Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

OK, czyli mamy 7 pewnych osób + Pulek? Patryk? i w sumie brak innych opcji, chyba że SZk kogoś jeszcze znajdzie. Pytanie czy gramy np. w ośmiu, bo to dość prawdopodobny scenariusz. Pytam, żeby nie okazało się, iż zrobimy sobie wycieczkę na halę, a na miejscu dojdziemy do wniosku, że 1,5h grać w 7-8 to nie ma sensu i będzie po zawodach.

Odnośnik do komentarza

Na tę chwilę jest więc ośmiu czyli gramy po czterech. Podobnie jak SZk myslę, że nie ma co odwoływać. Tym bardziej, że jeśli będa domagali sie jakis pieniędzy to tylko ode mnie.

Aaa skoro tak, to ja... nie idę ;). Spoko, to będzie po 4. Może jeszcze SZk coś wykombinuje, może Pulkowi jeszcze się uda wpaść...

Odnośnik do komentarza

Panowie, wspominałem swego czasu o takim czymś, jak BEST GOL. Gość mi co jakiś czas podsyła info, no i teraz kolejna porcja.

 

4-5.12 organizowany jest turniej Mikołajkowy na hali przy ul. Kawęczyńskiej (podobno jakiś nowy obiekt z basenem). Wpisowe 280 zł, pewnie kilka spotkań do zagrania. Max nawet 15 osób.

 

No i są te rozgrywki halowe (styczeń-marzec 2011). 12 lub 14 drużyn, hala ul. Obrońców Tobruku (Szanajcy 17/19), gra po siedmiu (6 + bramkarz), hala 64x32m, czas gry bodaj 2x20min, mecz w niedzielę (bazując na tegorocznym, starym terminarzu - w godz. 15-19). Wpisowe 1 960 zł, do 15 osób w drużynie. Problem to pewnie kasa, chociaż z drugiej strony to w końcu jakieś 10-12 spotkań, do tego full zaplecze techniczne, napoje, profesjonalni sędziowie, dyplomy, wycieczki do zakładów pracy :). To tak pod rozwagę, z grających na hali można skleić niezłą ekipę :).

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najpierw można spróbować zagrać na tej hali na Kawęczyńskiej i zobaczyć, czy w takich turniejach jest w ogóle sens brania udziału. Warto jednak poznać jakieś szczegóły. Czy od razu jest faza grupowa (gwarancja rozegrania kilku spotkań) czy może już być tak, że w pre-eliminacjach :pa: - to jest kluczowe dla mnie pytanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jestem brany pod uwagę przy ustalaniu składu, ale się wypowiem ;)

 

W terminie tego turnieju mam szkołę, ale nie widzę przeszkód :D Bardziej mnie martwi, że w niedzielę będę miał kopanie się w czoło u siebie na wichurze i pewnie z tego nie zrezygnuję (zakładając, że wytrwamy do niedzieli w turnieju, rzecz jasna). Na pewno propozycja do rozważenia, 30 zł za taki turniej można przeżyć :)

 

A co do tej ligi... Minusem jest na pewno kasa, nie ukrywajmy. Z drugiej strony brzmi w miarę profesjonalnie, boisko spore, więc można pohasać. 2x20 to trochę mało, ale przy dobrych zmianach powinno być OK. Jeśli zbierze się 12 osób to jestem raczej na tak.

 

Jak mnie nie chcecie to post do wykasowania :D

Odnośnik do komentarza

Ręczniki też ktoś podawać musi ;)

 

Na turniej mikołajkowy się piszę bez zastanowienia. Też uważam, że warto się sprawdzić z innymi ekipami. Co do ligi to zależy jak będzie z chęciami innych. Ja jestem za, ale jeśli ekipa będzie mocna. Ktoś jeszcze oprócz Kebaba i Pulka gra w pseudo_ligach_halowych, które mogą kolidować?

Odnośnik do komentarza

Wpisowe 1 960 zł, do 15 osób w drużynie. Problem to pewnie kasa, chociaż z drugiej strony to w końcu jakieś 10-12 spotkań, do tego full zaplecze techniczne, napoje, profesjonalni sędziowie, dyplomy, wycieczki do zakładów pracy :). To tak pod rozwagę, z grających na hali można skleić niezłą ekipę :).

Troszkę nie rozumiem, 1960 zł od osoby czy od drużyny? Jakby co, ja w takim turnieju mogę zagrać, oczywiście wcześniej stawię na grze byście mogli ocenić moje umiejętności i przydatnośc do drużyny.

Odnośnik do komentarza

Dla jasności:

 

a) turniej Mikołajkowy do niczego nie zobowiązuje - po prostu dzwonię, wpłacamy za całą drużynę 280 zł (przy 10 zawodnikach jest to niecałe 30 złociszy na głowę) i po sprawie. Tutaj nawet jest wzór formularza zgłoszeniowego - http://www.bestgol.com/articles/0000028/zgloszenie.pdf

 

Strange: strzelam, że przy takich turniejach (a w kilku grałem) zrobią jakieś grupy, żeby nawet najsłabsi zagrali chociaż ze 3-4 spotkania (po te 2x10-15min). Ogólnie z tym to bywa różnie. Dzisiaj dopytam o szczegóły.

 

b) liga - barman: oczywiście 1 960 zł to za całą drużynę :). Załóżmy, że zbieramy 10 osób (6 w polu, bramkarz i ze 3 na zmiany), to wychodzi po te niecałe 200 zł za 10-12 kolejek (w zależności od ilości drużyn). Gość pisał, że zainteresowanie spore i najwyżej będą dwie ligi. Grają 3 miesiące - od 9 stycznia do końca marca, bo w kwietniu zaczynają się rozgrywki na dworze. Max 12 kolejek, bo i tyle jest weekendów w tym okresie.

 

Oczywiście nie wyjdzie to, co na hali, bo tam za 1,5h wychodzi nam po 20 zł na głowę, a tutaj wyjdzie tyle za 10 spotkań po 40 minut. No ale liga, to liga. Hala większa, profesjonalny sprzęt, sędziowie, napoje i inne duperele. Będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...