Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku stron pastwicie się nad kibicami Górnika a Ty hipokryto masz czelność pisać coś takiego?

Pastwimy sie nad kibolstwem, ktore mieni sie kibicami.

 

Dopóki nie została przekroczona granica nietykalności cielesnej to możecie sobie co najwyżej popisać

Kolejny zwolennik teorii, ze nie ma co zapobiegac i bic na alarm, poki nikt po mordzie nie dostal? Prawdziwie chrzescijanska postawa...

 

Gdyby zawodnicy czuli się zagrożeni to na pewno któryś z nich poinformowałby policję

Noooo, to wtedy mu by uznanie na Slasku wzroslo... Milosc kibicow zapewniona do konca zycia.

 

Poczytajcie sobie tekst Pawła Czado - skoro on, redaktor znienawidzonej Wyborczej nie czuł się zagrożony to dlaczego zawodnicy mieliby się tak poczuć?

Hmmm, bo rozmawial z czterema w kawiarence po meczu?

Odnośnik do komentarza
Gdyby zawodnicy czuli się zagrożeni to na pewno któryś z nich poinformowałby policję.

Dobre. Chłopaki widzą, że prezes jak i trener przyklepują akcję bandytów. I co, mają się buntować? Powiedz to ludziom, którzy płacą haracze za rzekomą ochronę mafii. Nie wydaje mi się, aby nie czuli się zastraszeni, ale jakoś nie lecą na policję. Wiedzą, co w takim wypadku ich czeka.

 

Mówiąc szczerze nie wiem co SZk mówił o sytuacji w Wilnie, ale w pełni popieram co napisał.

Odnośnik do komentarza

Gdyby mnie zmusił ktoś do zrobienia czegoś na co się nie godzę (zmusił do założenia koszulki) to w miarę możliwości broniłbym się a gdyby to nic nie dało sprawa znalazłaby się na policji. I pewnie zrobiłby tak samo każdy. Piłkarz to zawód, więc nikt nikogo nie zmusza do tego by grał w Zabrzu. Gówno wiecie a się wypowiadacie.

 

Sprawa zaczęła się od tego, że kibice Górnika widzieli przez kilka dni z rzędu pijanych zawodników Górnika bawiących się w Katowickich lokalach. Wystosowano więc do nich prośbę aby zmobilizowali się na walce o utrzymanie a nie na zabawie. To nie poskutkowało więc powstał regulamin w myśl którego każdy kto zobaczyłby zawodnika Górnika pijącego alkohol lub będącego pod wpływem po godzinie 22:00 był zobowiązany poinformować Torcidę. Oni jechali na rozmowę i odprowadzali zawodnika do domu. Miała miejsce na szczęście tylko 1 raz taka sytuacja. Zawodnicy nie podchodzili do swoich obowiązków jak profesjonaliści więc grupka wybrała się na trening z koszulkami. Poza tym na tych koszulkach nie było nic kompromitującego osoby, które miały je założyć. Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać. Z naszym herbem na piersi trzeba zapierdalać!

 

Grzegorz Bonin (Górnik): Dziękuję kolegom za zrobienie kołyski. Wygraliśmy bardzo ważny mecz, myślę, że w pełni zasłużenie. Nasi kibice wczorajszą rozmową na treningu nam pomogli, taka akcja pomogła uświadomić pewne rzeczy. Cały czas wierzyliśmy w tą wygraną i udało nam się dopiąć swego. Mogliśmy się pokusić o wyższe zwycięstwo, ja sam w drugiej połowie mogłem zdobyć bramkę.

 

Adam Banaś (obrońca Górnika): Przed meczem po męsku porozmawialiśmy sobie z kibicami. To nam chyba pomogło i z tego trzeba się z tego cieszyć.

