Skocz do zawartości

Korean Dream


TROLLO

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku stycznia, otrzymałem propozycję przedłużenia kontraktu z Kookmin, którą z radością przyjąłem. Teraz wreszcie mogłem się skupić, na nadchodzącym sezonie.

 

Listopad 2008

 

Bilans: 0-0-0

Korea National League: -

Korean Cup: 2 runda: -

Finanse: +1.052.004€ (w ostatnim miesiącu -14.406€)

Budżet transferowy: 106.634€ (55% z transferów)

Budżet płac: 8.899€ (wykorzystane 6.389€)

Nagrody:

 

Transfery (Polacy):

 

1. Radosław Majewski (22, AMC; Polska: 4/0) z Polonii Warszawa do Dynamo Moskwa za 1.000.000€

2. Tomasz Margol (19, AMC; Polska) z GKS Bełchatów do Hetmana Zamość za 4.000€

 

Transfery (cudzoziemcy):

 

1. Ari (23, ST; Brazylia) z AZ Alkmaar do Spartaka Moskwa za 3.900.000€

2. Nicolas N'Koulou (18, DRC; Kamerun U21: 7/0) z AS Monaco do Bordeaux za 3.600.000€

3. Zoran Rendulić (24, D, DM, MC; Serbia U21: 1/0) z Grenoble Foot do Marsylii za 2.100.000€

 

 

Ligi świata:

Chiny: -

Anglia: Liverpool [+1]

Hongkong: Pegasus [+5]

Włochy: Juventus [+6]

Polska: Lech [+0]

Serbia: Partizan [+11]

Korea: Pohang [+8] Finał: Suwon - Pohang 4:4 w dwumeczu 5:4 w rzutach karnych dla Suwon

 

Mecze polskich drużyn w pucharach:

 

LM Gr1 Wisła - Arsenal 0:3

 

Mecze reprezentacji Polski:

TOW Polska - Serbia 0:3

 

 

Najbogatsze kluby: 1. Barcelona [601M €] 2. Real Madryt [505M €] 3. Arsenal [470M €]

Stopień uzależnienia: Odwracając bieliznę na drugą stronę zaoszczędzisz czas na pranie (3 d, 1 g, 5 m)

Odnośnik do komentarza

Kiedy sprzedaż karnetów szła w najlepsze, postanowiłem wydać aż 50.000€ na świetnego zawodnika Hummel Kwok Hyuk-Min'a (24, AML, ST; Korea Płd.). Kolejnym nabytkiem został Shim Young-Jae (25, MLC; Korea Płd.) sprowadzony za 3.000€ z Changwon City. Pozyskany z BTC Yo Hyo-Jin (27, AMRL; Korea Płd.) wprowadzić miał jeszcze więcej konkurencji na skrzydłach i powoli zastępować wiekowego juz grającego trenera Kim Jong-Hyun'a.

 

Tymczasem rozpoczęliśmy przygotowania do nadchodzącego sezonu. W tym celu udaliśmy się do Tajwanu. Gdzie w pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z zespołem Ming Chuan. Gnietliśmy rywala całe dziewięćdziesiąt minut, jednak udało nam się zdobyć tylko dwie bramki.

 

19.1.2009 Chuan University Taoyuan Campus, Taipei: 456 widzów

TOW Ming Chuan University [TPE] - Kookmin Bank [KOR] 0:2 (0:1)

 

32. Ko Min-Ki 0:1

50. Ko Min-Ki n. rz. k.

90. Yu Kuok Keong 0:2 g. s.

Odnośnik do komentarza

Drugi sparing z zespołem Taipower, przebiegał podobnie. Bardzo szybko objęliśmy dwubramkowe prowadzenie, niestety jeden błąd naszej obrony kosztował nas utratę bramki. Co jednak nie popsuło mi humoru, ponieważ pokazaliśmy naprawdę dobrą piłkę.

