Skocz do zawartości

II i III liga


kriss68

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o uwagi odnośnie drużyn grających w niższych ligach .

 

Moim zdaniem POTEZNIE przepakowane jest Zagłębie Sosnowiec, piłkarze bez problemu podbijają Ekstraklasę i I ligę, podczas gdy w rzeczywistości są na 8 miejscu w II lidze ... Czy zmieniane będą reputacje klubów tak żeby do I ligi awansowały zespoły z aktualnej czołówki? Ogólnie poszperam dziś w demie i napisze wnioski, może coś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Może ktoś podać widełki PA? Z góry dzięki. Chodzi o to ile ma -7, -8itd dokładnie.

 

gglkan - Pa -7 to można dać im jak grają w młodzieżowej reprezentacji.

Gdyby w młodzieżówce grali rzeczywiście tylko ci, którzy są najlepsi to dawno byśmy mieli silną kadrę. Pietrzak gra w młodzieżówce od jakiegoś czasu, tak na marginesie.

 

Ostatnio powołani na konsultację U21

 

Jakub Poznański(Victoria Koronowo) 14.08.1988, 192/80, DC

Marek Kozioł (Sandecja) 01.06.1988, 197/82, GK

Tomasz Cieślak (MKS Kluczbork) DR(20)/WBR(15)/MR(10) 25.10.1989, 180/75, ur. Kędzierzyn Koźle,

Piotr Charzewski(Elana) 29.03.1989, 176/72, ur. Włocławek, AMR(20)/MR(20)/WBR(10)

Odnośnik do komentarza
No i żeby w polskiej młodzieżówce grali ci z największym potencjałem a nie najbardziej rozwinięci_fizycznie...

 

Konsultacje? A co to w ogóle jest? Przecież tam się przewijają tabuny piłkarzy... Nawet dwóch z Nielby było...

Kinas, po coś ich wymieniłem. Trochę poczytałem fora i prasę. To są zawodnicy, którzy wg. mnie powinni się znaleźć w patchu (zwłaszcza, że grajków 2 i 3 ligowych w bazie dema jest jak na lekarstwo). Nie chcę się rozdrabniać ale już od jakiegoś roku współtworzę updaty i wyszukałem wiele talentów, które się potwierdziły np. Filip Modelski, Costa Nhamoinesu, Pietrzak i inni.

Odnośnik do komentarza
Zagłębie ma akademię piłkarską i kilku bardzo perspektywicznych zawodników. Pietrzak, o którym się zrobiło głośno, Ryndak i Gałuszka. Dwóm pierwszym spokojnie można dać PA po -7.

Nie przesadzajmy, PA w II lidze 120-140?

Nie rozumiem, chyba mylisz CA z PA.

Nie mylę, ale moim zdaniem takie PA dla zawodników z II ligi jest przesadzone.

Odnośnik do komentarza

-7 to zdecydowana przewaga, w temacie Legii była dyskusja na to ilu juniorom z tego klubu można dać PA = -7 i zgarnęli je tacy zawodnicy jak Kozub a nie czterech trzecioligowców którzy zostali powołani na konsultacje... Zagłębie jest zbyt przepakowane, nikt z tym nie polemizuje i nie powinno być dalej wzmacniane bo mogą wyjść dziwne sytuacje później. Druga sprawa - może przejśćie Twardowskiego do Jagielloni to plotka ale jest to najlepszy strzelec swojej grupy i powinien być dodany choćby z tego względu

Odnośnik do komentarza

Proste pytanie numer jeden - kto widział tych chłopaków w akcji? Oceniacie ich rzeczywiste umiejętności, czy kierujecie się Waszymi wyobrażeniami o poziomie II ligi?

 

Proste pytanie numer dwa - na jakiej podstawie twierdzicie, że w klubach II i III ligi nie grają utalentowani nastolatkowie? Proszę o udowodnienie, że w futbolu istnieje korelacja między szczeblem rozgrywek, a potencjałem (nie umiejętnościami, potencjałem) zawodnika.

 

A potem jeszcze proszę o wyjaśnienie, na jaką chorobę umysłową zapadł w takim razie Zamilski, powołując na mecze (nie na konsultacje, na mecze) kadry U-19 zawodników z Wigier Suwałki (II liga) czy też Piotrcovii Piotrków Trybunalski (klasa okręgowa). Bo o kadrze U-18, gdzie powoływani są zawodnicy jakiejś Stali Mielec, nie ma w ogóle co mówić, Globisz ewidentnie oszalał i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...