Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, ze oceny zawodników zostaly niecko skopane :P trudniej jest miec ocene powyzej 7 nawet ze strzelona bramka niekiedy ^^ ale za to latwo rosnie biorac pod uwage rajdy zawodnikow ^^ czy to udane czy nie co bardzo premiuje szybkich zawodniko

Odnośnik do komentarza

Witam, taka sytuacja : w ekranie wybierania skladu zawsze jest tak ze zawodnicy sa poustawiani wg nominalnych pozycji swoich ale jak juz jakiegos wybiore do skladu to wskakuje on na gore listy. przypadkiem wcisnalem zeby byli ulozeni wg czegos innego i teraz nie moge tego odwrocic. Albo musze miec ulozonych graczy wg ich nominalnych pozycji i mimo wybrania do skladu nie wskauja na gore listy albo segreguje ich od poczatku wg wybranego miejsca do skladu i wtedy od razu wskakuja na gore listy ale wczesniej sa pomieszani. Ktos potrafi pomóc? Mam nadzieje ze udało mi sie wytłumaczyc moj problem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wiem ze to temat fristajl ale wlasnie wyeliminowalem Seville Lechem Poznan z LE.Po 3 latach skladania teamu wreszcie wielki sukces jakis.W grupie LM zajalem 3 miejsce i nie uwierzycie ale wygrywalem z MU na Old Trafford do 60 minuty a u siebie do 80.No i reputacja klubu rosnie.Najbardziej znani gracze jakis sie udalo sciagnac to Olexej Gaj z Szachtara i P.Degen z Liverpoolu.Czyli reputacja widocznie w gore.Swoja droga to boje sie patcha stawiac zeby sie nie zmienil silnik meczowy bo cala taktyka pojdzie w pizdu.

Ja Wisłą wygrałem z man utd na wyjeździe 4:1 a u siebie 5:0 , a Lm i tak nie zdobyłem

Odnośnik do komentarza

Siema, możecie podać paru dobrych obrońców do ligi polskiej?( Boczni jak i środek)

 

Mam bolączkę z obrońcami, i nie mogę znaleźć nikogo dobrego... A jak już kogoś znalazłem to albo za drogi albo nie chce przejść... :/

 

Dzięki

 

PS. Nie wiedziałem gdzie się spytać, wiec się spytałem tutaj :P

PS2. Aha i dodam jeszcze tyle ze to nie musza być talenty! Może to nawet być zawodnik 30 letni!

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Pewnie oburzę wielu z Was hardcore'owców, lecz przyznam się i od początku gry (łatka 10.1)dołożyłem sobie panel "hidden attributes". Wyświetlał mi między innymi CA i PA graczy. Łatka 10.2 nie wpłyneła na jego pracę - nadal funkcjonował bez zarzutu. Zainstalowanie najnowszej łatki 10.3 sprawiło, iż kolumny CA i PA pozostają puste. Mogę podejrzeć ukryte parametry ambicji, podatności na kontuzje, lojalnośc etc, lecz nie wyswietla się już CA i PA graczy. Czy to tylko moja przypadłośc poinstalacyjna łatki 10.3, czy też powszechne zjawisko?

 

pozdrawiam,

progresywny

Odnośnik do komentarza

Witam.

Zakupiłem FM 2010, zainstalowałem go (zaawansowana wersja) i pojawił się problem. Nie chce mi odpalić gry, pisze: "Cannot run game: Failed to set up graphics system" - co mam z tym zrobić?

Jak również nie moge włączyć edytora, ale nic nie pisze po prostu się nie włącza.

 

Help

Odnośnik do komentarza

Ja z problemem męczę się już 3 dni.

Witam.

czy ktoś może wie dlaczego po zainstalowaniu patcha (w ogóle jakiego, mimo że zawsze bezproblemowo było) mecz w trybie 3d jest czarny. Po prostu mam czarny ekran, ale gra się nie zawiesza. Mogę rozgrywać w 2d, ale w 3d nie...Zrobiłem format komputera, sterowniki i ustawienia te same co zawsze. Gra świetnie chodzi na podstawce i na patchu 10.1, natomiast na drugim i trzecim patchu nie wyświetla meczu, a po wyjściu z gry otrzymuje komunikat o problemie z fm.exe. Nie wiem co robić. Proszę, pomóżcie!

Odnośnik do komentarza

Ja z problemem męczę się już 3 dni.

Witam.

czy ktoś może wie dlaczego po zainstalowaniu patcha (w ogóle jakiego, mimo że zawsze bezproblemowo było) mecz w trybie 3d jest czarny. Po prostu mam czarny ekran, ale gra się nie zawiesza. Mogę rozgrywać w 2d, ale w 3d nie...Zrobiłem format komputera, sterowniki i ustawienia te same co zawsze. Gra świetnie chodzi na podstawce i na patchu 10.1, natomiast na drugim i trzecim patchu nie wyświetla meczu, a po wyjściu z gry otrzymuje komunikat o problemie z fm.exe. Nie wiem co robić. Proszę, pomóżcie!

Podaj parametry pc , może ściągnij patcha jeszcze raz z innego źródła , jeśli nie zadziała to odinstaluj ale usuwając wpisy z rejestru itp. a potem zainstaluj . Masz pewnie koszulki wgrane

Odnośnik do komentarza

Witam.

