Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dla informacji jakby ktoś próbował.

 

Pod Windowsem 7 beta v 7000 Fm2009 9.02 sie nie odpala.

Compatibility mode Xp nie może znaleźć czesci programu i proponuje reinstal.

Compatibility mode Vista , program przestaje odpowiadac i dupa ;)

acha przy instalacji bez update dxa wola o bibliotekę d3dx9_37.dll później.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Planuje zakup nowego kompa, a przy okazji systemu operacyjnego i zastanawiam się czy FM 09 bez problemu chodzi na Viście 64-cztero bitowej?

działa

Jeden z kolegów wyżej pytał też, czy przy 8 gb RAMU FM zassie całe 8 gb? W sumie chyba nikt nie odpowiedział, więc ponawiam pytanie.

 

Do MODTEAMU: Nie denerwujcie się Moi Mili, że ponawiam zadane już wcześniej pytanie.:) Obiecuję poprawę.

Odnośnik do komentarza

W poprzednim temacie nie dostałem odpowiedzi, więc spróbuję tutaj

 

Witam wszystkich. Mam problem:

 

Gdy chcę otworzyć grę dzieję się tak: http://img142.imageshack.us/img142/1361/beztytuuih3.jpg

 

Następnie dzieje się tak: http://img142.imageshack.us/img142/9545/beztytuu1zy6.jpg

 

Robiłem porady Profesora i ani to:

 

[1]Przy próbie aktywacji gry pojawia się komunikat o niemożności połączenia z internetem

 

Ściągnij ten plik: http://www.footballmanager.com/fixv2.zip i wypakuj jego zawartość na pulpit. Następnie dwukrotnie kliknij na plik activate.vbs. Pojawi się okno z polem, w którym musisz wpisać kod instalacyjny. Kliknij "OK" i odczekaj około minuty. Powinieneś ujrzeć komunikat o pomyślnym aktywowaniu gry.

 

ani to:

 

[3]Przy próbie aktywacji gry pojawia się komunikat "Activation failed with error: -1" (lub -10, -703, -12029, -12007).

 

Twój komputer nie może połączyć się z internetem w celu dokonania aktywacji, za co zazwyczaj winę ponosi firewall Visty. Postępuj według poniższych instrukcji:

 

- ściągnij plik http://www.footballmanager.com/fixv3.zip i zapisz go na pulpicie

- rozpakuj plik - musisz wypakować wszystkie pliki (ActivatorDLL.dll, FootballManager2009.jpg oraz RunMe.exe)

- kliknij RunMe.exe

- wprowadź klucz rejestracyjny pod panelem z tekstem"Step 1"

- naduś przycisk"Save"

- zapisz plik "Request.txt" na pulpicie; nie wyłączaj tego programu

- w przeglądarce otwórz stronę http://keylookup.fm2009.softanchorinsight....eactivate.aspx; możesz też kilknąć na hiperłącze pod panelem z tekstem "Step 2"

- na stronie, którą otworzyłeś, użyj przycisku "Browse", by załadować plik "Request.txt" na serwer

- naduś "Upload" i załaduj plik na serwer

- serwer poprosi Cię o zapisanie pliku o nazwie "Response.txt"

- zapisz ten plik na pulpit

- powróć do programu, który uruchomiłeś na początku. Pod panelem z tekstem "Step 3" naduś przycisk "Load", wyszukaj plik "Response.txt" na pulpicie albo tam, gdzie go zapisałeś (w Viście domyślny katalog to ‘download’ w Users Documents), w XP pulpit).

- po załadowaniu pliku powinieneś otrzymać komunikat o powodzeniu rejestracji

- jeśli rejestracja się powiodła, możesz uruchomić grę

 

 

niestety nie zadziałało. Wcześniej już zdarzało mi się, że miałem problemy z włączeniem gry, ale za 3-4 razem wchodziła. Siedzę przed komputerem już ok 3 h. i NIC. POMOCY......

