Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem spytać czy jest możliwość wrzucenia dodatków graficznych w inne miejsce niż Moje Dokumenty (bo na C mam mało miejsca)?

 

Tak jest taka możliwość tylko, że w ustawieniach gry musisz zmienić domyślną ścieżkę wczytywania grafik przez grę

 

Tak samo save'y: można zapisywać grę gdzie indziej?

 

Raczej nie... :eusa_shifty:

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałem spytać czy jest możliwość wrzucenia dodatków graficznych w inne miejsce niż Moje Dokumenty (bo na C mam mało miejsca)? Tak samo save'y: można zapisywać grę gdzie indziej?

Moze zmien poprostu lokalizacje Moich Dokumentow, tj. zeby byly na innej partycji.

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli bardzo podobały mi się FM 06,07 i 08, a 09 był pierwszym, który mnie zraził do siebie, choćby liczbą ułatwień (dlaczego robią z gracza debila i nie pozwalają mu samemu myśleć nad wzmocnieniami, taktyką etc, tylko wrzucą podpowiedzi asystenta?!), to warto wydawać kasę na 10? Do tej pory nie kupiłem i sam nie wiem - z jednej strony bardzo dobre opinie, z drugiej zapowiedź 3 łatek jeszcze przed premierą, to szczyt ignorancji. No i ta cena...

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli bardzo podobały mi się FM 06,07 i 08, a 09 był pierwszym, który mnie zraził do siebie, choćby liczbą ułatwień (dlaczego robią z gracza debila i nie pozwalają mu samemu myśleć nad wzmocnieniami, taktyką etc, tylko wrzucą podpowiedzi asystenta?!), to warto wydawać kasę na 10? Do tej pory nie kupiłem i sam nie wiem - z jednej strony bardzo dobre opinie, z drugiej zapowiedź 3 łatek jeszcze przed premierą, to szczyt ignorancji. No i ta cena...

 

 

 

Nowy FM jest bardzo grywalny. Zdecydowanie bardziej niż 09. Co do łatek, to raczej standard ze strony braci, że są wydawane właśnie w takich ilościach. Moja przygoda z FM zaczęła się dziesięć lat temu od Championship Manager 3 i z tego co pamiętam od zawsze był patch`owany, więc głowa do góry i do sklepu marsz!

Odnośnik do komentarza

Odpowie ktoś na moje pytanie z poprzedniej strony? Bo chciałbym być już pewien jak to w końcu jest z pozwoleniem o pracę:

 

 

Gdy kupiłem do Celticu zawodnika Chorwacji, który nie gra w reprezentacji i zaraz po tym wypożyczyłem go do klubu filialnego ( Oostende - Belgia ), to kiedy i jak gra mnie poinformuje czy dostał on w końcu to pozwolenie na pracę?

Będę musiał sam "zgadnąć" i zaoferować mu nowy kontrakt, czy po prostu przyjdzie informacja do skrzynki, że ten zawodnik otrzymał pozwol. o pracę?

Odnośnik do komentarza

Mógłby mi ktoś wyjaśnić krok po kroku jak wstawić Start Otwock za Motor Lublin w I lidze? I gdzie wrzucić logo Startu żeby wyświetlane było w grze? Nigdy nie bawiłem się edytorem, nie chce niczego sknocić, a chciałbym pograć sobie Startem (który notabene powinien grać w I lidze...).

 

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewno pytanie ;] Otóż ja nie posiadam oryginalnego FM'a 2010 tylko ściągniętego. I gram sobie, gram, chcę zapisać a tu nagle pisze, że brak płyty, proszę włożyć napęd i się wyłącza :angry: Co mam zrobić żeby grać normalnie ? Pomóżcie ! :blaga:

Cóż ... Rocznik stanowiący rozszerzenie Twojego nicka upewnia mnie, że z czytaniem ze zrozumieniem u młodzieży coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewno pytanie ;] Otóż ja nie posiadam oryginalnego FM'a 2010 tylko ściągniętego. I gram sobie, gram, chcę zapisać a tu nagle pisze, że brak płyty, proszę włożyć napęd i się wyłącza :angry: Co mam zrobić żeby grać normalnie ? Pomóżcie ! :blaga:

Cóż ... Rocznik stanowiący rozszerzenie Twoje nicka upewnia mnie, że z czytaniem ze zrozumieniem u młodzieży coraz gorzej.

 

Nie bardzo rozumiem

Odnośnik do komentarza

Acquafresca w Lechu i to nie w wieku 37 lat? Ciekawe :D.

jest cos takiego jak wystawiony na sprzedaz

teraz mam 3 sezon i wystawiony jest Van der Vaart i chcialby do mnie przyjsc , ale go nie wezme bo by to bylo kosztem Stilicia a tak nie chce

Ciekawe jakim cudem? Zapodaj skriny z tego Acquafreski.

Van der Vaart w Lechu? A to ciekawe bo do Sportingu nie mogłem go ściągnąć, trzeba 8mln euro na transfer i grubo ponad 50 tysięcy euro tygodniówki.

Czekam na wyjaśnienia :).

Gabe już się zorientowałem co jest nie tak :D.

Odnośnik do komentarza

Odpowie ktoś? Wybaczcie za offtop, ale chciałbym to wiedzieć.

 

Gdy kupiłem do Celticu zawodnika Chorwacji, który nie gra w reprezentacji i zaraz po tym wypożyczyłem go do klubu filialnego ( Oostende - Belgia ), to kiedy i jak gra mnie poinformuje czy dostał on w końcu to pozwolenie na pracę?

Będę musiał sam "zgadnąć" i zaoferować mu nowy kontrakt, czy po prostu przyjdzie informacja do skrzynki, że ten zawodnik otrzymał pozwol. o pracę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...