Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z FMRTE , ponieważ kiedy chce kogoś wyszukać w edytorze, wyskakuje mi error o treści: "An unexpected error occurred FMRTE will terminate, please send the error.log file that was created in FMRTE folder to support@bracasoft.com" i "Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" i od razu się po tym wyłącza. Może wie ktoś co z tym zrobić? Z góry DZIĘKUJE.

 

Edit:

 

Zaznaczam nie posiadam wersji STEAM.

Odnośnik do komentarza
Orientuje się ktoś ile kosztuje FM 2010 w Media Markt? Bo słyszałem, że 100 zł a to dość duża różnica jeżeli spojrzeć chociażby na cenę w empiku.

 

Ja zapłaciłem w dzień premiery 99 zł. W Rzeszowie. Nie wiem jak jest w innych miastach.

W Gdańsku też 99

 

Wie ktoś jak rozwiązać problem, gdy piłkarze narzekają na brak harmonii (zgody) w klubie?

Wygrywać mecze, lepiej prowadzić rozmowy motywacyjne, sprzedać narzekających graczy.

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem, ze juz byl ten temat walkowany, ale jakos nadal nie moge do tego dojsc, moglby mi to ktos wytlumaczyc dokladnie ? Chodzi o spotkania ze sztabem szkoleniowym, wyskakuje mi tylko, ze od xx.xx.xxxx nie odbylo sie spotkania i biore udzial i wyglada to tak, ze dostaje tylko wskazowki od wspolpracownikow, a to przeciez moge codziennie ogladac.

Odnośnik do komentarza

A może ktoś byłby mi w stanie pomóc w pewnej kwestii. Do tej pory jak grałem w FMa to zawsze jak rozgrywane były mecze el.MŚ to pokazywały mi się automatycznie zestawy par i wyniki. Teraz tak się nie dzieje (muszę samemu kliknąć w nazwę rozgrywek). Na początku gry asystent pyta mnie o subskrypcje, jak wchodzę w "Zarządzanie subskrypcjami" to nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego przycisku, żeby dodać subskrypcje właśnie z el.MŚ. Mogę tylko zarządzać tymi, które już były wybrane. Wie ktoś co tam trzeba zrobić, żeby dodać eliminacje?

Odnośnik do komentarza

Skumałem wreszcie, jak się pozbyć domyślnego włączania trybu TV na początku meczu:

 

otóż zaraz na 1 ekranie w analizie meczu klikamy w przycisk po prawej stronie u góry i tam zamiast TV wybieramy klasyczny widok, zrobiłem tak raz i od tego czasu TV już się nie włącza

 

wydaje mi się, że nikt jeszcze o tym pisał, więc dzielę się wiedzą ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnośnie ustalania skladu.

Czy da sie tak ustawic aby zawodnicy rezerw nie byli widoczni podczas ustalania skladu meczowego? Gram w lidze polskiej i jest to troche denerwujace jak musisz przewijac caly czas zeby wstawic konkretnych zawodnikow. Kiedys byla mozliwosc odznaczenia w filtrze druzyny rezerw a teraz jakos nie moge tego znalezc.

Odnośnik do komentarza
Kupić harmonię do klubu :kekeke:

 

Albo wywalić mąciwodów, dobrze prowadzić rozmowy motywacyjne, i niestety - wygrywać.

 

O tym kupnie harmonii też pomyślałem jak pierwszy raz to zobaczyłem :D Na razie jest spokój, kilku ludzi poszło w odstawkę, rozmowy zawsze prowadzę, no i staram się wygrywać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...