Odnośnik do komentarza

Celeron Conroe L 420 1.60 @ 2.70GHz

2GB Ram DDR2 800Mhz

GF EVGA 8800GS 550/1375/1600 - w tej chwili bez OC > brak pasty na rdzeniu i grzeje sie przez to ... [ale jutro juz naloze]

 

ROZGRYWKA >>

 

Plynnosc gry oceniam na 4+/6.

Gram na 12 ligach przy sredneij bazie danych i nie mam problemu bardzo dlugiego czy tez uciazliwego ladowani, badz spowalniania gry

Jedynym dziwnym zjawiskiem jest przycinanie, spowalnianie animacji - rozgrywki meczowej podczas trvbu 3D, badz tez takowe przycinanie, spowalnanie podczas powtorek strzelonej bramki.

Niewiem dlaczego tak jest - przeciez karta graficzna spelnia wymogi trybu 3D az nadto - wiec to chyba nie od niej raczej te spowolnienia, przyciecia obrazu :/

 

Co do ladowania - nawet 1 runda elimnacji Pucharu EURO przebiega plynnie i zadowalajaco szybko jak na posiadany procesor wiec wiekszych powodow do narzekania nie mam - choc powiem ze w stosunku do mojego poprzedniego C2D E6850 @ 3.80GHz czuc az za dobrze i wyraznie ze to nie az ta szybkosc przetwarzania jak na tym Celku 420 :)

Jedyna moja uwaga to to ze gra laduje zauwazalnie wolniej [niz np. podczas samej gry] podczas uruchamiania gry - tj przed ekranem startowym z menu glownym, tam laduje mi dosc dlugawo - choc to chyba kwestia tego ze mam juz 2019 rok w grze i byc moze dlatego tak laduje dosc dlugo.

 

Tyle ode mnie.

 

PS;

niewiem czy gra wykorzysta w 100% 2GB czy nawet 3GB podczas obciazenia 100% a co dopiero az 8GB :) - nie wydaje mi sie.

Mi podczas 100% obciazenia, tj przy obliczaniu wynikow i symulacji meczowej gra "zjadala" max 1.5GB Ramu :)

Odnośnik do komentarza
Ja mam słabego kompa: Athlon XP 2500+, tylko 512 RAM, Radeon 9600XT i mi gra przycina co ciekawe tylko na widoku 2D Classic oraz podczas przeprowadzania zmian (to chyba u wielu).

 

 

Mam też Athlona XP 2500+ i 768 MB RAMu, GeForce'a FX 5200 i też się przycina. Dobrze, że wymieniam kartę graficzną na Radka HD 3650 i dokupuję RAM - wtedy na pewno nie będzie przycinek.

Odnośnik do komentarza
Ja mam słabego kompa: Athlon XP 2500+, tylko 512 RAM, Radeon 9600XT i mi gra przycina co ciekawe tylko na widoku 2D Classic oraz podczas przeprowadzania zmian (to chyba u wielu).

 

 

Mam też Athlona XP 2500+ i 768 MB RAMu, GeForce'a FX 5200 i też się przycina. Dobrze, że wymieniam kartę graficzną na Radka HD 3650 i dokupuję RAM - wtedy na pewno nie będzie przycinek.

 

no niewiem, u mnie niewiem czemu ale chwilami tryb 3D przycina podczas symulacji meczowej na GeForce 8800GS kręconym na 8800GT i przy 2GB Ramu - więc co dopiero u ciebie na HD3650 i tym np. 1-1.5GB Ramu.

Odnośnik do komentarza

A ja zauważyłem u siebie pewną "prawidłowość" w przycinaniu się gry w trybie 3D. Gra przycina się mniej więcej w 7, 22, 37, 52 i 67 minucie meczu :| . No i oczywiście przy wszelkich zmianach taktycznych. Mam wyłączone powtórki strzelonych goli, największą prędkość rozgrywki i wyświetlanie kluczowych sytuacji.

 

Procek Athlon XP 2,0 GHz, 2,25 GB RAM-u, grafika GeForce 7300 GT.

 

Gram na średniej bazie danych, wszystkie ligi angielskie i wszystkie ligi polskie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...