Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, ze domki przy wymeldowaniu beda pokrywac jeszcze rachunki za zużyta energie elektryczna.

 

Pojebało ich? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

A za wodę nie musimy oddzielnie przypadkiem zapłacić?

W takim razie pierniczę mycie i chłodzenie soków. Będę pił ciepłe napoje, jadł suche jedzenie i sikał po ciemku.

spokojnie Wujek. Pisalem o tym w temacie informacyjnym.

Za prad placilismy juz na 3 zlocie w Koronkowie. O ile pamietam byly to sprawy kilku-kilunastu zeta za domek. Wiec na osobe naprawde wyjda grosze. Wes pod uwage, ze za domki placimy 20pln na dobe. Wyjdzie wiec z 22...a mogli zrobic cene 25 z pradem i bysmy nie sapali.

Wujek kryzys jest - trza oszczedzac :D

 

Facik: ciekawa opcja by z tej kasy pokryc prad, tylko ze wtedy wiara bedzie szalec wlaczajac wszystko na maksa i wyjdzie ze calosc na ten prad stracimy :D

Odnośnik do komentarza
Przypominam, ze domki przy wymeldowaniu beda pokrywac jeszcze rachunki za zużyta energie elektryczna.

 

Pojebało ich? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

A za wodę nie musimy oddzielnie przypadkiem zapłacić?

W takim razie pierniczę mycie i chłodzenie soków. Będę pił ciepłe napoje, jadł suche jedzenie i sikał po ciemku.

spokojnie Wujek. Pisalem o tym w temacie informacyjnym.

Za prad placilismy juz na 3 zlocie w Koronkowie. O ile pamietam byly to sprawy kilku-kilunastu zeta za domek. Wiec na osobe naprawde wyjda grosze. Wes pod uwage, ze za domki placimy 20pln na dobe. Wyjdzie wiec z 22...a mogli zrobic cene 25 z pradem i bysmy nie sapali.

Wujek kryzys jest - trza oszczedzac :D

 

Facik: ciekawa opcja by z tej kasy pokryc prad, tylko ze wtedy wiara bedzie szalec wlaczajac wszystko na maksa i wyjdzie ze calosc na ten prad stracimy :D

spokojnie można wprowadzić licznik przedpłatowy ;)

 

Ciekawi mnie jedno, ile sobie policzą za 1kWh :-k

Odnośnik do komentarza

A kołdry są w domkach czy mam brać śpiwór? :keke:

zazwyczaj byly ;) choc zdarzało się, ze komus kiedys ukradli ;)

śpiworów nie bierzemy!

 

dobra mam info, ze Hyde nie jedzie. Tak wiec jedna osoba z jednej 5 wchodzi do domu nr 8 do Smetka i Ziutka. Jacys chetni czy losowanie bedzie? :D

Odnośnik do komentarza

Eh, mam mały problem z dojazdem. Będę w Kaliszu o 15:21. Tyle, że na stacji Winiary a wokół totalnie nie ma przystanków PKSu, najbliższy jest parę kilometrów dalej :/ Byłby ktoś w tym czasie w Kaliszu, albo może podjechałby po mnie...?

 

Edit: albo może po prostu jedzie ktoś przez Łódź?

Odnośnik do komentarza

a nie ma tam dalej stacji ? ja widze, ze ciapąg jedzie jeszcze. Wiec jakbys podjechal na lewobrzezna czesc Kalisza to moge po Ciebie skoczyc, a tak przez Kaliszfornie nie chce mi sie tluc, szczegolnie o tej porze ;]

Odnośnik do komentarza

Qcz chcesz sie bawic w losowania, to ja skladam postulat o losowanie wsrod debiutantow. Nie to, ze jestem wrednym chamem i nie lubie nowicjuszy ale jak to sie mowi... starych drzew sie nie przesadza. Sklady niektorych (i nie mowie tu tylko o tym za ktory odpowiadam) domkow nie sa przypadkowe i uwazam ze nie powinno sie ich tykac.

Odnośnik do komentarza

A nie uważasz, że w naszym domku trochę za dużo robili transferów? Co chwile wszyscy pakowali kogoś w nasz domek, wpierw za Beboka, później kogoś jeszcze innego. Jak losowanie to losowanie. Wiem, że się boisz, że trafi na Ciebie, ale trudno. Dlaczego nasz domek? Jeden prosty argument? Ale konkretny?

 

Dodam jeszcze, że nasz domek przypadkowy nie jest - wbrew pozorom.

Odnośnik do komentarza

Generalnie jeśli nikt nie chce się przeprowadzać, to nie widzę powodu aby to na siłę robić - przecież każdy ma swoje miejsce.

czytales dzisiejsze moje posty? :/ jedna piatke nam sami zamienili na 4.

 

FYM argumenty sluszne, ale co ja mam zrobic teraz? wskazac domek nr 11? ;) Czekam do wieczora, jak sie nikt nie zglosi to bedzie problem. Mozliwe ze ktos jeszcze zrezygnuje czy cos... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...