Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie kwestia przechodzenia starych zawodników w opcję coach/etc, czy da się przewidzieć u którego zawodnika pojawi się opcja non playing czy jest to losowe? Przykładkowo Del Piero w Juventusie na funkcji coach ma prawie same 20stki :) U mnie w ekipie jak narazie pojawiło się przy Edvinie Van Der Sar, który również niczego sobie.

 

Wiecie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Pytania na jakiekolwiek tematy powinienem wrzucać we właściwe utworzone topiki. Treningi do treningów, taktyki do taktyk czy inne właśnie do kącika dyskusyjnego. W sumie chyba otworze kilka nowych "glownych" topikow. Wracając jednak do Twojego pytania to długo próbowałem kiedyś znaleźć odpowiedź na to pytanie. Myślę, że jest to czynnik losowy. Nikt nie wie czy zawodnik A zostanie w piłce jako pracownik na pozycji B. W bazie danych przy okazji robienia uaktualnień również nie znalazłem żadnego atrybutu, który determinowalby przejście na pozycję w sztabie szkoleniowym po owczesniejszym ukończeniu kariery jako pilkarz.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się do danego reżimu treningowego przydzielać po kliku trenerów. Wiadomo, że im więcej osób dzieli obowiązki tym efekty pracy powinny być lepsze. W FM 2007 jak grałem, to tam jak się przydzieliło trenera do tylko jednego reżimu to trener był wydajniejszy, a jak dołączałeś mu kolejnych trenerów do współpracy to wtedy ocena treningu wzrastała

Odnośnik do komentarza

A jest jakiś program/sposób, aby edytować zasady ligowe - dla mnie irytujące jest te 26 kolejek w polskiej Ekstraklasie. Zacząłem grzebać przy bazie danych w CM4 02/03, ale ani CM 4 Pregame Editor, ani ten z nazwą Johnny Rivers nie daje takiej możliwości. Dedukuję, że trzeba by pewnie majstrowac przy plikach DAT, ale to dla mnie już czarna magia...

 

Co do przechodzenia weteranów na emeryturę - nawet to realnie wygląda, że nie wiemy, czy dany zawodnik nadaje się na trenera =)

Odnośnik do komentarza

@Stefan1984

 

Niestety nie ma takiej możliwości. W tamtych czasach (a jakby nie było to 10 lat temu) nie posiadał nikt takich narzędzi jak ukazały się w nowszych FMach.

 

@djricer1986

 

Co do tego zawsze jest kilka różnych opinii co do przydzielania trenerów do reżimów treningowych. Niektórzy preferują kilku z nich na jeden reżim, niektórzy preferują po dwóch, a niektórzy zapewne coś całkowicie innego. Ja jeżeli mam dobrych trenerów (przynajmniej w miarę dobrych) staram się ich ustawiać do 2 reżimów, które mają nacisk na najlepsze ich atrybuty. Asystent jednak trafia do większej ilości reżimów (o ile jest wystarczająco dobry) do tego by nieco wspomagać resztę. Jak na razie się sprawdzało.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Z uwagi na dość duże zainteresowanie CM 03/04 na tym forum może warto by było utworzyć oddzielny dział dla tej gry tak jak ma to miejsce w przypadku CM 01/02. Już wcześniej ten temat był poruszony ale gdzieś przepadł w natłoku spraw :)

 

Witamy Cię serdecznie djiricer. Im nas więcej tym lepiej. Tłok jest mile widziany :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Z uwagi na dość duże zainteresowanie CM 03/04 na tym forum może warto by było utworzyć oddzielny dział dla tej gry tak jak ma to miejsce w przypadku CM 01/02. Już wcześniej ten temat był poruszony ale gdzieś przepadł w natłoku spraw :)

 

 

Nie przepadł, ale został wyśmiany. Nikt kilka miesięcy nie chciał niestety utworzyć tego oddzielnego działu. Możemy śmiało powiedzieć, że od kilku miesięcy mamy ruch kilka(naście) razy większy niż w dziale o 01/02. Piszemy znowu w temacie służbowym czy jak? Bo moderatorów to raczej tutaj nie widzimy, więc wątpię aby ktoś to czytał (obym się mylił :P)

Odnośnik do komentarza

Wyśmiany?! Nieźle ;-P

 

Nie wydaje mi się, żeby dołożenie nowego tematu było aż tak skomplikowane, chociaż się na tym nie znam. Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Poza tym forum jest robione dla tych którzy go używają. Jeśli proszą o przysługę, która ułatwi im korzystanie ze strony to nie widzę przeszkód, żeby się do niej przychylić, nawet jeśli to będzie kilka osób. W naszym przypadku jest ich dużo więcej.

 

Szkodi, z racji na Twój starz na forum zwracam się do Ciebie z prośbą, napisz na służbowym stosowną wiadomość a wszyscy zainteresowani będą plusować. Może tak być?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...