 

22.1.2009 Pailing Sports Park, Taipej: 464 widzów

TOW Taipower [TPE] - Kookmin Bank [KOR] 1:2 (1:2)

 

8. Shim Young-Jae 0:1

24. Kim Yo-Hwan 0:2

42. Yang Chi Keung 1:2

88. Huang Tai Van (T) cz. k.

Odnośnik do komentarza

| Pos   | Inf   | Team           |       | Pld   | Won   | Drn   | Lst   | For   | Ag    | G.D.  | Pts   | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 1st   |       | BTC            |       | 26    | 14    | 7     | 5     | 51    | 22    | +29   | 49    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 2nd   |       | Gangneung City |       | 26    | 13    | 8     | 5     | 42    | 30    | +12   | 47    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 3rd   | P     | Suwon City     |       | 26    | 12    | 10    | 4     | 39    | 30    | +9    | 46    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 4th   |       | Kookmin Bank   |       | 26    | 11    | 12    | 3     | 45    | 28    | +17   | 45    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 5th   |       | Kimhae         |       | 26    | 12    | 8     | 6     | 49    | 24    | +25   | 44    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 6th   |       | Hallelujah     |       | 26    | 11    | 8     | 7     | 33    | 29    | +4    | 41    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 7th   |       | Cheonan        |       | 26    | 9     | 9     | 8     | 31    | 28    | +3    | 36    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 8th   |       | HMD            |       | 26    | 8     | 11    | 7     | 28    | 30    | -2    | 35    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 9th   |       | Changwon City  |       | 26    | 10    | 4     | 12    | 32    | 38    | -6    | 34    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 10th  |       | KHNP           |       | 26    | 8     | 8     | 10    | 33    | 36    | -3    | 32    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 11th  |       | Korea Railroad |       | 26    | 5     | 12    | 9     | 22    | 29    | -7    | 27    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 12th  |       | Yesan          |       | 26    | 4     | 14    | 8     | 20    | 31    | -11   | 26    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 13th  |       | HongChun       |       | 26    | 4     | 3     | 19    | 26    | 57    | -31   | 15    | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 | 14th  |       | Hummel         |       | 26    | 0     | 8     | 18    | 16    | 55    | -39   | 8     | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
 |       |       |                |       |       |       |       |       |       |       |       |       | 
 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

i ja się bardzo ciesze :) dobrze mi w Kookmin i mam ochotę na długa karierę jeżeli wyniki pozwolą.

Odnośnik do komentarza

Kolejny sparing, tym razem naszym rywalem była drużyna Tatung Company. Po raz trzeci zaprezentowaliśmy dobry futbol i pewnie zwyciężyliśmy. Bardzo dobrze spisywali się niedawno pozyskani zawodnicy Lee Young-Hoon i Shim Young-Jae.

 

25.1.2009 Pailing Sports Park, Taipej: 455 widzów

TOW Tatung Company [TPE] - Kookmin Bank [KOR] 1:3 (0:1)

 

30. Woo Joo-Young 0:1

62. Kwon Hyuk-Min 0:2

68. Masashi Lin 1:2

72. Kim Jong-Hyun 1:3

 

Szybko zdobyte dwie bramki w spotkaniu z NSTC ustawiły spotkanie. Nasi piłkarze przestali się wysilać i gra nie wyglądała tak imponująco jak w poprzednich spotkaniach. W drugiej połowie dorzuciliśmy jeszcze jedną bramkę, notując świetną skuteczność.

 

28.1.2009 Pailing Sports Park, Taipej: 449 widzów

TOW NSTC [TPE] - Kookmin Bank [KOR] 0:3 (0:2)

 

7. Lin Ming 0:1 g. s.

11. Yoo Hyo-Jin 0:2

71. Kwon Hyuk-Min 0:2

Odnośnik do komentarza

Na początku lutego pozyskaliśmy trzeciego bramkarza Kwon Ki-Bo (26, GK; Korea Płd.) sprowadzonego z Suwon za 1.000€

 

Styczeń 2009

 

Bilans: 4-0-0 10:2

Korea National League: -

Korean Cup: 2 runda: -

Finanse: +1.063.597€ (w ostatnim miesiącu 14.119€)

Budżet transferowy: 73.245€ (55% z transferów)

Budżet płac: 8.899€ (wykorzystane 7.771€)

Nagrody: -

 

Transfery (Polacy):

 

1. Łukasz Piszczek (23, AML, ST; Polska: 10/1) z Herthy do Marsylii za 2.900.000€

2. Robert Lewandowski (20, FC; Polska: 1/0) z Vålarengi Oslo do Wigan za 2.500.000€

3. Marcin Wasilewski (28, DRC, WBR; Polska: 34/1) z Anderlechtu do Standardu Liège za 1.800.000€

 

Transfery (cudzoziemcy):

 

1. Michael Owen (29, ST; Anglia: 93/43) z Newcastle do Man City 26.500.000€

2. Andrés Guardado (22, WB/AML; Meksyk: 40/8) z Deportivo do Barcelony za 24.500.000€

3. Goran Pandew (25, AM/FC; Macedonia: 42/15) z Lazio Rzym do Chelsea 22.500.000€

 

