Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Tak se pomyslalem, moze ktos z niejadacych przedzwonilby do osrodka i spytal, czy mozna zrezygnowac z jednego domku? Nawet jakby mieli potracic 50%, to lepiej odzyskac czesc niz nic. A z tego co widze z jednego domku 4 albo 5 os. moznaby sie wymiksowac :)

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie do soczewki do sklepów była chwila + niezapomniane krajobrazy, które zapierają dech w piersiach ;) AFAIR w tym poprzednim gdzie byliśmy nie było wcale lepiej, normalne sklepy kawał drogi, ino bar bingo pod nosem ;)

 

Eddie, do 16-17 to będziesz po 1-2 zgrzewkach, jeżeli nie będziesz, to możesz jechać do domu :keke:

 

Na koniec chciałem poinformować, że nie będę reprezentował trójmiasta w tym roku, wyjeżdżam już w czwartek i nie pojawię się nawet na jeden dzień :( Mam nadzieje, że newbe godnie mnie zastąpi. ;) Maregs daj jakieś namiary na siebie, to bym oddał Tobie przelewem kasę za wysłanie mojej ładowarki, chyba, żebyś chciał to przełożyć na kolejny zlot? :keke:

Odnośnik do komentarza

Wiesz, włascicielowi raczej to już ryba, bo raczej na "last minute" to nikt mu domku nie weźmie, ale Qcz - możesz spróbować negocjować.

 

PJM - sytuacja jest żenująca, tak czy siak, wpłacanie na "zaś" blokowało miejsca osobom, które mogłyby w czasie, gdy Qcz rzucał deadline'ami i lista była bardzo szybko kompletna, chcieć się dopisać. Lista rezerwowa była krótka, a - ponieważ aż do lipca w zasadzie nie było żadnych rezygnacji, nikt jej nie dopełnił, a potem to już sobie ludzie poplanowali ten czas inaczej. Dlatego rezygnacje w ostatniej chwili powoduja takie coś, ze nie ma chętnych na wolne miejsca. Co innego jedna-dwie rezygnacje, ale nie tyle, ile ma miejsce w tym roku. Masakra. To, że Cię Qcz nakręcił na niepewny wyjazd, jest jego winą, nie Twoją. Ale żenada jest nadal żenadą, niezaleznie od powodow.

Odnośnik do komentarza

Tak se pomyslalem, moze ktos z niejadacych przedzwonilby do osrodka i spytal, czy mozna zrezygnowac z jednego domku? Nawet jakby mieli potracic 50%, to lepiej odzyskac czesc niz nic. A z tego co widze z jednego domku 4 albo 5 os. moznaby sie wymiksowac :)

hmm ja calosc juz oplacilem - myslisz ze oni oddadza kase za rezerwacje w srodku sezonu 3 dob weekendowych? Kogo znajda w tydzien na te miejsce? Wiesz sam jaki byl problem by wyprosic weekend w sezonie w jakimkolwiek osrodku. Nikt nikogo nie zmuszal do zaplacenia i zapisywania sie. O ile pamietam domek az 8 osobowy musialem dorezerwowywac z powodu ilosci chetnych...Kto bedzie ten bedzie...nic na to nie poradzimy, ze nagle temu czy tamtemu cos wypadlo...A moze sie jakies nowe osoby zdecyduja? Tyle troli w maryni nadaje a jakos swojej dupy ruszyc nie chca :P

ps. ja dzwonic nie bede do nich. Wyjde na debila, bo najpierw dorezerwowuje domki a po zaplaceniu rezygnuje z nich.

Odnośnik do komentarza

Na przyszłość brać miejsc mniej. Zawsze jakieś 5 osób może zrezygnować to wejdzie ktoś z rezerwowej. Jak nie to nie. Pech.

jaki pech? a co to za problem jechac i nocowac gdzies na waleta? (tak jak ja w zeszlym roku artystycznie wyruchalem z miejscowka Fata :D - chociaz ten mnie w rewanzu upil :( )

Odnośnik do komentarza

Jak chętnych będzie 40 osób, a miejsc 30 - to nie będzie problemu z zapełnieniem tych 5 miejsc, z których ktoś zrezygnuje. Jeżeli komuś zależy na przyjeździe to przyjedzie i "na waleta", ale szkoda jak miałyby być puste miejsca, które i tak są opłacone..

Odnośnik do komentarza

Nie jadę na zlot, ale się wypowiem, dla mnie żenadą nie jest to że ktoś nagle odwołuje swoje przybycie, tylko że robi to na tydzień przed zlotem.

Słusznie powiedziane, nie jedziesz nie wypowiadaj sie!

Jesli ktoś zapłacił i zrezygnował to jego sprawa, czym innym jest zrezygnowanie i niezapłacenie, zostawienie kogoś na lodzie, kogoś kto wyłożył kasę za osobę niby jadącą. Jak dla mnie może zrezygnowac 30 osób, wisi mi to, oby byli rozliczeni finansowo.

Ciekawe czy nazwałbyś np. siebie rezygnującego z wycieczki na dwa dni przed wyjazdem z powodów rodzinnych czy zawodowych żenującym, kiedy wycieczkę opłaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...