Skocz do zawartości

Widzew Łódź w FM 2009


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie umowa obejmuje szkolenie juniorów i sztabu szkoleniowego a nie seniorów (to jest ponoć rozważane jako rozwinięcie współpracy w przyszłości), pozatym prezes Yverdonu jasno stwierdził że nie widzi żadnego z zawodników Widzewa u siebie, więć klub patronacki nie odda realnej sytuacji, nie pomoże żadnemu z klubów i będzie kosztował Widzewa... Chyba że są jakieś niestandartowe klauzule dotyczące klubów filialnych które mogłyby przelać sytuację prawdziwą na ,,język'' FMa, wtedy może to mieć sens

Odnośnik do komentarza

Na razie nie wiadomo jak do końca w praktyce będzie wyglądać współpraca z Yverdon, więc nie ma czego wpisywać.

 

Mielcarz jest od pół roku wyraźnie lepszy od Fabiniaka. FM bardzo też podpakowuje Mielcarza na starcie. Jak sprawdzisz w edytorze, to nie ma między nimi aż takiej różnicy jak w grze. Powiedziałbym nawet, że Fabiniak ma lepsze atrybuty bramkarskie. Ja Mielcarza nie ruszałem, bo w momencie oddawania bazy opinia researchera Korony była oparta na dużo dłuższej obserwacji. Podobnie z Robakiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fabiniak jest do sprzedaży zapewne na własne życzenie i chwała mu za to.

 

Na tej liście są nazwiska piłkarzy spoza podstawowego składu. Całe szczęście, że wreszcie przejrzeli na oczy co do Mierzejewskiego. Totalnie bez sensu dla mnie chęć sprzedaży Kowalczyka i Kursy a także Bednara, który przed sezonem dobrze się spisywał a w lidze praktycznie nie dostał szansy pokazania się.

 

Ktoś pisał, aby nie ustawiać Masłowskiemu Widzewa jako ulubiony klub. http://widzew.pl/345751.dhtml Nie wydaje mi się, żeby ściemniał. Tym bardziej, że w tamtym sezonie jak był kontuzjowany, to też był na jakimś wyjeździe z kibicami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

budzet widzewa wynosi 22,17 mln zlotych

nowy trener- Paweł Janas

odnosnie nowych pilkarzy to bym jescze zaczekal napewno jeszcze sie to zmieni ale w lutowej latce mozna juz uwzglednic

na ostatnie latce nie byl uwzgledniony trener Fornalik wtf?

legend i gwiazd tez troche malo

ogolnie sporo do poprawy oj sporo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...