 

Ligi świata:

Chiny: -

Anglia: Arsenal [+1]

Hongkong: Pegasus [+2]

Włochy: Juventus [+3]

Polska: Lech [+0]

Serbia: Partizan [+11]

Korea: -

 

Mecze polskich drużyn w pucharach: -

 

 

Mecze reprezentacji Polski: -

 

 

Najbogatsze kluby: 1. Barcelona [602M €] 2. Real Madryt [495M €] 3. Arsenal [470M €]

Stopień uzależnienia: Odwracając bieliznę na drugą stronę zaoszczędzisz czas na pranie (3 d, 4 g, 2 m)

Odnośnik do komentarza

Kolejnym nabytkiem został Oh Won-Jong (25, DRC, DM, MC; Korea Płd.). Ponadto zostałem zaproszony na południowokoreański dzień próby, gdzie kilku piłkarzy zaprezentowało się dość dobrze. Zamierzałem zaoferować im kontrakty i na tym zakończyć wzmocnienia. Pierwszym, który dołączył do klubu był Lee Tae-Woo (25, AMC; Korea Płd.). Zaraz po nim w Goyang zameldowali się Yoon Hwa-Pyung (25, ST; Korea Płd.) i Yong Dong-Won (21, GK; Korea Płd.). A zaraz po nich dołączyli Shin Hong-Woon (22, ST; Korea Płd.), Park Chang-Heon (23, DM,MC; Korea Płd.) i Jung Jung-Yong (24, ML; Korea Płd.). Nie zapłaciliśmy za nich ani grosza. Rozstaliśmy się przy okazji z najlepiej zarabiającym graczem Kookmin Hwang Yun-Suk'iem (35, ST; Korea Płd.) [24-14-3-3, 6.96], który tygodniowo kosił 1.000€, co było zdecydowanie za dużo jak na jego umiejętności. Natomiast nowy, w pełni profesjonalny kontrakt podpisał Kim Yo-Hwan.

Odnośnik do komentarza

Mimo zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki i wysokiej jak na nasze umiejętności celności podań nie udało nam się tego przełożyć na dogodne sytuacje bramkowe. Musieliśmy, więc zadowolić się jednobramkowym zwycięstwem.

 

1.3.2009 Goyang Stadium, Goyang: 1.479 widzów

TOW Kookmin Bank [KNL] - Dongeui University [AMA] 1:0 (0:0)

 

66. Kim Yo-Hwan 1:0

Odnośnik do komentarza

Luty 2009

 

Bilans: 0-0-0

Korea National League: -

Korean Cup: 2 runda: -

Finanse: +919.108€ (w ostatnim miesiącu -133.277€)

Budżet transferowy: 70.489€ (55% z transferów)

Budżet płac: 8.899€ (wykorzystane 8.415€)

Nagrody: -

 

Transfery (Polacy):

 

1. Mariusz Pawelec (22, DLC; Polska: 2/0) ze Śląska do Legii za 400.000€

2. Krzysztof Bułka (18, AM/FC; Polska U19) z Arki Gdynia do Widzewa za 300.000€

3. Patryk Małecki (20, AMRL, ST; Polska U21: 10/5) z Wisły do Arki Gdynia za 250.000€

 

Transfery (cudzoziemcy):

 

1. Niko Kranjcar (24, AMLC; Chorwacja: 53/7) z Portsmouth do Evertonu za 12.750.000€

2. Miguel Torres (23, DRL; Hiszpania: 1/0) z Middlesbrough do Man City za 10.750.000€

3. Paweł Pogrebniak (25, ST; Rosja: 12/4) z Zenitu Sankt-Petersburg do Arsenalu za 8.750.000€

 

 

Ligi świata:

Chiny: -

Anglia: Arsenal [+4]

Hongkong: Pegasus [+2]

Włochy: Juventus [+2]

Polska: Lech [+1]

Serbia: Partizan [+8]

Korea: Pohang [+0]

 

Mecze polskich drużyn w pucharach: -

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

 

TOW Polska - Walia 2:0 (Jeleń, Roger)

 

 

Najbogatsze kluby: 1. Barcelona [593M €] 2. Real Madryt [487M €] 3. Arsenal [458M €]

