Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Ktory kolor czcionki z kwadratu ukrytego pod literka "A" jest kolorem standardowym na przyszlosc?

Żaden. Regulamin zabrania używania kolorów. Ciesz się, że zauważyłem to dopiero teraz bo zdajesz sobie sprawę, że można za to wyłapać ostrzeżenie? wink.gif Standardem jest umieszczanie tekstu bez opatrzenia go tagami koloru. I nie szukaj guza. Zapytałem tylko czemu te osoby są innym kolorem a Ty jak zawsze wyskakujesz z napinką.

zadna napinka - wyjasnilem tylko skad to sie wzielo :przytul: zakreslilem ich inna barwa z wiadomych wzgledow, pozniej zmienilem jak kasa doszla na czarno..problem sie pojawil tylko na czarnym tle...z mojej winy. sorka nie mialem pojecia, ze nie ma glownego koloru czcionki do wyboru po zmianie z kolorowego :P tymbardziej ze na niebieskiej skorce po zmianie bylo ok :)

ostrzezenie przyjme na klatę ;)

 

btw: cos cisza...nikt nie rezygnuje? ;) bo rezerwowi czekaja ;)

Odnośnik do komentarza
zakreslilem ich inna barwa z wiadomych wzgledow, pozniej zmienilem jak kasa doszla na czarno..problem sie pojawil tylko na czarnym tle...z mojej winy. sorka nie mialem pojecia, ze nie ma glownego koloru czcionki do wyboru po zmianie z kolorowego

Qcz ale to chyba logiczne, że skoro dałeś czarną to na czarnym tle nie ma szans żeby była widzialna? :>

Domyślna czcionka to ta, którą teraz piszesz/piszemy. Bez tagów.

ostrzezenie przyjme na klatę

Na klatę? :keke: No nie rób sobie jaj, jeszcze by Ci żebra połamało ;) to było ustne upomnienie ;)

btw: cos cisza...nikt nie rezygnuje?

Po mojemu to jakby się dało zamówić jeszcze jeden domek to znaleźliby się kolejki chętni :-k

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie działa link do strony ośrodka z tematu organizacyjnego, ale udało mi się znaleźć inny opis: http://meteor.turystyka.pl/osrodek-goluchow,goluchow.html

 

Z Kalisza do Gołuchowa jest 12 km. PKSów jest bardzo dużo, ale nie wszystkie jadą od razu do celu, tylko jakimiś dziwnymi trasami. LINK

 

Qcz od której godziny możemy odebrać domki? Liczę, że weźmiesz żetony :)

 

Jedzie ktoś z Łodzi/przez Łódź samochodem? Bo Smetek jeszcze nie jest pewien swojego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Gość Hyde

Niewykluczone ze ja z Dapszem bedziemy jechac samochodem ze Skarzyska-Kamiennej, chociaz na chwile obecna nie jestem w stanie nic obiecac. Gdyby jednak tak bylo, oczywiscie Ziutek masz gwarantowane miejsce u nas ;)

Odnośnik do komentarza
Na pewno ktoś się znajdzie.

:keke:

 

 

Jest jakiś hardcorowiec, co nie spożywa alko pierwszej nocy? :>

Pewnie ja. Ogólnie mało spożywam. A o co chodzi?

 

Ogólnie to jakbym się pojawił to byłbym tylko na noc czwartkowopiątkową i tu się problem pojawia, bo powrót którym koniecznie bym musiał jechać pociągiem, a jest on o 5 rano z Łodzi :roll: Dlatego się rozglądam, czy ktoś za symboliczną opłatą nie chciałby się przejechać skoro świt...

Odnośnik do komentarza
Nie działa link do strony ośrodka z tematu organizacyjnego, ale udało mi się znaleźć inny opis: http://meteor.turystyka.pl/osrodek-goluchow,goluchow.html

fakt. Edytowalem linka, dzieki za info.

 

Qcz od której godziny możemy odebrać domki?

pewnie od 15. Co roku jak przyjeżdzamy ok 14 czekamy aż posprzataja po poprzednikach. Doba chyba do 14 jest i godzinę maja na przygotowanie.

 

Liczę, że weźmiesz żetony :)

jasna sprawa! Vami wes tego jednego co znalazles rok temu :-)

 

 

Ważne: po przyjeździe nikt nie bierze sam domków aż ja się nie zjawie. Tym razem aby dostać klucze musimy podać im pesel, nr dowodu/legitki +im i naz. Aby przyspieszyc "kapitanowie" domkow mogą teraz zebrac te dane i wyslać mi na PW to sobie drukne. Proszę nie pisać indywidualnie tylko całe domki razem. Nie będzie tym razem odpowiedzialności zbiorowej lub tylko mojej :keke: Jeśli jakis domek zrobi u siebie gnoj - sam za to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...