Skocz do zawartości

UNO Update


Adrian10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dwa lata temu wydałem - wraz z kolegą - update [New Generation Update]. Teraz wracam do pracy, a jej efektem ma być wydany w grudniu UNO Update. W wersji 0,5 tego uaktualnienia chciałbym przede wszystkim naprawić błędy, jakie pojawiły się w bazie danych FM 2008. Jako podstawę wybrałem Fudi & Messinho Revolution Update Final Version, chyba najlepszą aktualizację FM-owego database'u, jaka pojawiła się na polskiej scenie gry. Jeśli więc zauważyliście jakiekolwiek błędy w tym update i chcielibyście, by została ona naprawiona, piszcie bardzo proszę w tym temacie.

Myślę, że już na początku stycznia wydam pierwszą wersję mojego dzieła.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

UWAGA, UWAGA!

 

Finalna wersja 1.0 UNO Data Update do FM 2008 datowana na 31 stycznia 2009 roku!

 

Zmiany, jakie wprowadziłem w update:

 

-> transfery piłkarzy w klubach polskich aktualne na dzień 31 stycznia 2009 roku (do 2. ligi)

-> transfery piłkarzy w klubach zagranicznych (ze szczególnym uwzględnieniem Anglii, Francji, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Niemiec, Portugalii, Rosji, Belgii, Grecji, Brazylii i Argentyny)

-> zmiany w sztabach szkoleniowych w ligach polskich i zagranicznych

-> zmiany w sztabach szkoleniowych w reprezentacjach narodowych

-> zmiany atrybutów (CA/PA) u niektórych zawodników

-> aktualizacja nazw mediów

-> aktualizacja nazw klubów (np. Kuruvchi -> Bunyodkor)

 

Proszę o testy update, a wszelkie błędy zgłaszajcie tutaj bądź na mój numer GG:584963.

 

Ściągnij z SendSpace.pl

Odnośnik do komentarza

Widzew: Co robią tam Gustavo, Sasa Bogunovic i Oshadogan? Sokalski zakończył karierę. W kadrze nie ma Arka Piecha, na razie tyle. W Górniku Zabrze brakuje Pawła Strąka. Garguła nie ma future transfer do Wisły, w kadrze Bełchatowa nie ma Ihora Myhałewskyja (nie wiem jak to się odmienia :P). Naprawdę tak ciężko jak już robisz update robić go np na podstawie 90minut.pl? Na mój gust mógłbyś poprawić braci Gancarczyków oraz Mariusza Przybylskiego z Górnika :).

Odnośnik do komentarza
Naprawdę tak ciężko jak już robisz update robić go np na podstawie 90minut.pl?

 

Uwierz mi - robiłem wszystko, co o Polsce, na podstawie 90minut.pl. Myhałowskyja nie znalazłem w bazie, jednak znajdzie się on na pewno w następnej wersji upa, dotyczącej tylko i wyłącznie ligi polskiej (wszak okienko chyba do końca lutego trwa).

Odnośnik do komentarza

UWAGA, UWAGA!

 

Nadszedł czas, bym zaprezentował aktualizację/poprawkę do UNO Data Update, oznaczoną jako 1.1!

 

Zmiany:

-> transfery piłkarzy w klubach polskich aktualne na dzień 4 lutego 2009 roku (do 2. ligi)

-> transfery piłkarzy w klubach zagranicznych aktualne na dzień 4 lutego 2009 roku

-> zmiany w sztabach szkoleniowych

-> usunięto większość błędów w lidze polskiej

-> nowe postacie w bazie danych (np. Mykhailevskiy)

 

Poprawka ta waży niecałe 40 MB, są to trzy pliki, które należy wypakować do folderu z wersją UNO Data Update 1.0. Ze względu na moją fatalną prędkość uploadu pełna wersja 1.1 ukaże się jutro.

 

Pobierz z SendSpace.pl!

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam gorącą prośbę do tych, którzy ściągnęli update i zaktualizowali go do wersji 1.1. Czy mógłby ktoś spakować cały update i wrzucić go na jakiś serwer, tak, by powstała pełna wersja 1.1? Sam niestety mam fatalną prędkość uploadu, na dodatek wyskakuje mnóstwo błędów...Serwer obojętny, najlepiej, żeby to było sendspace.com bądź odsiebie.com :)

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza

witam

no znalazlem kilka bledow, a musze powiedziec ze nie zaglebialem sie mocno w baze danych owego "apdejta"

ponizsze transfery doszly do skutku przed wydaniem owego

oto kilka gl:

Tymoszczuk Anatolij Zenit - Bayern - definitywny

Darcheville Jean-Claude Rangers - Valenciennes - wolny transfer

Amoruso Nicola Torino - Siena - wypozyczenie z prawem pierwokupu

Belardi Emanuele Juve - Udinese - definitywny

Chimenti Antonio Udinese - Juve - definitywny

Boumjohann Alexander 'Gladbach - Bayern - wolny transfer

King Marlon Hull - 'Boro - definitywny

Boateng Derek Beitar - Koeln - definitywny

Papadopoulos Dmitris Panathinaikos - Lecce - wolny transfer

Peter Sergio Blacburn - Sparta Praga - definitywny

Guayre Celta - Numancia - definitywny

Sable Julien Lens - Nice - definitywny

Mallo Dani Braga - Falkirk - definitywny

Low Zsolt Hoffenhaim - Mainz - definitywny

Kelly Stephen Birmingham - Stoke - wypozyczenie

Sheridan Cillian Celtic - Motherwell - wypozyczenie

Rommedahl Denis Ajax - NEC - wypozyczenie

Saeijs Jan Paul Roda - Southampton - wypozyczenie

Munteanu Vlad Wolfsburg - Arminia - wypozyczenie

Obertan Gabriel Bordeaux - Lorient - wypozyczenie

Raggi Andrea Palermo - Sampdoria - wypozyczenie

Fortune Marc-Antoine Nancy - WBA - wypozyczenie

Federico Giovanni Dortmund - Karlsruhe - wypozyczenie

Saganowski Marek - powrocil do skladu "Swietych" po wypozyczeniu ;)

 

PS. pewnie znalazloby sie wiecej ale to na dluzsze "posiedzenie" ;)

szkoda ze nie "zeSWAPowaliscie" nieligowych klubow w Polsce grajacych obecnie w II lidze np. Stal Poniatowa czy Start Otwock, bo kilka kitsow SS juz "splodzilem", nie sa to moze arcydziela ale zawsze to milo popatrzec na jakotakie niz na "defaultowe" ;)

 

mimo wszystko gratx wlozonej pracy, i mam nadzieje ze w przyszlosci "wylapiecie" bledy

pozdro i w miare mozliwosci sluze pomoca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...