Stopień uzależnienia: Odwracając bieliznę na drugą stronę zaoszczędzisz czas na pranie (3 d, 8 g, 1 m)

 

Już w 8. spotkania towarzyskiego z Yonsei Yoo Hyo-Jin wypuścił w uliczkę Woo, a ten nie miał problemów z pokonanie bramkarza gości. Napór Kookmin trwał nieustannie, jednak nie byliśmy w stanie udokumentować przewagi kolejnym golem. Udało nam się to kilkanaście minut przed końcem spotkania, kiedy to świetnym rajdem popisał się Kim Yo-Hwan. Nasz pomocnik wbiegł między obronę rywala niczym gorący nóż w masło i strzałem z ostrego kąta ustalił wynik spotkania. Byłem pod wrażeniem naszej dominacji na boisku. Jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrze podającej drużyny Kookmin i mogłem mieć tylko nadzieje, że przeniesiemy tą formę na mecz o punkty.

 

6.3.2009 Goyang Stadium, Goyang: 1.509 widzów

TOW Kookmin Bank [KOR] - Yonsei [AMA] 2:0 (1:0)

 

8. Woo Joo-Young 1:0

79. Kim Yo-Hwan 2:0

 

był to mój pierwszy mecz w FM09, który obejrzałem w całości, i szczerze mówiąc gdybym miał więcej czasu chciałbym rozegrać cały sezon, oglądając tak mecz zupełnie inaczej 'czuję' taktykę, widać dokładniej co dzieje się na boisku i łatwiej mi czynić korekty w ustawieniu.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie z Dongguk świetny występ zanotował Lee Young-Hoon. Ten prawy obrońca zaliczył dwa trafienia, ponadto świetnie udzielał się w ofensywie czym bardzo mi zaimponował. Kolejne dwa gole dorzucił wracający do formy Yoon Won-Chul. Bardzo mnie cieszyło, że w końcu udało nam się poprawić skuteczność. Z niecierpliwością oczekiwałem już rozpoczęcia rozgrywek ligowych. Przed nami, jednak jeszcze trzy sparingi.

 

11.3.2009 Goyang Stadium, Goyang: 1.501

TOW Kookmin Bank [KNL] - Dongguk University [AMA] 4:0 (1:0)

 

39. Lee Young-Hoon 1:0

47. Lee Young-Hoon 2:0

74. Yoon Won-Chul 3:0

84. Yoon Won-Chul 4:0

Odnośnik do komentarza

przepraszam wszystkich śledzących opka ale nie będę go kontynuował jako ze przerósł mnie fm09, jednak wracam do mojego ulubionego fm06 i w miarę czasu postaram się go kontynuować tamże, prosiłbym również kogoś z moderatorów a zmiane w temacie z fm09 na fm06, jeżeli będzie to możliwe :)

Odnośnik do komentarza

Zespół Goyang liczył 28 zawodników, obejrzawszy kilka treningów byłem w stanie powiedzieć co nieco powiedzieć o każdym z moich podopiecznych. Swoje wnioski przelałem na papier notatnika:

 

Bramkarze:

 

21. Kim Tae-Young (23, GK; Korea Płd.)

 

Uwagi: Jedyny bramkarz zespołu nie zachwycał, pierwsze co powinienem zrobić, to znaleźć podstawowego golkipera. Nie zadecydowałem jeszcze co zrobię z Kim'em.

 

Środkowi obrońcy:

 

5. Choi Jung-Min (28, DC; Korea Płd.)

-. Don Ji-Duk (25, DC; Korea Płd.)

2. Joo Ki-Hwan (24, DC; Korea Płd.)

30. Kim Jae-Hyuk (23, DC; Korea Płd.)

-. Kwon Woo-Kyung (24, DC; Korea Płd.)

-. Lee Young-Min (32, DC; Korea Płd.)

25. Ryoo Byung-Hoon (29, DC; Korea Płd.)

 

Uwagi: Wśród obrońców Kookmin wyróżniał się Joo Ki-Hwan i to on był pewniakiem do gry w pierwszej jedenastce. Jego partnerem po długich namysłach mianowałem Ryoo Byung-Hoon'a. Natomiast zamierzałem się rozstać z Kim Jae-Hyuk'iem, Lee Young-Min'em i Don Ji-Duk'iem.

