Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Moje spostrzeżenia dotyczące łatki 10.3:

 

- silnik meczowy jest zmieniony - nie wiem czy na +/-,ale np. Dżeko jest jakby mniej skuteczny,a taki Pato czy Aguero nagle wykańczają akcje z większą skutecznością - wniosek popakowano grę 'szybkich' napastników kosztem 'siłowych'

- IMHO osłabiono rogi - strzelam w tym elemencie zauważalnie mniej bramek (na długi słupek,gdzie jeden z moich zawodników czeka,a drugi nabiega,reszta dekoncentruje obronę),aczkolwiek nie jest źle (nadal jestem najlepszy w tym elemencie w lidze)

- nie zauważyłem,żeby było mniej sytuacji bramkowych czy żebym strzelał mniej bramek ogółem - a wręcz odwrotnie (np. pojechałem Napoli 4-1 na wyjeździe,gdzie zawsze miałem problem z wygraną wyższą niż 1 bramką) - aczkolwiek w Milanie 2014 mam taki skład,że trudno coś obiektywnie ocenić...

- poprawiono skuteczność innych SFG - wreszcie strzelam bramki po wrzutach z rzutów wolnych

- skrzydłowi jakby zaczęli lepiej podłączać się do akcji ofensywnych - strzelają więcej bramek,są bardziej widoczni etc.

- zmieniony system ocen - bardzo często zdarzają mi się teraz 9.0 i wyżej,gdzie poprzednio pewnie nie przekroczyłoby 8.5,

- nie zauważyłem zmian na rynku transferowym,

- moja taktyka (klasyczny diament) jest jakby bardziej skuteczna,z tym,że wydaje mi się,że moi obrońcy dopuszczają do większej ilości sytuacji bramkowych,ale za to w ofensywie jestem dużo bardziej skuteczny

- mój bramkarz nie jest już zaporą nie do przejścia (Adler) - zdarza mu się frajersko puścić bramkę z dystansu (t.j. nie popełnić błąd,ale nie popisać się niemożliwą parada typową dla 10.2) - na poprzedniej łatce w pojedynkę remisował mi mecze,teraz głównie jego zasługą jest brak 0 z tyłu (jak można pościć bombę po okienku z 16 m????).

 

 

Reasumując - nie gra mi się ani lepiej ani gorzej tylko INACZEJ.

Odnośnik do komentarza

Ja z problemem męczę się już 3 dni.

Witam.

czy ktoś może wie dlaczego po zainstalowaniu patcha (w ogóle jakiego, mimo że zawsze bezproblemowo było) mecz w trybie 3d jest czarny. Po prostu mam czarny ekran, ale gra się nie zawiesza. Mogę rozgrywać w 2d, ale w 3d nie...Zrobiłem format komputera, sterowniki i ustawienia te same co zawsze. Gra świetnie chodzi na podstawce i na patchu 10.1, natomiast na drugim i trzecim patchu nie wyświetla meczu, a po wyjściu z gry otrzymuje komunikat o problemie z fm.exe. Nie wiem co robić. Proszę, pomóżcie!

 

 

Po wielu próbach wreszcie doszedłem w czym tkwi problem. Mianowicie, przed rozpoczęciem nowej gry muszę włączyć w ustawieniach "odśwież skórkę" i jest później już ok. Tak muszę robić na nowym i wcześniejszym patchu. Potem już mogę grać normalnie. Wcześniej tego nie było. Wie może ktoś czym jest to spowodowane? Ja sądzę, że problem tkwi w sterownikach, albo po prostu w karcie graficznej, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

Wrażenia na gorąco z patcha 10.0.3:

-słabsza skuteczność, za to nadal świetna postawa w defensywie;

-zawodnicy strasznie się męczą, często na koniec meczu mają kondycję w okolicach 60%; nie wyobrażam sobie jak to wygląda np. w Championship, gdzie gra się co 2-3 dni;

-gra w trybie 3D wydaje się być bardziej finezyjna;

-niemiłosiernie obijane są słupki i poprzeczki, zdecydowanie z tym przegięli;

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Z góry przepraszam, jeśli owe pytanie już było (przejrzałem ostatnie kilka stron tematu - odpowiedzi nie znalazłem).

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość kontynuowania zapisanej gry z patcha 10.2 na patchu 10.3? Mam już za sobą kilka sezonów w niższych ligach angielskich i szkoda by mi było tracić cały ten dorobek. Wcześniej (inna kariera) grałem na patchu 10.1 i gdy zainstalowałem 10.2 to save nie działał (nie wiem czy wina złej wersji, czy może jakieś uszkodzenie pliku po mojej stronie). Proszę o odpowiedź kogoś zorientowanego w temacie. Wiem, sam mógłbym sprawdzić instalując patcha, jednak w przypadku niepowodzenia wolałbym uniknąć całej tej reinstallacji FM'a do patcha 10.2.

 

Pozdrawiam

Spagg.

Odnośnik do komentarza

Hmm format kompa pomoże!! Ale urwałem!!:)

 

PS. co zrobić jak zawodnikó z mojego klubu chcą kupić wszyscy, począwszy od Zenitu a skończywszy na Realu? Problem w tym, że są oni moją podporą, a grając Sandecją osiągnąłem wszystko, ale gram dalej. Zmniejszyć mu reputacje w FMRTE?

Odnośnik do komentarza

Gram w Football Managera na łatce 10.2 i mam duży problem z kondycją zawodników. Postaram sie dość szczegółowo opisać swój problem mam nadzieję, że uzyskam od was jaką kolwiek pomoc bądź podpowiedź jak poradzić sobie z tym problemem.

 

Gram pierwszy sezon Sevilla i jestem w środku sezonu mam bardzo duży problem z kondycją zawodników (wszystkich). Piłkarzą nie starcz sił na cały mecz kończą oni spotkania z kondycją 52-60%. Natomiast spotkania rozpoczynają mając kondycję 92-94% wygłada to tragicznie szczególnie jeśli gram spotkania co 3-4dni wtedy niewiem jak mam skompletować skład często rotuje składem i nienajlepsze ma to przełożenie na wyniki. Korzystam z treningu Tuga. Dodam, że jest to pierwsza taka sytuacja, że kondycja zawodników wygląda tak tragicznie. Grałem na łatce 10.2 innymi klubami i korzystałem z treningu Tuga ale tak wielkich problemów z kondycją nigdy nie miałem zawsze wszystko było okey najmniejszych problemów. Poradźcie coś mi bo nie potrafię w żaden spośób rozwiązać tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Match v839

----------

 

- Fixed specific corner marking not working on player lurking outside area

- Fixed tactic creator leaving too many forward when defending a corner

 

 

Czy to znaczy ze naprawili blad z roznymi? Mam gre zainstalowana przez Steam wiec pobiera mi automatycznie a sciagnalem dopiero teraz, a czytalem na forum SI, ze byl/jest jakis blad zwiazany z cornerami ? Moze mi ktos na to odpowiedziec?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...