Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale robią kibicom niedźwiedzią przysługę. Teraz rozpęta się popularna opinia "jesteś kibicem? to pewnie głosujesz na PiS!111111111111oneone" ;) Mi to w sumie zwisa, ale przewiduję taki rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
przynajmniej podchodza do sprawy od drugiej strony, a nie tak jak wszyscy.

A jak podchodzą wszyscy? TVN24 przeprowadza program z dwójką byłych ministrów spraw wewnętrznych, o których wiadomo, jak będą śpiewać. Żeby ktokolwiek stanął w obronie działań rządu, to musiał się odezwać, zresztą w brzydkim moim zdaniem stylu, prowadzący program.

Dwie godziny później program Lisa i masz broniący stanowiska kiboli duet Tomaszewski-Kurski, choć obaj z różnych przyczyn ich bronią. Obaj też na swój sposób się ośmieszają.

 

Nawet retorykę środowiska PiS podnoszą ludzie sympatyzujący z kibolami - "stronnicze media pokazujące sprawę tylko z jednej strony" i inne tego typu bzdury.

Odnośnik do komentarza

przynajmniej podchodza do sprawy od drugiej strony, a nie tak jak wszyscy. Moze przesadzilem z okresleniem 'normalne', bo nie doczekalem do momentu wspomnienia Smolenska ;)

czyli tylko od jednej, swojej - w niczym się nie różnią od TVN czy GW

Odnośnik do komentarza

przynajmniej podchodza do sprawy od drugiej strony, a nie tak jak wszyscy. Moze przesadzilem z okresleniem 'normalne', bo nie doczekalem do momentu wspomnienia Smolenska ;)

czyli tylko od jednej, swojej - w niczym się nie różnią od TVN czy GW

wlasnie mialem o tym pisac. Oczywiscie, ze sie nie roznia, ale przynajmniej stanowia jakas przeciwwage dla topowych mediow, ktore wiadomo jak kreuja kibicow :)

 

Gacek, ale nagonka medialna miala miejsce zanim cala sprawa zrobila sie politycznym spektaktlem. Teraz mamy do czynienia ze standardowym politycznym belkotem i wzajemnym lizaniem sie po dupach. Nie wierze w zadne ich slowo.

Odnośnik do komentarza

A co mnie obchodzi to, że nie wierzysz? TVN24 i TVP, nie wiem, jak Polsat News, do programów o kibolach zaprosili osoby również z drugiej strony barykady. A toto, co tam Buła zarzucił, to jest faktycznie tylko wzajemne lizanie się po czułych miejscach, czekam tylko, aż Wildstein przedstawia przeprowadzi wywiad z kimś ze środowiska kiboli, i pojawią się w jeszcze paru miejscach opanowanych przez środowisko PiS.

 

Jest kolosalna, olbrzymia różnica pomiędzy programem Lisa, gdzie tak samo jak wojewoda mazowiecki wypowiadał się Kurski, czy też programem wspominanym przeze mnie tutaj "fakty po faktach", a tym wywiadem ze Staruchem. Jedni przedstawiają sprawę z obu stron, nawet jeśli dziennikarze uprawiają nielubiane przeze mnie dziennikarstwo zaangażowane, a środowisko PiS jak zawsze ma swoją, najmojszą, rację.

Odnośnik do komentarza

mowisz o genialnej debacie w TVP, w ktorej tak naprawde nikt nic nie powiedzial? zreszta jesli chodzi o telewizje to chyba Polsat ma najgorsza opinie o kibicach. nawet TVN troche zluzowal, ale mam dziwne wrazenie, ze chodzi o niewszczynanie kolejnego konfliktu na linii Legia - ITI ;)

 

i pozdro dla Ciebie jesli uwazasz, ze dwoch bylych ministrow spraw wewnetrznych to przedstawiciele kibicow :hahaha:

Odnośnik do komentarza
mowisz o genialnej debacie w TVP, w ktorej tak naprawde nikt nic nie powiedzial?

A co mieli powiedzieć w pół godziny z Kurskim na głowie?

A jednak dali się wypowiedzieć wszystkim. I chwała im za to.

 

i pozdro dla Ciebie jesli uwazasz, ze dwoch bylych ministrow spraw wewnetrznych to przedstawiciele kibicow

A kto tu mówił o obecności przedstawicieli kibiców? Ważne, że przedstawiali sprawę od drugiej, kibolskiej, strony.

 

Więc jednak te obrzydliwe, stronnicze media potrafiły dopuścić do głosu drugą stronę barykady, nawet w niewielkim wymiarze czasowym, którym dysponowali.

