Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe FM 2009


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

ATI Radeon: ATI Radeon serii 7*** do 9800,

ciekawe bo ja mam Radka 9550 i mi 3d dziala w miare plynnie :doh!:

 

Po pierwsze wolą się zabezpieczyć jeśli komuś by nie chodziło.

Po drugie masz szczęście na Radku 9200 demko się nie uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

ATI Radeon: ATI Radeon serii 7*** do 9800,

ciekawe bo ja mam Radka 9550 i mi 3d dziala w miare plynnie :doh!:

 

Jak napisał sefko - to na zapas - 9550 obsługuje i sprzętowo dx9.0c i pixel shader 2.0 (jest najsłabszym radeonem z ich obsługą), a dali w minimalnych 9800, bo na pewno na nim działa i w razie problemów będą się mogli wyłgać stwierdzeniem "niesupportowana karta graficzna".

Odnośnik do komentarza

W takim razie te radeony są g...o warte bo ja mam ge forca starego jak świat fx 5200 i mi płynnie chodzi 3d na srodkowym przyspieszeniu

 

ja mam takie zapytanie, czy na takim kompie ruszy nowy FM ?

jestem załamany :( :( :( Uwielbiam FM-a, ale boje się, że na moim złomexie już nie ruszę ... szczególnie z trybem 3d.

 

Pentium 4 2,4Ghz

760 ram

grafika INTEL 82845G/GL/GE/PE/GV

 

 

 

spokojusnie ja mam slabysz sprzet a smiga

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twój FX 5200 jest stary jak świat, to Radeon 9550 powstał ponad pół roku przed stworzeniem świata :P

 

Problemem właściwym jest - co już zostało wielokrotnie wypomniane w innych tematach - nie na których kartach nie działa płynnie, ale dlaczego dopiero na tak nowych działa (czytaj: dlaczego nikt nie optymalizował kodu 3d)

Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi, mialem problem w fm2008 kiedy prowadzilem zespol w rozgrywce dlugotrminowej, z kazdym sezonem gra bardziej sie zamulala, coraz wiecej czasu potrzeba było by przejsc z jednego ekranu na drugi. w fm2009 chcialbym tez grac na kilku ligach jednoczesnie. co musze w kompie uzupelnic zeby gra nie zamulala przy kilku ligach w 2020 roku.

pozdr.

Odnośnik do komentarza

witam, czy znajdzie się ktoś kto odpowie mi na pytanie czy FM2009 ruszy na sprzęcie:

 

1,8 ghz, 512 ram, grafika VIA VN896 Chrome9 (pozatym jest to laptop fujitsu amilo pro v3515)

 

z góry dzięki za odp bo zastanawiam się czy jest sens kupować grę za tydzień czy najpierw zainwestować w sprzęt, w demo nie udało mi się pograć (błędy itp.) a piratów nie chcę ściągać.

Odnośnik do komentarza
witam, czy znajdzie się ktoś kto odpowie mi na pytanie czy FM2009 ruszy na sprzęcie:

 

1,8 ghz, 512 ram, grafika VIA VN896 Chrome9 (pozatym jest to laptop fujitsu amilo pro v3515)

 

z góry dzięki za odp bo zastanawiam się czy jest sens kupować grę za tydzień czy najpierw zainwestować w sprzęt, w demo nie udało mi się pograć (błędy itp.) a piratów nie chcę ściągać.

 

 

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2419&p=3526

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...