Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale kwestia transferów wydaje się w tym FM nieco beznadziejna. Gram sobie Man Utd, do dyspozycji mam grube pieniądze, bo jakieś 90 milionów euro. Jednak ciężko kupić kogokolwiek, bo za takiego Ribery'ego Bayern żąda 165 milionów, a za 19-letniego Azicilipuetę z Osasuny, którego polecił mi scout, Hiszpanie żądają 33,5 miliona euro :| jedynie Jovetica i van der Vaarta udało mi się zgarnąć w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Granie taktyką 4-1-2-1-2 jest wybitnie nieskuteczne, przynajmniej w prowadzonej przeze mnie Koronie po 7 meczach ligowych (4 remisy i 3 porażki). Po zmianie na standardowe 4-4-2 i grę skrzydłami, zacząłem zdobywać po 3-4 bramki w meczu i tyle samo tracić. Jakich ustawień używacie? :D

Odnośnik do komentarza

Im wiecej gram w najnowszego FMa, z kazdym kolejnym meczem coraz bardziej szczeka mi opada. I to tylko i wylacznie w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Postep jaki osiagnieto w tym roku jest naprawde wielki. Naprawde bardzo wygodne menu(ktore jeszcze mozna sobie skonfigurowac wedle wlasnego widzimisie), swietny tryb 3d(wielokrotnie lepszy od tego z 09), wszystkie dodane male opcje i informacje no i na koniec ten wypasiony edytor z mozliwoscia dodawania lig :)

Dla niezdecydowanych : naprawde warto kupic FMa rowniez i w tym roku.

 

Jedna jedyna rzecz, ktorej mi brak to mozliwosc zobaczenia w ekranie taktycznym czy gramy w domu czy na wyjezdzie.

Trzeba wejsc w terminarz i tam sprawdzic. Mogliby zaznaczyc na gorze w kalendarzu mecze domowe np na zielono a wyjazd na czerwono albo jakas ikonke albo literke dac np. H-home, A-away.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale kwestia transferów wydaje się w tym FM nieco beznadziejna. Gram sobie Man Utd, do dyspozycji mam grube pieniądze, bo jakieś 90 milionów euro. Jednak ciężko kupić kogokolwiek, bo za takiego Ribery'ego Bayern żąda 165 milionów, a za 19-letniego Azicilipuetę z Osasuny, którego polecił mi scout, Hiszpanie żądają 33,5 miliona euro :| jedynie Jovetica i van der Vaarta udało mi się zgarnąć w rozsądnej cenie.

 

Tez to zauwazylem - zazwyczaj kluby chca astronomiczne kwoty za swoich grajkow :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale kwestia transferów wydaje się w tym FM nieco beznadziejna. Gram sobie Man Utd, do dyspozycji mam grube pieniądze, bo jakieś 90 milionów euro. Jednak ciężko kupić kogokolwiek, bo za takiego Ribery'ego Bayern żąda 165 milionów, a za 19-letniego Azicilipuetę z Osasuny, którego polecił mi scout, Hiszpanie żądają 33,5 miliona euro :| jedynie Jovetica i van der Vaarta udało mi się zgarnąć w rozsądnej cenie.

 

Tez to zauwazylem - zazwyczaj kluby chca astronomiczne kwoty za swoich grajkow :/

Podziękujcie Chelsea, Manchesterowi City, United i Realowi ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale kwestia transferów wydaje się w tym FM nieco beznadziejna. Gram sobie Man Utd, do dyspozycji mam grube pieniądze, bo jakieś 90 milionów euro. Jednak ciężko kupić kogokolwiek, bo za takiego Ribery'ego Bayern żąda 165 milionów, a za 19-letniego Azicilipuetę z Osasuny, którego polecił mi scout, Hiszpanie żądają 33,5 miliona euro :| jedynie Jovetica i van der Vaarta udało mi się zgarnąć w rozsądnej cenie.

Ale znowu ja widzę, że łatwiej i taniej można wyciągać też piłkarzy, Di Maria poszedł za 4mln do mnie, Vukcevic za 3.5mln, jak za takich piłkarzy to mało.

Odnośnik do komentarza

Dobra, kilka pierwszych spostrzeżeń:

 

taktyka to jakieś zupełne novum - na początku zupełnie nie wiedziałem co i jak, ale po godzince udało się ogarnąć. Wszystko jest ogólnie nowe, całe rozmieszczenie panelu chyba jednak nie do końca mi się podoba - zdecydowanie wolałem opcję skinów wcześniejszych, czyli lewostronną. Przeraża mnie trudny dostęp do podstawowych rzeczy, jak np. scoutowanie, oceny pomeczowe zawodników. W ogóle wszystko jest jakby ukryte, trzeba kliknąć myszką o raz wiecej żeby dostać się do opcji z poprzedniego fma. Oczywiście w dalszym ciągu gram na 2D, i jest mistrz.

 

Chwilowo tyle, zobaczymy jak będzie dalej.

 

oho, chyba znalazlem sposob na latwiejszy dostep do interesujacych mnie opcji... :] tak wiec polowa postu do wyrzucenia :>

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem z FMRTE , ponieważ kiedy chce kogoś wyszukać w edytorze, wyskakuje mi error o treści: "An unexpected error occurred FMRTE will terminate, please send the error.log file that was created in FMRTE folder to support@bracasoft.com" i "Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu" i odrazu się po tym wyłacza. Może wie ktoś co z tym zrobić? Z góry DZIĘKUJE.

 

 

gilu

Edytowane przez Kuchar
Na forum zabronione jest pozycjonowanie tekstu i zmiana jego koloru
Odnośnik do komentarza

Co do transferow to chyba dobrze ze za swoich kluczowych graczy kluby chca wiecej niz sa warci? Jak chcesz kupic tanio to kupuj tych ktorym konczy sie kontrakt, sa wystawieni na liste transferowa (najlepiej oba naraz :)) albo nie sa kluczowymi postaciami w klubie. Ja za swocih pilkarzy tez zawsze chce ze 2x wiecej niz sa warci jesli sa dla mnie wazni.

 

7borikson przy tej informacji o spotkaniu ze sztabem masz przycisk ktory Cie przenosi od razu do odpowiedniego ekranu i tam masz roznego rodzaju podpowiedzi od sztabu szkoleniowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...