Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,mam takie pytanko odnosnie sprzętu ( demo mi w sumie działa ale w 3d strasznie mi tnie ) moj sprzęt to 2,8 ghz cor duo, 3 giga ramu i karta gf 7200, powiedzcie mi jaka karte mam kupic zeby tryb 3d chodził ok, powiedzmy tak do 250zl ????

 

Z gory dzieki za pomoc

hmm. Mam dużo gorszy sprzęt (Sempron 2800+ czyli 1,6ghz, 1,5gb Ram GF 6600) i nie mam problemu z 3D.

Może wina leży gdzie indziej? :-k

Odnośnik do komentarza
Witam serdecznie,mam takie pytanko odnosnie sprzętu ( demo mi w sumie działa ale w 3d strasznie mi tnie ) moj sprzęt to 2,8 ghz cor duo, 3 giga ramu i karta gf 7200, powiedzcie mi jaka karte mam kupic zeby tryb 3d chodził ok, powiedzmy tak do 250zl ????

 

Z gory dzieki za pomoc

hmm. Mam dużo gorszy sprzęt (Sempron 2800+ czyli 1,6ghz, 1,5gb Ram GF 6600) i nie mam problemu z 3D.

Może wina leży gdzie indziej? :-k

 

RAMu ma sporo, procek też wporzo, karta ujdzie, więc albo płyta główna robi wąskie gardło albo coś z driverami, innej możliwości chwilowo nie widzę :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Kurcze to juz sam nie wiem, z driverow mam direcX mam 9.0c drivery najnowsze do GF ( mojej karty) , a na jakiej rozdzielczosci gracie, 1680x1050 to jest moja rozdzielczosc w windows natomiast FM odpalam w oknie, kurcze jestem maniakiem Fm wiec jestem w stanie wylozyc 300zl za karte, ale moze wlasnie cos jest nie tak, macie jakies pomysly????

 

Z gory dziekuję za udzielone odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Ja mam Gf 9500 gt która kosztuje coś koło 250 zł i bardzo ładnie działa bez najmniejszego zacięcia. Do 250 zł dobre tez będą Gf 8600gt albo Radeon 3650.

 

no wiec tak,zmniejszylem troszke rozdzielczosc i jest lepiej ale to jeszcze nie to, zamowilem dxis u znajomego GF 8600GT za 230zl,mam nadzieje ze pomoze,jutro dam znac jak jest,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam mam pewien problem. Gdy chce grać w trybie 3D pojawiają mi sie paski i gra sie zacina trzeba robić reseta. Posiadam taki sprzet:

Intel Celeron 2,8GHz

768 Ram

Radeon 9600 128Mb

Windows XP

Prosze o pomoc i nie traktowanie mojej wiadomości jako żartu bo po prostu sie nie znam. Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam kilka pytań:

1. Czy karta Intel Graphics Media Accelerator X3100 jest lepsza czy gorsza od Intel 82915G/82910GL?

2. Czy FM09 uruchomi się na laptopie z taką kartą?

3. Jak prognozujecie - jeśli się uruchomi to jak będzie chodził tryb 3D?

Dla jasności - nie mam jeszcze takiego laptopa, planuję dopiero zakup, lecz ze względu na ograniczone środki finansowe szukam czegoś taniego :> ale chcę, żeby, co zrozumiałe, FM 09 się na nim uruchomił :). A no i lapek będzie miał 2GB ramu.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie.

 

Wiem że niektórzy z Was pomyślą że nie jest tak jak powinno być ze mną ale dziś wydałem 800 złotych na upgrade kompa... <wkońcu>

 

Do tej pory miałem Semprona 3200+ , 1,5 GB ramu i grafę zintegrowaną na płycie mianowicie GF 6150.

Po sciągnięciu dema FM-ka zamarłem raczej :) Lag gonił laga.

 

Wyskok autem do sklepu do kumpla i teraz cieszę się zupgradowanym piecem mianowicie:

Athlon 64 X2 5000+

Ge Force 8800 GS (karta jest wycofywana z rynku więc jest okazja wyjąć ją za bezcen, zapłaciłem 260 zł.)

4 GB ramu na dualu 2x2GB Kingstona

 

Wielkie Grats odemnie dla kumpla za zrobienie cen poniżej internetowych.

 

 

Pozdrawiam całą społeczność,

Paweł.

 

Niech gleba nam lekką będzie :)

 

 

P.S. Oczywiście obudowa została ta sama więc żona nie zaczai zmiany :>

Odnośnik do komentarza

Witam, mam kłopot z aktywacją telefoniczną - aktywacja on line na lapie bez problemu - niestety na kompie jest problem z aktywacją telefoniczną - tzn. po telefonie i wpisaniu tych wszystkich podanych przez miłą panią kodów wyświetla się komunikat, iż aktywowano pomyślnie, nie mniej jednak po ruruchomieniu gry znów się włącza ekran aktywacji i tak w kółko cry.gif

Odnośnik do komentarza

Ale syf z tego nowego FM.

2 rdzeniowy lapciok, 2GB DDR2 Ram i na 3 ligach mieli jak cholera. Porażka ta gra.

 

1.Czy wie ktoś,czy wyłączenie badziewnego trybu 3d poprawi płynność gry?

 

(Tak czy siak wracam do trybu kółeczek tylko pytanie czy w wersji 2008 czy 2009. )

 

2.Wyłączeni jakich jeszcze opcji spowoduje przyśpieszenie gry?

 

Dlaczego w trybie 3d trybuny to szara bryła mimo włączenia wszystkich opcji graficznych?(karta grafiki dobra i wydajna!)

 

 

I jeszcze jedno,po co w FM 09 instalowac Kitspacki,skoro nawet w trybie meczowym pokazują jeno herby?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania i stawiam piwko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...