Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odra zagrała straszną padake z Legią i zasłużenie przegrała 0:2. Legia nie zagrała niczego nadzwyczajnego a i to starczyło na prezentującą dziś A-klasowy poziom Odrę. To już nasza 4 porażka z rzędu i zaczyna się robić nieciekawie... Atmosfera w drużynie fatalna, forma jeszcze gorsza, niech się ten sezon jak najprędzej kończy :/

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym meczu Odra może już być spokojna o ligowy byt :) wygraliśmy arcyważny mecz w Białymstoku będąc drużyną wyraźnie lepszą i stwarzając sobie dużo więcej okazji do zdobycia gola. Dwie fantastyczne bramki Janka Wosia i asysta przy golu Sochy to po prostu majstersztyk :) Szczególnie pierwsza bramka Janka to palce lizać :respekt: Janek nie strzela zbyt często ale jak już coś trafi to klękajcie narody.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ić pan w ch** z takimi kopaczami, którzy nie mają ambicji :picard: Dziś Odra pokazała, że w dupie ma kibiców i w tym samym miejscu ambicję. Do stanu 0:3 stali sobie na boisku i odliczali minuty do wakacji... Dopiero około 70. minuty coś zaczęli pogrywać i łatwo zdobyli dwie bramki. No bo w sumie Legia prowadziła z Polonią a Ruch z Jagiellonią to po co się wysilać... Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie zobaczę już w Odrze Radlera, Jakosza, Kokoszki, Sochy i Hinca. Dobrze, że Micański był tylko wypożyczony bo poza dobrym początkiem ostatnie 5 spotkań nic nie grał. Niech sobie wraca do Lecha jak najprędzej. No i Stachowiak... Aż chciało by się zacytować klasyka: "Nie mamy bramkarza! k***a! Gramy bez bramkarza!"... Dobrze, że wyniki innych spotkań ułożyły się tak, że uchroniliśmy się przed barażami. Jeżeli w tej drużynie nie dojdzie do jakiejś rewolucji to przyszły sezon zapowiada się w czarnych barwach.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Na tym napisie nie było żadnych rasistowskich symboli. Jedynie "P" w wyrazie "Polakiem" było zrobione jak znak Polski Walczącej.

Ale tak czy owak nie spodziewałem się takiego czegoś u nas. Przez cały sezon spokój, pochwały za kulturalny doping i na sam koniec kilku debili dało popis.

Odnośnik do komentarza
Bez przesady. Na tym napisie nie było żadnych rasistowskich symboli. Jedynie "P" w wyrazie "Polakiem" było zrobione jak znak Polski Walczącej.

Ale tak czy owak nie spodziewałem się takiego czegoś u nas. Przez cały sezon spokój, pochwały za kulturalny doping i na sam koniec kilku debili dało popis.

 

Dlaczego debili? Przecież to prawda. Jakiś Brazylijczyk obudził się tuż przed Euro że on chce być Polakiem, bo pomimo że ja nie umiem mówić po polskiemu to ja chcę grać i szybko zrobić kariera dzięki to. Nie dla takich wynalazków. Transparent jak najbardziej trafiony. "Wszyscy jesteśmy Brazylijczykami bo każdy Brazylijczyk może być Polakiem..."

Odnośnik do komentarza
Dlaczego debili?

A kto normalny naraża klub na kary finansowe i nie tylko, w czasie kiedy tak dużo mówi się o zachowaniu kibiców na stadionach?

Kto normalny wywiesza taki transparent po tym jak Jagiellonia za podobny dostała wysoką karę finansową i 2 mecze kary gry bez kibiców na stadionie?

Wreszcie kto normalny szarpie się z ochroną, pluje ochroniarzy, rzuca w nich czym tylko ma pod ręką?

 

Sorry ale stałem w młynie i z boku przyglądałem się temu co się działo. Ochroniarz dobrze powiedział: "Jak obserwator każe przerwać mecz to będzie tylko i wyłącznie wasza wina". Więc była interwencja obserwatora a ochrona przyszła tylko zrobić swoje.

 

A wiesz gdzie to wszystko ma Roger? W dupie.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego debili?

A kto normalny naraża klub na kary finansowe i nie tylko, w czasie kiedy tak dużo mówi się o zachowaniu kibiców na stadionach?

Kto normalny wywiesza taki transparent po tym jak Jagiellonia za podobny dostała wysoką karę finansową i 2 mecze kary gry bez kibiców na stadionie?

Wreszcie kto normalny szarpie się z ochroną, pluje ochroniarzy, rzuca w nich czym tylko ma pod ręką?

 

Sorry ale stałem w młynie i z boku przyglądałem się temu co się działo. Ochroniarz dobrze powiedział: "Jak obserwator każe przerwać mecz to będzie tylko i wyłącznie wasza wina". Więc była interwencja obserwatora a ochrona przyszła tylko zrobić swoje.