 

Zawodnicy Górnika nie wyglądają na nieszczęśliwych, nikt się nie skarży ale ci co wiedzą lepiej jak akcja wyglądała zawsze będą mieli najwięcej do powiedzenia :picard:

Odnośnik do komentarza
Zawodnicy Górnika nie wyglądają na nieszczęśliwych, nikt się nie skarży ale ci co wiedzą lepiej jak akcja wyglądała zawsze będą mieli najwięcej do powiedzenia :picard:

A co niby mają gadać? Na trening wpada grupa łysych karków z zamiarem ich zastraszenia. Chłopaki grają z myślą, że w razie wpadki może stać im się krzywda, lub ich rodzinom. Na ich szczęście nie spętało im to nóg i zdobyli cenne 3 pkt.

I co, teraz będą przed każdym meczem się zastanawiać, czy w razie wpadki znów ich nie odwiedzą jakieś pojeby? Chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza

Skąd wiesz, że byli łysi, pojebani i szli tam z zamiarem zastraszenia? Skąd wiesz w jaki sposób rozmawiali z zawodnikami? To wszystko domysły. Poza tym tak jak już napisałem - nikt nie ma obowiązku grania w Górniku. Jeżeli jest im tam źle niech rozwiążą kontrakt za porozumieniem stron z klubem lub poproszą o wystawienie na listę transferową. Próbujecie na siłę uszczęśliwiać zawodników, którzy wcale nie są nieszczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Skąd wiesz, że byli łysi, pojebani i szli tam z zamiarem zastraszenia? Skąd wiesz w jaki sposób rozmawiali z zawodnikami? To wszystko domysły.

 

Nie wiem jacy tam szli i po co :) ciekawi mnie fakt ze na wlasnej stronie zamieszczaja zdjecie z pilkarzami w koszulkach i ukrywaja twarze :> ? przeciez nic zlego nie robili ? Wstydza sie czy jak :) ?

Odnośnik do komentarza

Może się wstydzą tego co zrobili a może są brzydcy i się wstydzą ;)

 

Żeby była jasność - ja wcale nie popieram takich działań ale w związku z tym, że zawiązała się koalicja przytaczania tylko argumentów z jednej strony to staram się pokazać drugą stronę medalu, która przecież też istnieje. No i rozbrajają mnie hipokryci, którzy teraz jadą po Torcidzie a kiedy kibice ich klubu odstawiają podobne akcje siedzą cicho lub ich bronią.

Odnośnik do komentarza
Skąd wiesz, że byli łysi, pojebani i szli tam z zamiarem zastraszenia?

No tak. Zapewne wysłali swoich przedstawicieli odwalonych w garniakach i pod krawatem...

Icon, zlituj się. Niestety, ale zauważam podobną rzecz, o której już kilka osób wspomniało wcześniej. Masz klapki na oczach, jeśli ktoś mówi źle o Śląsku. Szkoda, bo w innych tematach potrafisz sytuację ocenić bardziej obiektywnie.

To wszystko domysły.

Oczywiście. Jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa można domyślić się prawdy.

Odnośnik do komentarza
Icon, zlituj się. Niestety, ale zauważam podobną rzecz, o której już kilka osób wspomniało wcześniej. Masz klapki na oczach, jeśli ktoś mówi źle o Śląsku. Szkoda, bo w innych tematach potrafisz sytuację ocenić bardziej obiektywnie.

Obiektywnie ta akcja była głupia, nieprzemyślana i niepotrzebna. I bardzo dobrze mam świadomość tego, że na rozmowy nie udała się delegacja dyplomatów ;) Spójrz na mój poprzedni post, którego mogłeś nie zauważyć w czasie kiedy pisałeś odpowiedź. Ale rozbrajają mnie hipokryci pokroju SZk. Dlatego pokazuję absurd tej całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Może ta akcja była glupia, może niepotrzebna. Moze, moze, ale był to ostatni sposób na zmotywowanie tych kopaczy. Skad wiecie, ze było ich 100?? Moze było ich 90? Skad wiecie, ze piłkarze zostali poniżeni?? Moze po prostu porozmawiali sobie jak chlop z chlopem co to jest Górnik Zabrze i jak duzo on oznacza. Może niektórzy piłkarze podpisując kontrakt nie zastanawiali się nad tym, zeby utrzymac Górnika w ekstraklasie. Niektórzy przyszli tutaj się dorobic i dlatego piłkarze zostali uświadomieni co jest celem numer jeden. Nikt nikogo nie straszył, nikt nie popychał, ani nie poniżał. Piłkarze po wyjaśnieniu sobie kilku spraw dobrowolnie założyli koszulki. Brano pod uwagę również fakt, ze piłkarze odmówią i uwierzcie nikt by ich nie pobił za to.