Odnośnik do komentarza

jezu, ale nie kumasz, ze to jest polityczna szopka? Gdyby nie Tusk, PiS pewnie nigdy nie staneloby po stronie kibiców. Fajnie, niech sobie debatuja i debatuja, gadaja swoje bajki, zupelnie olewajac osoby, ktore sa tu GLOWNYM tematem :D

 

Stowarzyszenia Kibicow nie potrzebuja zadnej pomocy, sami z pewnoscia potrafia sie wypowiedziec we wlasnym imieniu :)

 

w ogole to nie rozumiem co jakis minister moze miec do powiedzenia w sprawie kibicow :roll:

 

E: chociaz nie. skoro sa spece sprzed komputera, to i pan minister moze sobie pogadac :)

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nic mówić, ale w tym przypadku "bandytów" po raz kolejny potraktowano propagandowo. Przecież tego gościa pokazanego na stronie TVN 24 potraktowali jak jakiegoś seryjnego morderce. Ludzie w to wierzą i to lubią :) a już najbardziej rozśmieszyło mnie pokazanie kasku bokserskiego. Był tu kiedyś taki ktoś kto trenował KB, jemu to chyba jakieś zawiasy by się przydały, bo co prawda nie awanturował się na stadionach, ale kask pewnie miał ;)

Odnośnik do komentarza

a czy po każdego zadymiarza jedzie ekipa w kominiarkach i z długą bronią? znaczy się, że jak wybiję szybę w sklepie to mogę się spodziewać wizyty SWATu na chacie? bez jaj...

oczywiście zgadzam się jak najbardziej z tym, że ludzi demolujących stadion itd należy zidentyfikować, wyłapać i ukarać, bo nigdy nie byłem jednak zwolennikiem stosowania odpowiedzialności zbiorowej. ale proszę Was - to przecież ewidentnie akcja medialna.

jeśli okaże się, że aresztowani panowie poza kibicowaniem zajmują się jeszcze np handlem narkotykami, czy wymuszaniem haraczy (UWAGA - nie twierdzę tym samym, że wszyscy kibice to bandyci - czarne owce trafiają się nawet wśród ministrantów ;) ) - OK - wtedy rozumiem, środki ostrożności podjęte przez policję są jak najbardziej uzasadnione. ale mam poważne wątpliwości co do tego, że tak było...

kiedy oglądałem materiał z zatrzymania przypomniał mi się program, który przypadkiem oglądałem kiedyś u znajomego. z policjantami w cywilu jeździ ekipa telewizji i filmuje ich dzień życia. z tego programu wynika, że Warszawa to bardzo spokojne miasto, a "tajniacy" zajmują się głównie zwiedzaniem dworców i wypatrywaniem znanych sobie narkomanów, trzepaniem ich i aresztowaniem kiedy znajdą przy nich jakieś sprzęty.

zatrzymali też kolesi, którzy jadąc wyjątkowo wieśniacko stuningowanym samochodzie przekroczyli szybkość. przy kontroli dokumentów okazało się, że jeden z nich był notowany za posiadanie narkotyków... no to chłopcy mieli używanie, wezwali wsparcie - przyjechały dwie suki, z jednej wysiadła ekipa z długą bronią i w kominiarkach, z drugiej normalni mundurowi i zrobili chłopakom trzepanie do majtek, wyjmowanie wycieraczek z samochodu, wkładek z butów, obmacywanie szwów w ubraniach - no super show. jedyne przesłanki - jeden z nich notowany za posiadanie. nie znaleźli nic, panów wypuścili i pouczyli. czy, gdyby z tajniakami nie było kamery odbyłby się ten cały show? wątpię...

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze (info od "kibola" Legii), że aresztowali Starucha, chociaż on podobno w żadnych zamieszkach nie uczestniczył, oraz chłopaka, który w Bydgoszczy nawet nie był.

Typowa akcja pod publiczkę, łapali wszystkich do których mieli adresy, a nie tylko tych odpowiedzialnych z zdarzenia z finału PP...

Zresztą umówmy się- patrząc na historie i to co wcześniej się działo na polskich stadionach- czy zajścia z Bydgoszczy były aż takie drastyczne? Jasne, nie powinno ich być w ogóle, ale wcześniej działy się dużo gorsze rzeczy i jakoś nie było, aż takiej burzy medialnej. Tymczasem teraz- czego bym nie oglądał wszędzie tylko "kibole", "wandale" "hooligani" etc.

Uprzedzę wątpliwości- chcę tylko powiedzieć, że nie sądzę, aby wydarzenia z pucharu PP zasługiwały na aż taki rozgłos, a jej uczestnicy na takie traktowanie. Reszty nie muszę dodawać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...