Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o retro update dla FM 2010? dokładnie chodzi o doskonałe odwzorowanie starszych sezonów np z kultowego dla mnie jak i napewno dla wielu z was cm 01/02 i tamtych składów na silniku fm 2010 ? byliby chetni na gre na takim update? Powoli zbieram sobie dane, wiem że to niemiłośiernie trudne zadanie gdyż potrzebny jest ogromny nakład pracy żeby zrobić to z główą, wykluczyc sutacje gdy team z 2010 walczy z teamem z 2001 cofnąć cała historie etc i tu pojawia się moje pytanie, czy przy obecnym edytorze który jest w FM 2010 można przerobić np puchar euro na stary puchar uefa ?

Tam była też inna Polska liga , angielska itd. przepisy się pozmieniały. Statystyk jest teraz więcej itd. Trzeba by było praktycznie tworzyć bazę danych całego świata od początku . Piszesz się na taki kocioł??

Odnośnik do komentarza

Hmm statystki mocno problematyczne, z tego co pamiętam wtedy polska liga była na 2 grupy podzielona ? Jeśli tylko jest edytor któy jest w stanie to wszystko odpowiedno edytowac ew jest w jakims innym edytowalnym pliku jak np xml i sporo ludzi chciałoby pograc w cos takiego czemu nie

Odnośnik do komentarza

@up mam coś podobnego, niedość, że gram w przewadze liczebnej to jeszcze baty od byle kogo potrafię dostać.

Bristol City to nie taki wielki klub, ale powinien wygrywać xD

Ps. doradźcie kogo kupić mając budżet 23mln zł.? Potrzebuję dobrego gk, OP Ś, OP L i OŚ

Odnośnik do komentarza

Grrrr, nie potrafię wygrać w meczu, w którym zawodnik rywali dostaje czerwo w pierwszej połowie. Grając przez większość część meczu można nie wygrać... ale żeby nigdy...

 

Typowy problem nawet w prawdziwych meczach. W wielu jeśli nie większości przypadków czerwona kartka dla przeciwnika, to nie jest ułatwienie dla drugiej drużyny, ale wręcz przeciwnie - gra się komplikuje bo w łeb bierze cała taktyka, a piłkarze głupieją, bo przeciwników jest mniej i sobie odpuszczają, no bo skoro przeciwnik osłabiony to łatwiej się będzie grało i bez problemów się wygra...

Ja grając Legią z Villareal, na wyjeździe, do 20 minuty nieustannie atakowałem, posiadanie piłki 75% dla mnie mnie, niestety skuteczność była opłakana i zamiast prowadzić kilkoma bramkami był remis 0:0. I wtedy przyszła 20 minuta, czerwona dla gracza Villareal i... katastrofa... mecz zakończył się wynikiem Legia 0:5 Villareal... Moi piłkarze całkowicie się pogubili... Jedynie Mucha stał na wysokości zadania(ocena po meczu... 7,5)... gdyby nie on to mecz zakończyłby się dwucofrowym zwycięstwem Hiszpanów... Wiem, wiem klasa obu drużyn jest nieporównywalna, ale do momentu, gdy piłkarz Villareal nie dostał czerwonej to drużyna z Hiszpani nie istniała na boisku... Legioniście przeprowadzali akcję za akcją...

Odnośnik do komentarza

Grrrr, nie potrafię wygrać w meczu, w którym zawodnik rywali dostaje czerwo w pierwszej połowie. Grając przez większość część meczu można nie wygrać... ale żeby nigdy...

 

Typowy problem nawet w prawdziwych meczach. W wielu jeśli nie większości przypadków czerwona kartka dla przeciwnika, to nie jest ułatwienie dla drugiej drużyny, ale wręcz przeciwnie - gra się komplikuje bo w łeb bierze cała taktyka, a piłkarze głupieją, bo przeciwników jest mniej i sobie odpuszczają, no bo skoro przeciwnik osłabiony to łatwiej się będzie grało i bez problemów się wygra...

Ja grając Legią z Villareal, na wyjeździe, do 20 minuty nieustannie atakowałem, posiadanie piłki 75% dla mnie mnie, niestety skuteczność była opłakana i zamiast prowadzić kilkoma bramkami był remis 0:0. I wtedy przyszła 20 minuta, czerwona dla gracza Villareal i... katastrofa... mecz zakończył się wynikiem Legia 0:5 Villareal... Moi piłkarze całkowicie się pogubili... Jedynie Mucha stał na wysokości zadania(ocena po meczu... 7,5)... gdyby nie on to mecz zakończyłby się dwucofrowym zwycięstwem Hiszpanów... Wiem, wiem klasa obu drużyn jest nieporównywalna, ale do momentu, gdy piłkarz Villareal nie dostał czerwonej to drużyna z Hiszpani nie istniała na boisku... Legioniście przeprowadzali akcję za akcją...

szkoda, że komputer nie ma tego problemu i grając w 10 zawsze dostaję 2 bramki. Fakt, to może być kwestia taktyki, ale z drugiej strony staty muszą się zgadzać. Jestem wyznawcą teorii, że jak masz serię zwycięstw, która musi zostać przerwana, to gdybym grał 15 na 7 i to tak przegram, jak będzie miała się statystyka zgadzać ;) Kocham tę grę, ale dzieją się w niej cuda...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem i mam nadzieję że mi pomożecie. Wgrałem sobie dodatki do football managera 2010 ( kitspacki, logopacki, facepacki ) i wszystko dobrze działało. Jednakże 2 dni temu wszedłem w edytor i zmieniłem 2 rzeczy. Wysłałem Sola Campbela do Arsenalu i Ruda Van Nisterloya do HSV. Gdy nagle po tym wszedłem w Football Managera to wszystkie dodatki przestały działać. Wziąłem ponownie w ustawieniach odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu, ale nadal nic. Wszystkie dodatki ściągnąłem jeszcze raz, ale to też nie pomogło. Nie wiem czy to wina tego edytora czy nie i prosze o pomoc. Co zrobić żeby dodatki znowu działały ?? To dla mnie naprawdę ważne :)

 

P.S - Earl, mógłbyś wrzucić zdjęcie z tego meczu :) ??

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...