojczyk oraz doznał obrażeń płuc.

 

wikipedia.org

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
ale do takiej sytuacji moze dojsc. punkty sa wliczane z 5 ostatnich lat. wiec jesli w sezonie 5lat temu klub nabil sporo punktow w twoim przypadku 23pkt, a ty w poprzednim sezonie nabiles 15pkt, to wspolczynnik wlasnie spadnie o 8pkt, bo ten dobry sezon zagrany 5 lat temu juz nie bedzie liczony...

Napisałem w moim poście, że w pierwszym sezonie miałem współczynnik 10 punktów (pi razy drzwi, już nie pamiętam), nabiłem punktów 15 i dostałem tych punktów do kolejnego losowania... 8. Nie ma mowy o tym, że odpada dobry sezon, bo jedyny dobry sezon w Europie mojego Slovana odpadł już trzy lata temu, kiedy to jeszcze nie myślałem o karierze w pucharach. A przez ten błąd (?) przy ustalaniu współczynników mam dużo trudniejszych rywali w eliminacjach. :x

Odnośnik do komentarza

ej chłopaki mam problem, wczoraj sobie normalnie gram w fm'a, ale mi się komp zwiesił i zresetowałem go, dzisiaj chcę sobie znów zagrać, ale pojawia mi się, że muszę się zalogować do steam, więc się loguje, a tam pisze, że nie może się z netem połączyć, próbowałem też założyć nowe konto i to samo pisze... mam oryginalnego fm'a

proszę o pomoc

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak można najlepiej zwiększyć ilość trenerów? chce rozpocząć na nowo karierę w lidze polskiej na updacie co są ligi do 4.

 

Zawsze mam problem z brakiem trenerów na poziomie 5 czy nawet 4 gwiazdek w Lechu. Pomoże ktoś jak ustawić opcje przy włączaniu gry??

jedynie widzę że jest aby wybrać piłkarzy o danej reputacji a tymczasem mi brakuje zawsze trenerów ? może inne ligi grywalne np brazylijską gdyż kiedyś pamiętam z tamtąd było sporo trenerów pozdro

Odnośnik do komentarza

tak tyle że jest ich w sumie mało nawet jak mam w filtrach takich co nie chcą do mnie przyjść . Robię filtr taki aby miał np 4,5 gwiazdki i wychodzi np 1 trener w całej grze taki który nawet nie chce przyjść . Trochę mi się udało to zmienić poprzez dodanie ligi brazylijskiej jest tam sporo trenerów co mają ciekawe statystyki więc trochę się to polepszyło

 

jeszcze mam pytanko odnośnie doświadczenia na starcie zawsze wybieram automatyczne bo do końca nie wiem jaki wpływ na rozgrywkę mają te inne opcje . Wpływa na to że gra jest trudniejsza czy może na to że do nas chcą przyjść ciekawsi gracze poprzez naszą dużą reputacje??

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, czy jak mam zainstalowanego FM'a przez Steama to czy moge go uruchomic offline tak jak w tamtym roku? Czy potrzebuje neta? Bo mam taki problem ze sie przeprowadzam i nie wiem gdzie mam plytke od FM'a :S

Odnośnik do komentarza

Siema;)mam takie pytanie:gram west brom,i sprzedałem george'a thorne za 2,5mln,a do kasy trafilo jednynie 500tys.dlaczego?

A zobacz sobie ile kasy zarząd udostępnia z każdego transferu (w procentach) i masz odpowiedź...

 

A ja mam pytanie, czy jak mam zainstalowanego FM'a przez Steama to czy moge go uruchomic offline tak jak w tamtym roku? Czy potrzebuje neta? Bo mam taki problem ze sie przeprowadzam i nie wiem gdzie mam plytke od FM'a :S

 

Można śmigać offline.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie, czy jak mam zainstalowanego FM'a przez Steama to czy moge go uruchomic offline tak jak w tamtym roku? Czy potrzebuje neta? Bo mam taki problem ze sie przeprowadzam i nie wiem gdzie mam plytke od FM'a :S

Można śmigać offline.

Mnie prosi o płytkę jak nie mam neta, ale może mam coś sknocone, bo mam chyba 4 razy FM zainstalowanego na tym kompie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...