Zakupiłem FM 2010, zainstalowałem go (zaawansowana wersja) i pojawił się problem. Nie chce mi odpalić gry, pisze: "Cannot run game: Failed to set up graphics system" - co mam z tym zrobić?

Jak również nie moge włączyć edytora, ale nic nie pisze po prostu się nie włącza.

 

Help

 

to znaczy ze twoja karta graficzna jest za słaba na fm2010

lub się zjechała

Odnośnik do komentarza

Ja z problemem męczę się już 3 dni.

Witam.

czy ktoś może wie dlaczego po zainstalowaniu patcha (w ogóle jakiego, mimo że zawsze bezproblemowo było) mecz w trybie 3d jest czarny. Po prostu mam czarny ekran, ale gra się nie zawiesza. Mogę rozgrywać w 2d, ale w 3d nie...Zrobiłem format komputera, sterowniki i ustawienia te same co zawsze. Gra świetnie chodzi na podstawce i na patchu 10.1, natomiast na drugim i trzecim patchu nie wyświetla meczu, a po wyjściu z gry otrzymuje komunikat o problemie z fm.exe. Nie wiem co robić. Proszę, pomóżcie!

Podaj parametry pc , może ściągnij patcha jeszcze raz z innego źródła , jeśli nie zadziała to odinstaluj ale usuwając wpisy z rejestru itp. a potem zainstaluj . Masz pewnie koszulki wgrane

 

Najlepsze jest to, że patcha ściągnąłem w grudniu jak wyszedł i wszystko działało super. Mój komputer zawsze spełniał wymagania. Najlepsze jest to, że dalej działa dobrze i zaczyna sie sypać na patchu 10.2 i 10.3. Nie wiem co jest, bo po formacie jest to samo. Nigdy nic nie wgrywałem. Może coś trzeba zmienić w opcjach gry, albo dograc jakąś bibliotekę? Dodam jeszcze tylko, że po wyjściu z gry pojawia się komunikat, że jest problem z fm.exe

Odnośnik do komentarza

Witam.

Zakupiłem FM 2010, zainstalowałem go (zaawansowana wersja) i pojawił się problem. Nie chce mi odpalić gry, pisze: "Cannot run game: Failed to set up graphics system" - co mam z tym zrobić?

Jak również nie moge włączyć edytora, ale nic nie pisze po prostu się nie włącza.

 

Help

 

to znaczy ze twoja karta graficzna jest za słaba na fm2010

lub się zjechała

 

A czy może wystarczy przeinstalować sterowniki do karty graficznej?

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie o takiego zawodnika jak Milan Ivana - napastnik ze słowacji. Ja sie nim interesuje od 1 sezonu gry Legią i w końcu w 5 seonie gry udalo mi sie go kupic. srednią keidy nie popatrze ma super ponad 7, teraz w slovan bratyslava przed sciagnieciem go stamtad mial 8 z czyms i duzo bramek strzelonych. Wszytsko wskazuje na to z ebedzie dobry napadzior, ale różnie to z tym bywa. Napiuszcie Ci co go mieli, jak sie sprawowal w waszych klubach. Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie o takiego zawodnika jak Milan Ivana - napastnik ze słowacji. Ja sie nim interesuje od 1 sezonu gry Legią i w końcu w 5 seonie gry udalo mi sie go kupic. srednią keidy nie popatrze ma super ponad 7, teraz w slovan bratyslava przed sciagnieciem go stamtad mial 8 z czyms i duzo bramek strzelonych. Wszytsko wskazuje na to z ebedzie dobry napadzior, ale różnie to z tym bywa. Napiuszcie Ci co go mieli, jak sie sprawowal w waszych klubach. Dzieki i pozdrawiam.

wydaje mi się że jak każdy by tu konsultował transfery to niezły bajzel by wyszedł

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie o takiego zawodnika jak Milan Ivana - napastnik ze słowacji. Ja sie nim interesuje od 1 sezonu gry Legią i w końcu w 5 seonie gry udalo mi sie go kupic. srednią keidy nie popatrze ma super ponad 7, teraz w slovan bratyslava przed sciagnieciem go stamtad mial 8 z czyms i duzo bramek strzelonych. Wszytsko wskazuje na to z ebedzie dobry napadzior, ale różnie to z tym bywa. Napiuszcie Ci co go mieli, jak sie sprawowal w waszych klubach. Dzieki i pozdrawiam.

 

 

dobry jest,ale musi grac w kims silnym bo on taki slabiutenki fizycznie jest:)

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie o takiego zawodnika jak Milan Ivana - napastnik ze słowacji. Ja sie nim interesuje od 1 sezonu gry Legią i w końcu w 5 seonie gry udalo mi sie go kupic. srednią keidy nie popatrze ma super ponad 7, teraz w slovan bratyslava przed sciagnieciem go stamtad mial 8 z czyms i duzo bramek strzelonych. Wszytsko wskazuje na to z ebedzie dobry napadzior, ale różnie to z tym bywa. Napiuszcie Ci co go mieli, jak sie sprawowal w waszych klubach. Dzieki i pozdrawiam.

wydaje mi się że jak każdy by tu konsultował transfery to niezły bajzel by wyszedł

 

Dokładnie, a poza tym wydaje mi się, ze u jednego może grac dobrze, u kogoś innego niekoniecznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...