Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przeca z tym jest problem od zawsze. Poszukaj w poradach do starszych FMów co z profile.xml zrobić, chyba sam w którymś FAQu to tłumaczyłem.

ano dziękować, dziękować! kolega kilka postów wyżej też był blisko:

 

Może coś z czcionką ??

Spróbuj dać w skórcie do gry - reset settings lub coś takiego ?

 

a komendą brakującą do szczęścia była: -reset_preferences

 

Co nie zmienia faktu, że ponad połowa sezonu poszła w pizdu :doh!:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jeśli obejmę drużynę "Villareal B" i jeśli awansuję do Primiera Division, to będę mógł w niej grać ? Pytam się ponieważ zawsze było tak, że II drużyna nie mogła grać w tej samej lidze, a nawet musiała grać dwie ligi niżej podajże, czy aktualnie przepisy się pozmieniały ?

 

Chyba nie będziesz mógł awansować w pewnym momencie do wyższej ligi. W przypadku Polski jest to dwie klasy różnych pomiędzy poszczególnymi zespołami jednego klubu, nawet jeśli rezerwy zajmą miejsce awansowe, to pozostają w tej samej lidze.

Odnośnik do komentarza

Witam panów.

Krótka piłka z mojej strony.

Czy w nowym FM, w polskiej lidze trzeba rozgrywać mecze Pucharu Ekstraklasy?

Bo nie wiem czy warto wejść jutro do Empiku.

 

PE został zawieszony od obecnego sezonu przez Ekstraklase SA, więc w nowym FM-ie też go nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

to jeszcze jakby ktoś mi podał sposób, żeby piłkarze grali po ziemi, a nie górą, bo tego ewidentnie robić nie potrafią... ciągle zdarzają mi się wymiany pięciu podań głową, czasami na znaczną odległość, a ostatnie zawsze kończy na rywalu, rozpoczynając kontrę... grrrr, chyba, że to po prostu tak ma być, że w conference dzieją się cuda i powinienem się z tym pogodzić

Odnośnik do komentarza

to jeszcze jakby ktoś mi podał sposób, żeby piłkarze grali po ziemi, a nie górą, bo tego ewidentnie robić nie potrafią... ciągle zdarzają mi się wymiany pięciu podań głową, czasami na znaczną odległość, a ostatnie zawsze kończy na rywalu, rozpoczynając kontrę... grrrr, chyba, że to po prostu tak ma być, że w conference dzieją się cuda i powinienem się z tym pogodzić

 

Krótkie podania, ewentualnie poproś najsłabszych o dogrania do nogi. A przy okazji: w Conference dzieją się cuda, i tego nie zmienisz. Raz wygrywasz z liderem 5-0, aby zaraz potem przegrać ze spadkowiczem (1)7-0. Witamy w hardorcowym wydaniu FMa ;P

Odnośnik do komentarza

Czy mial ktos problemy z edytowanie kitsów w FM10?

Problem jest taki: uzycie edytora do zmiany kolorow stroju dziala poprawnie. Zmieniony stroj wyswietla sie w Informacjach o klubie, natomiast w meczowym widoku 3D dodanych kolorow nie wydac. Przykladowo: zmienilem kolor koszulek Aldershot. Wchodze do meczu a tam wszyscy w mojej druzynie, obojetnie czy mecz wyjazdowy czy u siebie, maja czerwone stroje. Dla jasnosci - domyslny stroj Aldershot powinien byc czerwono-niebieski u siebie i zolty na wyjezdzie. W zwiazku z tym problemem prawdziwe jaja zaczynaja sie, gdy druzyna przeciwna ma domyslnie czerwony stron - wtedy mam na boisku 20 zawodnikow ubranych na czerwono.

 

Zauwazylem, ze podobny problem pojawil sie na forum SI w kilku tematach, ale poki co zadnej odpowiedzi. Jestem pewien, ze wszystko zrobilem poprawnie, uzywam edytora od kilku lat. Probowalem przeladowania skorki bez bufora oraz kasowania starych kitsow i wstawiania tych, ze swoimi kolorami, bez rezultatu.

 

 

 

Co do osoby powyzej: wersje mozna sprawdzic przy instalacji patcha - w jednym z okienek bedzie widac 'patch version' i 'football manager version'.

Odnośnik do komentarza

FM 10 na kompie zainstalowany :) Tylko co z tego jak znów przy kliknięciu na ikonkę wywala mi błąd fm.exe powiązany z plikiem icm32.dll :/ Ściągnołem pliczek z sieci, powklejałem do system32, system i do folderu FM. Nic, nawet się nie odpala. Pomoże ktoś ;( Czy jedynym wyjściem będzie format ;/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jeśli obejmę drużynę "Villareal B" i jeśli awansuję do Primiera Division, to będę mógł w niej grać ? Pytam się ponieważ zawsze było tak, że II drużyna nie mogła grać w tej samej lidze, a nawet musiała grać dwie ligi niżej podajże, czy aktualnie przepisy się pozmieniały ?

 

Chyba nie będziesz mógł awansować w pewnym momencie do wyższej ligi. W przypadku Polski jest to dwie klasy różnych pomiędzy poszczególnymi zespołami jednego klubu, nawet jeśli rezerwy zajmą miejsce awansowe, to pozostają w tej samej lidze.

 

Z tego co mi wiadomo, to w ligach zawodowych w Polsce (Ekstraklasa, Pierwsza i Druga) może być tylko jedna drużyna danego klubu, więc mylisz się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...