Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odpalam na podobnym sprzęcie ok. 15 lig na dużej bazie. Takie pytanie jest trochę bez sensu bo dla każdego płynna rozgrywka wygląda inaczej. Jeden robi sezon w 20h a inny w 8. Ja zawsze opócz FMa robię na kompie pare rzeczy więc nie przeszkadza mi wolne działanie. Choć w mojej opinii wcale nie jest wolne.

Odnośnik do komentarza

A ja odpalam na podobnym sprzęcie ok. 15 lig na dużej bazie. Takie pytanie jest trochę bez sensu bo dla każdego płynna rozgrywka wygląda inaczej. Jeden robi sezon w 20h a inny w 8. Ja zawsze opócz FMa robię na kompie pare rzeczy więc nie przeszkadza mi wolne działanie. Choć w mojej opinii wcale nie jest wolne.

 

nie no ja zadałem to pytanie bo porostu chce sie zorientować czy wymagnia sa wieksze niz w zeszłym roku thx za odp

Odnośnik do komentarza

Cześć mam 2 pytania, być może ktoś zna odpowiedz:

 

1. Jeśli miasto jest właścicielem stadionu, to gdzie mogę poprosić o rozbudowę ? (zawsze prosiło się zarząd)

2. Gdzie się wymienia murawę ? Gram 2 sezon i nie potrafię wymienić murawy, gram na fatalnej nawierzchni i prosząc zarząd o wymianę, to ten zawsze odpowiada, że klub nie jest właścicielem stadionu.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące gry Football Manager 2010

A mianowicie prowadze klub i złozyłem podanie o prace do reprezentacji, po jakims czasie przyszła odpowiedz, że chca mnie zatrudnic na selekcjonera, wybieram opcji przyjmij oferte, po jakims czasie znowu pojawia sie oferta i znowu akceptuje i nic nie jestem selekcjonerem, a kadra cały czas bez trenera.

 

Czy wiecie może co zrobić? Co jest nie tak? Może macie jakies forum gdzie tez ktos ma taki problem

Edytowane przez grepio
usunięto pogrubienie czcionki
Odnośnik do komentarza

A ja mam taki problem sprowadziłem do Violi Franco Baldiniego, tzn sam wyraził chęć współpracy, a że jest naprawdę dobrym trenerem, to go sprowadziłem, a teraz chciałbym go zrobić asystentem, gdyż mój obecny asystent to dziad, ale jest problem bo Baldini chce być tylko trenerem, czy jest jakiś myk, by go przekonać? Próbowałem już dawać mu maksymalny kontrakt i pieniądze za podpis. ale jest nieprzekupny :) może macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wcześniej już ktoś o tym pisał a przejrzeć 68 stron nie tak łatwo także zaryzykuję ;D A mianowicie prowadzę zespół ale chciałem objąć także reprezentację złożyłem podanie i odezwali się że mnie chcą więc zaakceptowałem i nic po jakiś czasie znowu przysłali ja znowu zaakceptowałem i nic. Wiecie może o co chodzi to jakiś bug czy nie można jednocześnie prowadzić repry i klubu o co kaman? ;]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wcześniej już ktoś o tym pisał a przejrzeć 68 stron nie tak łatwo także zaryzykuję ;D A mianowicie prowadzę zespół ale chciałem objąć także reprezentację złożyłem podanie i odezwali się że mnie chcą więc zaakceptowałem i nic po jakiś czasie znowu przysłali ja znowu zaakceptowałem i nic. Wiecie może o co chodzi to jakiś bug czy nie można jednocześnie prowadzić repry i klubu o co kaman? ;]

może Ci przychodzi taka wiadomość: " ZPN potwierdza Twoje podanie o pracę"? lub coś w ten deseń? Ja chwile pograłem w tego FM'a nowego i nie było problemu z objęciem reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...