Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ludzie pomóżcie. Tak jak pisałem wczęsniej prowadzę klub i chcę objąć reprezentację. Składam wniosek oni się zgadzają i wysyłają wiadomość że reprezentacja czeka na mnie więc akceptuje i nic po kilku dniach znowu. I tak mi się robi jak chcę objąć każdą reprezentację nie wiecie o co chodzi? Zauważyłem że pare osób ma podobny problem ;/

Odnośnik do komentarza

A ja mam inny problem.

 

Pozyskałem chorwackiego zawodnika do mojego klubu Celtic na zasadzie wolnego transferu (nic za niego nie zapłaciłem, bo był bez klubu) i czekałem na pozwolenie o pracę.

 

Gdy odwołałem się do decyzji, to już go zakupiłem do klubu, po czym przyszła wiadomość, że nie ma pozwolenia o pracę i nie może grać w Celticu.

 

Co mogę zrobić żeby zawodnik grał w moim zespole, mimo że w nim jest?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem. Gram Manchesterem United, mam dobrych zawodnikow w skladzie na ataku np. Rooney, Owen, Rossi. W pomocy tez nie jest zle. A skutecznosc moich zawodnikow pod bramka rywala jest znikoma. moge oddac 20 strzalow i nie strzeli nikt gola. za to przeciwnicy juz po 1 strzale strzelaja mi bramke. co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem. Gram Manchesterem United, mam dobrych zawodnikow w skladzie na ataku np. Rooney, Owen, Rossi. W pomocy tez nie jest zle. A skutecznosc moich zawodnikow pod bramka rywala jest znikoma. moge oddac 20 strzalow i nie strzeli nikt gola. za to przeciwnicy juz po 1 strzale strzelaja mi bramke. co jest grane?

 

Przyznam, że mam bardzo podobny problem (tylko, że gram Widzewem). Zdarza się, że moja drużyna zdobywa gola w pierwszych minutach, a potem strzela gdzieś po trybunach. Za to moi rywale, nawet totalne ogórki, potrafią wbijać mi gole teoretycznie niemożliwe (jak np. 3 gole z rzutów wolnych, strzelone prosto w okienko)... Trochę to wkurza, bo nie da się wszystkiego zrzucić na taktykę...

Odnośnik do komentarza

Witam na forum. Mam pytanie odnośnie kupna oryginalnej gry FM 2010. Czy są jakieś ograniczenia w liczbie instalacji, zabezpieczenia itp? Chciałbym kupić grę z bratem i zainstalować ją na 2 różnych komputerach.

 

 

Na jedym komputerze instalujesz przez Steam'a a na drugim z płyty. W tym drugim przypadku musisz grać z płytą w napędzie.

Odnośnik do komentarza

Na ekranie gdzie masz skład masz na górze przyciski pozwalające ci przejśc m.in do ekranu taktyki, terminarzu czy treningu. Masz też tam "Podpowiedzi współpracowników". To właśnie to.

Warto jednak zauważyć, że i tak to przypomnienie będzie co miesiąc, ale to w niczym nie szkodzi.

 

 

 

[+]

up @kldek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...