Odnośnik do komentarza
Ale to klub płaci piłkarzom czy kibice?

Może w twoim klubiku bilety są za darmo, ale w Górniku Zabrze płaci sie za możliwośc obejrzenia spotkania. Człowiek płacąc za bilet chyba ma prawo coś wymagac. Kibice nieraz jezdza w dalekie miejsca za klubem poswiecając swoj czas i pieniadza.

Odnośnik do komentarza

Kibice poprzez klub kupując bilety i karnety na mecze. Niektórzy chyba o tym zapominają, że to kibice stanowią ogromną cześć budżetu takich klubów jak Górnik, Lech itp. Skoro płaca, to maja prawo wymagać zaangażowania i profesjonalnego podejścia do zawodu. Ta akcja wg mnie pokazała, że Górnik ma kibiców na dobre i na złe, którzy nie obrażają się na zarząd itp, tylko w miarę możliwości starają się pomóc klubowi w trudnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Ale to klub płaci piłkarzom czy kibice?

Może w twoim klubiku bilety są za darmo, ale w Górniku Zabrze płaci sie za możliwośc obejrzenia spotkania. Człowiek płacąc za bilet chyba ma prawo coś wymagac. Kibice nieraz jezdza w dalekie miejsca za klubem poswiecając swoj czas i pieniadza.

Płacisz za obejrzenie meczu. Niezależnie od jego wyniku...

Odnośnik do komentarza
Ale to klub płaci piłkarzom czy kibice?

Może w twoim klubiku bilety są za darmo, ale w Górniku Zabrze płaci sie za możliwośc obejrzenia spotkania. Człowiek płacąc za bilet chyba ma prawo coś wymagac. Kibice nieraz jezdza w dalekie miejsca za klubem poswiecając swoj czas i pieniadza.

Tak, w moim 'klubiku' bilety są za darmo. A jeżeli kibicom się nie podoba gra piłkarzy to mogą nie przychodzić na mecze, albo zorganizować klub w stylu hiszpańskim i mieć w nim udziały i wpływ na politykę transferową.

Odnośnik do komentarza

Icon, faktycznie nie widziałem Twojego posta :)

IMO od motywowania jest trener i prezes, który wykłada kasę. Koniec, kropka. Jeśli ani jeden, ani drugi nie są w stanie tego zrobić, to albo się nie nadają na to stanowisko, albo dobrali cipy, a nie piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Może w twoim klubiku bilety są za darmo, ale w Górniku Zabrze płaci sie za możliwośc obejrzenia spotkania. Człowiek płacąc za bilet chyba ma prawo coś wymagac. Kibice nieraz jezdza w dalekie miejsca za klubem poswiecając swoj czas i pieniadza.

Owszem, kibice mają prawo wymagać zaangażowania od piłkarzy. Ale ich miejsce jest na trybunach i jedynie stamtąd mają prawo okazywać swoją radość i dezaprobatę dla poczynań grajków.

Odnośnik do komentarza
Z trybun próbowali, pisali listy. Skoro to nie pomogło uciekli do ostateczności. Nie ma co się pastwić na tym. Postąpili słusznie bo im jedynym jak widać zależy na ligowym bycie drużyny.

Wprost przeciwnie. Trzeba piętnować podobne sytuacje.

No ale ciężko to zrozumieć podobnym do Ciebie. W końcu Górnik to Wy. No i nieśmiertelne Pozdro dla kumatych

EOT, bo to jak kopać się z koniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...