Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, określajmy się ilu nas dokładnie będzie, bo nie chcę żeby skończyło się, że będzie nas za dużo lub za mało ;] Na ten moment z forum mamy:

 

Mauro

Perez

kkamillo

Reaper

Henkel

Wujek

 

Czyli do idealnego stanu brakuje jeszcze 4 osób, maksymalnie 6 (wtedy gramy z jedną zmianą). Ja na ten moment mogę mieć dwóch pewnych kumpli, trzeciego jeszcze się spytać. kkamillo Ty kogoś tam mówiłeś, że chcesz wziąć?

 

A Redutowa na którą jest ustawiona? Bo może by udało mi się połączyć wszystkie plany.

Odnośnik do komentarza

A Strange? Sk8ter (piłeczka vs rodzice), no i Wyjek to 50/50 :) (pukanko vs. spoceni futbolujący kolegi). ;) Ciężki wybór :D

 

 

Ja mam dwie osoby na stówę. Dwie mają jak coś dać znać jutro, ale uprzedziłem, że liczba miejsc ograniczona.

 

Redutowej nie rezerwowałem. Dzwoniłem po info jak to u nich wygląda i co zdobyłem to napisałem. Póki co wszyscy skupili się na piątku, tylko Perez i Johniss szeptali, że mogliby w niedzielę. Na tym stanęło i stoi.

Odnośnik do komentarza

Ja już wszystko mam ustalone i na pewno pojawię się w piątek na hali. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo osób, żeby nie robić tłoku. Wydaje mi się, że propozycja Pereza jest najsłuszniejsza - max 12 osób, a osoby nie z forum dobieramy dopiero wtedy, gdy nie zapełni się lista forumowiczami.

 

Co do Nory, to raczej nie dotrę. Jutro mam ciężki dzień i chyba zawinę się do domu spać :]

Odnośnik do komentarza

Co do pytań o piłkę. Można kopać ich piłką.

Też jestem zdania, że 12 osób to max.To jest tylko godzina więc przy większej liczbie osób lub trzech druzynach to nawet za bardzo nie pobiegamy.

A co z piwkiem po meczu. Ilu chętnych bo nie wiem czy przyjeżdżać samochodem? :D

Odnośnik do komentarza

Zawsze w gre wchodza zmiany albo 3 druzyny i mecze do 3 goli.

Noł łej! Nie po to czekam tyle lat, by zobaczyć drewnianego Reapera, a potem czekać w jakiś kolejkach i meczach do 3 bramek - na pewno nie na godzinę gry. Nie wiem dokładnie jakie są wymiary hali, ale jeśli to boisko do ręcznej z bramkami 3x2, to spokojnie można grać po pięciu plus jakaś tam ewentualna zmiana dla potrzebujących :D. 10 osób na listę plus maks 2 na rezerwę (jedna jak będzie, to można się zmieniać w dwóch drużynach...).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...