Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to już oficjalnie bo na forum widziałem, że np. maregs zastanawia się czy jechać i brać namiot bo nie wiedział wcześniej czy będzie jechać(czyli tak jak ja;)). Z tego co dzwoniłem to rozstawienie namiotu to 30zł/doba niezależnie ile tam osób śpi i jaki namiot, jeszcze jutro się upewnię bo FYM przed chwilą stwierdził, że to trochę dużawo :P

 

Mam dużą czwórkę z dwiema sypialniami(czyli przytulać się nie będziemy), to chętnie bym jakiegoś zapominalskiego przygarnął :P

 

Ps. Na sheeshe ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza

Dobra to już oficjalnie bo na forum widziałem, że np. maregs zastanawia się czy jechać i brać namiot bo nie wiedział wcześniej czy będzie jechać(czyli tak jak ja;)). Z tego co dzwoniłem to rozstawienie namiotu to 30zł/doba niezależnie ile tam osób śpi i jaki namiot, jeszcze jutro się upewnię bo FYM przed chwilą stwierdził, że to trochę dużawo :P

 

Mam dużą czwórkę z dwiema sypialniami(czyli przytulać się nie będziemy), to chętnie bym jakiegoś zapominalskiego przygarnął :P

 

Ps. Na sheeshe ktoś reflektuje?

Tzn, że oferujesz miejsce w domku? ;-) Tak w sumie to mam ten termin wolny, więc istnieje opcja że mógłbym wpaść. Tylko, że niezbyt mi się widzi podróż samemu przez całą Polskę. O której tam Poznań rusza? jest jeszcze możliwość, żeby z Wami śmignąć pyroki? :P

 

Aaa, to namiot :D

Odnośnik do komentarza

Poznań startuje 9.21 pociągiem, który jedzie ze Szczecina. Ale na bilet grupowy się załapać szans już nie masz.

To ze Szczecina wyjeżdża pewnie jakoś o 5, nie? Trochę lipa, ale zobaczymy - może dam radę

 

E: no i ile bym zapłacił bez grupowego, Ernie? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...