Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zupełnie ignoruje ustawienia ofensywnych rzutów rożnych. Ot, ustawiłem 2 zawodników z tyłu, a pozostałą ósemkę z poleceniem: atakuj bramkarza. efekt - za każdym razem wszyscy biegali po całym polu karnym, nikt nie stał w pobliżu GK rywali. potem ustawiłem wszystkim nabieg na krótki słupek - w efekcie wszyscy stłoczyli się... w okolicy długiego :) Popróbujcie, z łaski swojej, czy też tak macie ;)

Odnośnik do komentarza

eee, to już skoro tak rozmawiamy, to mają stać jak w metrze, jeśli trener im każe, a swobodę taktyczną mają ograniczoną. A szarańczę trenera M. pamiętasz? A cudowne rzuty rożne w 2006 pamiętasz? Zresztą, co roku stali tak, jak ich ustawiałem, to i w tym chyba powinni. A czy to jest sensowne, czy też nie jest, to już inna sprawa. Ot, eksperymentuję sobie, bo zauważyłem pewne prawidłowości, ale nie mogę się pobawić dalej, bo mi silnik nie pozwala. A on nie jest od pozwalania, tylko od ustawiania tak, jak kliknę w opcjach :)

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie: jak mam zwołać zebranie sztabu szkoleniowego?? Asystent marudzi mi że nie zwolałem jeszcze zebrania a ja nie wiem gdzie to zrobić :/

Przeglądnij ostatnie strony, parę razy było wałkowane :>

Czyli zebranie sztabu polega na tym że mam zobaczyć co oni mi chcą podpowiedziec i to wszystko??

Odnośnik do komentarza

mam do was pytanie.

pewnie zostalo ono juz tutaj zadane,ale nie chcialo mi sie wertowac strony jednej za druga.

chodzi mi o spotkania ze sztabem szkoleniowym.

w prywatnych wiadomosciach pojawia mi sie wiadomosc dotyczaca zorganizowania owego spotkania,

lecz nie mam zielonego pojecia jak to zrobic.

czy wejscie na 'podpowiedzi wspolpracownikow' i zaznajomienie sie z nimi daje cos w tej sytuacji?

czy rzeczywiscie jest gdzies jakas ukryta opcja dotyczaca spotkania?

czekam na wasze odpowiedzi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.Nie wiem czy ona już padło bo nie śledziłem 40stron....Jak wam się podoba nowa taktyka?....I jak wogole gracie,na tej nowej tylko iwyłącznie, czy łączycie nową ze starą..czy przechodzicie w trym starej taktyki?

Bo ja narazie nie mogę sie uporać z tym...

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie

Otóż zacząłem grac totenhamem i nie wiem dlaczego moje rezerwy nie graja w zadnej lidze. W czym tkwi problem?

To odwzorowanie rzeczywistości (http://spursmania.or..._i_wypozyczenia) - Harry Redknapp stwierdził, że lepiej jak młodzi gracze będą się ogrywać na wypożyczeniach i Spurs nie zgłosili drużyny rezerw do ligi na sezon 2009/2010.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...