 

Boczni obrońcy:

 

17. Lee Dong-Joon (24, D/WBR; Korea Płd.)

16. Lee Kyoo-Ho (26, D/WBR; Korea Płd.)

3. Kim Shin-Eiu (23, D/WBL; Korea Płd.)

7. Kim Yoon-Dong (26, WB/MRL; Korea Płd.)

 

Uwagi: Na tej pozycji brakowało wybitnych zawodników, chociaż nie miałem też na co narzekać, wszyscy wyglądali poprawnie, jednak gdyby skauci wyszukali coś ciekawego, nie pogniewałbym się.

Defensywni pomocnicy:

 

-. Jin Min-Ho (20, DC, DM; Korea Płd.)

18. Kim Ki-Jong (30, DM; Korea Płd.)

20. Kim Jae-Koo (28, DM: Korea Płd.)

26. Lee Moo-Hyung (25, DM; Korea Płd.)

-. Park Joon-Sang (22, DM; Korea Płd.)

 

 

Uwagi: Aż pięciu defensywnych pomocników to zdecydowanie za dużo jak na mój gust. Faworytem do gry wydawał się być Kim Jae-Koo, natomiast Goyang mieli opuścić Park Joon-Sang i Lee Moo-Hyung.

 

Środkowi pomocnicy:

14. Park Jong-In (31, MRC; Korea Płd.)

 

Uwagi: Jeden solidny doświadczony środkowy pomocnik, z którego usług na pewno chętnie będę korzystać

 

Ofensywni pomocnicy:

 

15. Park Han-Suk (27, AMRC; Korea Płd.)

22. Kim Dong-Min (26, AMC; Korea Płd.)

24. Choi Bae-SHik (23, AM/FC; Korea Płd.)

 

Uwagi: Najlepszym wyborem wydawał się przebojowy Park, jednak zamierzałem dać szanse wszystkim trzem zawodnikom, jako że prezentowali dość wyrównany poziom umiejętności.

 

Boczni pomocnicy:

 

6. Shin Hyung-Ho (24, MRC; Korea Płd.)

12. Kim Jong-Hyun (32, AMR; Korea Płd.)

9. Cha Jong-Joon (24, AMRC; Korea Płd.)

11. Kim Yo-Hwan (28, AMLC, ST; Korea Płd.)

 

Uwagi: Na lewej stronie jedynym możliwym wyborem był Kim Yo-Hwan i to wcale nie dlatego, że był jedynym, który miał papiery na grę po tej stronie boiska. Potrzebowałem jednak dla niego wartościowego zmiennika. Na prawej stronie miałem zamiar postawić na młodość i szybkość w postaci Shin Hyung-Ho, na ławce usiąść miał wiekowy Kim Jong-Hyun.

 

Napastnicy:

 

29. Ahn Seung-In (32, AMR, FC; Korea Płd.)

10. Ko Min-Ki (27, ST; Korea Płd.)

-. Jung Hyuk (22, ST; Korea Płd.)

 

Uwagi: W ataku zdecydowałem się na pare Jung Hyuk - Ahn Seung-In; konieczne też był zakupienie czwartego napastnika, w celu zwiększenia konkurencji.

 

 

 

gdybym zmieniał klub to na pewno bym tak uczynił, a tak ten sam klub ta sama liga, dużo znajomych piłkarzy, nie chciałem robić zamieszania z następnym tematem, uznałem, że tak będzie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Aby lepiej zżyć się z zespołem szybko udaliśmy się na zgrupowanie do Nepalu. Tam też, w odosobnieniu, rozpoczęliśmy wdrażanie nowej taktyki zespołu. Pierwszym sparingpartnerem, na którym testowaliśmy ustawienie, był klub o przyjaźnie brzmiącej nazwie Friends Club. Bardzo szybko objęliśmy prowadzenie, za sprawą Ko Min-Ki. Kilka chwil później po kuriozalnym dośrodkowaniu piłka wpadła do siatki obok zmylonego golkipera Kookmin. Niezrażeni, ruszyliśmy do ataku i już po chwili ponownie to my prowadziliśmy. Strzelcem bramki był Kim Dong-Min, a podawał Ko Min-Ki. Pod koniec pierwszej połowy wynik ustalił Ko Min-Ki, po świetnym zgraniu piłki przez Jung Hyuka.

 

6.2.2006 ANFA Sodobato Complex, Lalitpur: 75 widzów

TOW Friends Club [NEP] - Kookmin Bank [KOR] 1:3 (1:3)

 

5. Ko Min-Ki 0:1

13. Surendra Thapa 1:1

17. Kim Dong-Min 1:2

45. Ko Min-Ki 1:3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...