 

 

Ale za co kary? Tam nie było nic co mozna byłoby nazwać rasizmem bo chyba nie symbol Polski Walczącej? Polska to chory kraj - nie mozna w kulturalny sposob wyrazic swoich mysli bo Roger stał się teraz świętą krową, a pisanie że to hasło podchodzi pod rasizm mnie bawi.

 

http://i30.tinypic.com/2r4n9rs.jpg

 

A wiesz gdzie to wszystko ma Roger? W dupie.

 

Tak jak i całą reprę.

Odnośnik do komentarza
Ale za co kary?

Napisałem wyżej - transparent nie spodobał się obserwatorowi PZPN i kazał go zdjąć. Nie zdjęliście go dlatego interweniowała ochrona. Poza tym kto przy zdrowych zmysłach decyduje się na takie coś wiedząc jakie jest w tej chwili nastawienie dziennikarzy i PZPN do tego typu transparentów?

Tam nie było nic co mozna byłoby nazwać rasizmem bo chyba nie symbol Polski Walczącej?

Cały czas do Ciebie nie dociera, że daliście PZPN pretekst do ukarania Odry?

Polska to chory kraj - nie mozna w kulturalny sposob wyrazic swoich mysli bo Roger stał się teraz świętą krową, a pisanie że to hasło podchodzi pod rasizm mnie bawi.

No tak, "to jest nasza demokracja" i pozdro dla kumatych :doh!:

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że mają. Poza tym Roger formalnie jest Polakiem, czy się to kumatym podoba, czy nie. Zgadzam się z Iconem, wywieszenie tego transparentu w obecnym klimacie i ze świadomością, że PZPN czepia się obecnie najmniejszych bzdetów (vide transparenty wyrażające sprzeciw wobec działań policji w Krakowie, zero wulgaryzmów, zero chamstwa, a jednak kary były) to czysty debilizm. W świetle kary dla Jagiellonii Odra dostanie co najmniej tak samo.

 

A użycie symbolu Polski Walczącej to najzwyklejsze kurewstwo i profanacja tego znaku - ludzie za jego namalowanie tracili życie, a teraz grupka umięśnionych debili wyciera sobie nim gęby w swoich rasistowskich rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem że użycie akurat tego symbolu to sprawa konfliktowa, ale przecież nie symbolizuje on niczego złego. Nie ma nic wspólnego z rasizmem. Tak samo jak i tekst "Roger - nigdy nie będziesz Polakiem". I to jest inna sytuacja niż ta z Jagiellonią bo tam były podstawy do ukarania - krzyż celtycki jest blisko związany z rasizmem, symbol Polski Walczącej nie ma z tym nic wspólnego i to jest ta różnica. Ja rasistą nie jestem, staram się nawet bronić tych po których się jedzie - nie popieram transparentu Jagi, ale do naszego bym się nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza

kolego, WSZYSCY w tym kraju mają myśleć tak jak listkoludki i rafał stec, a jak ktoś ma czelność się wyłamać to nalezy na niego nałożyć karę. Więc nie wiem w ogóle po co ta dyskusja - transparent był ? Był. Treść nie zgadza się z powszechną opinią że "jak gra dobrze to może grać dla Polski choćby był z Surinamu"? Nie zgadza się. No to o co chodzi, Odrze karę 150 tys zł i 10 punktów ujemnych a tym co wywiesili po 15 lat zakazu (wiem wiem, maksymolnie jest 6 :( ) i 5 tyś grzywny i będzie porządek!

 

Wujek stalin pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Niewykluczone, że piłkarz Dyskobolii Grodzisk Wlkp. Piotr Rocki będzie w przyszłym sezonie bronił barw Odry Wodzisław. Ten 34-letni piłkarz powiedział po wczorajszym meczu, że rozmawiał już w tej sprawie z Dyrektorem Sportowym Odry Edwardem Sochą i chciałby po raz trzeci zagrać w klubie z Wodzisławia.

Pierwsza dobra wiadomość od niepamiętnych czasów. Oby się jak najprędzej dogadali z Rockym bo tej drużynie potrzebny jest ktoś kto potrafi rozluźnić atmosferę, kocha Odrę i potrafi dobrze grać.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z Iconem, wywieszenie tego transparentu w obecnym klimacie i ze świadomością, że PZPN czepia się obecnie najmniejszych bzdetów (vide transparenty wyrażające sprzeciw wobec działań policji w Krakowie, zero wulgaryzmów, zero chamstwa, a jednak kary były) to czysty debilizm.

 

To jest taka śmieszna próba testowania, na co szanowne kibolstwo może sobie pozwolić. Formalnie oczywiście nie ma się do czego przyczepić, ale trzeba być naprawdę *bardzo* - nazwijmy to - naiwnym, aby nie domyślić się rzeczywistego przekazu, jaki miał nieść za sobą ten transparent. Ot, taka obłuda na zasadzie 'my jesteśmy rasistami, ale takimi mało rasistowskimi', kibolska prowokacyjka do zapomnienia, podobnie jak większość działań tej grupy społecznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...