Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Pamięć mam doskonałą, i podpowiada mi, że wtedy moje zdanie było zbliżone do obecnego. Mam również nie najgorszy wzrok i widzę, że już o tym w tej dyskusji pisałem. Nic mnie nie obchodzi frustracja kibiców, nie upoważnia ich to do zastraszania piłkarzy.

Widzisz jedni wolą działać, mając nadzieję, że to pomoże a inni tylko się przyglądają.

Odnośnik do komentarza
No moze grałem na h***** poziomie, ale zawsze na meczu dawałem z siebie wszystko. Wiadomo nie w kazdym meczu wszystko wychodzilo, zdarzaly sie takie, w których nie wychodziło nic, ale zawsze nadrabiało się ambicją i chęcią do gry. Tutaj tego nie ma. Celne dośrodkowanie, podanie w uliczkę, zagranie z klepki to jest szczyt marzeń. Przecież te zgrupowania przedmeczowe po coś są. Mam wrażenie, ze one służą do czegoś innego. Rozumiem, jeden mecz może nie wyjść, ale nie co drugi.

 

:rotfl: dobra ja koncze, super akcja FANÓW i KIBICÓW GÓRNIKA ! Jak im dzis z Odra nie wyjdzie to seks analny kazemy im uprawiac a co ! Tylko do tego sie nadaja jak nie potrafia walczyc :keke:

Odnośnik do komentarza
A jak nie pomoże, jaki będzie następny krok? Palenie samochodów, wybijanie zębów czy gwałcenie żon i narzeczonych? Przecież nie można siedzieć bezczynie i tylko się przyglądać.

I to właśnie zrobiła ta garstka kibiców, nie siedziała bezczynnie i nie przyglądała się. Powiedzieli tym najemnikom co o nich sądzą i mam nadzieję, że lenie poczuły presję. Poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

imho w takich koszulkach powinna grać zdecydowana większość klubów Ekstraklasy, o niższych ligach nie mówiąc. samo wykonanie raczej niesmaczne - zapi#$%laj albo my tobie zap#$%limy. kibice powinni w takich koszulkach się pojawić na trybunach, a piłkarzy po prostu odwiedzić i obić ryje - nie byłoby zastanawiania się, czy tak powinno być, czy nie. skoro kibole Legii zajmują się ochroną stołecznych agencji towarzyskich, to jaki problem żeby w Zabrzu ktoś masaż twarzy zrobił? (tym bardziej że to nie byłaby pierwsza taka historia w polskiej piłce (s)kopanej)

 

 

Górnik zdobył dzisiaj 3 bardzo ważne punkty, choć nadal jest w strefie zagrożenia spadkiem (bez względu na toczący się mecz Cracovia-GKS). arcyważne będzie spotkanie w następnej kolejce, gdzie na wyjeździe zagrają z Cracovią. jeśli będzie brakowało punktów i będą zap#$%lać, to powinni spokojnie pyknąć Polonię na zakończenie ligi - trzeba tylko umieć pokonać 5-6 piłkarzy (reszta statyści)

Odnośnik do komentarza

Krążą plotki, że Odra się podłożyła. Jaki to ma sens?? Przeciez Wodzisławianie dalej są zagrożeni. Mają gorszy bilans bezpośrednich spotkań. Mam nadzieje, ze "męska rozmowa" przyniosła skutek i piłkarze w koncu zrozumieli w jakim klubie grają. Remis na Cracovii nas nie przekreśla. Tabela wygląda bardzo ciekawie, jeszcze 9 druzyn walczy o utrzymanie. Mam nadzieje, ze Górnik tę walkę wygra.

Odnośnik do komentarza
Niektórzy zawalają prace, szkołe, rodzine tylko dlatego, zeby być na meczu. Płacą za bilety i oczekują zaangazowania od kopaczy. Ja, zeby zarobić 2000 pln musze troche sie namęczyć, a oni mają dużo więcej za przysłowiowe "lecenie w h***"

To znaczy że im się klepki obluzowały, ewentualnie nie posiadają ich kompletu.

A co do postępku "fanów" to zwykły bandytyzm i dziwię się, że władze klubu przechodzą nad tym do porządku dziennego, przymykając oko.

Odnośnik do komentarza

Ustian, nie pisz głupot - w jaki sposób niby Odra jest zagrożona? Z Cracovią Odra ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Górnik musi rozegrać z Cracovią mecz w którym któraś (lub obie!) z drużyn straci punkty. Do tego aby Odra spadła wszystkie swoje mecze musiałaby wygrać Arka i przynajmniej jeden Piast, Lechia i Ruch przy założeniu, że Odra mecze z Arką i Piastem przegra. Mecz stał na beznadziejnym poziomie. Nie twierdzę, że Odra się podłożyła ale czytając wypowiedzi naszych zawodników od razu było jasne, że podchodzą do meczu z Górnikiem olewkowo.

Odnośnik do komentarza
A ja, tak z czystej ciekawości, chciałbym zobaczyć, co by się stało gdyby nie zrozumieli tej "męskiej rozmowy" :-k

W sumie nie interesuje mnie co byłoby gdyby. Troszke za bardzo przejmujecie sie tą sytuacją. Media troszke pokolorwaly to wszystko. Zadnego aktu wandalizmu nie było, zadnych bandytów nie było, zadnych kiboli i chuliganów równiez. Po prostu przyszlo na trening 100 przedstawicieli Torcidy i porozmawiało z kopaczami, a przy okazji wręczyli im upominki w postaci koszulek.

Odnośnik do komentarza
Niektórzy zawalają prace, szkołe, rodzine tylko dlatego, zeby być na meczu. Płacą za bilety i oczekują zaangazowania od kopaczy. Ja, zeby zarobić 2000 pln musze troche sie namęczyć, a oni mają dużo więcej za przysłowiowe "lecenie w h***"

To znaczy że im się klepki obluzowały, ewentualnie nie posiadają ich kompletu.

A co do postępku "fanów" to zwykły bandytyzm i dziwię się, że władze klubu przechodzą nad tym do porządku dziennego, przymykając oko.

Co mają władze klubu zrobic?? Walczyc tak jak ITI?? Bandytyzmem nazwałbym kontrakty jakie podpisywali Szuster z Hetmańskim. Kibice płacą za bilety, jeżdzą na wyjazdy, robią oprawy dla klubu i oczekują również zaangażowania ze strony kopaczy. Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
No jak tak mówisz, to na pewno tak musiało być. Wyborcza jak to wyborcza, zawsze koloryzuje, żeby się lepiej sprzedało. Tylko ten Czado nie daje mi spokoju :-k

Czado troszke niebiesko wygląda więc jego zdaniem sie jakoś nie przejmuję. On niech patrzy swojego klubu.

Odnośnik do komentarza
No jak tak mówisz, to na pewno tak musiało być. Wyborcza jak to wyborcza, zawsze koloryzuje, żeby się lepiej sprzedało. Tylko ten Czado nie daje mi spokoju :-k

Czado troszke niebiesko wygląda więc jego zdaniem sie jakoś nie przejmuję. On niech patrzy swojego klubu.

Taaaa, szczególnie po tym jak pojechał po Ruchu za wystawienie Adamskiego ;) Czado jest obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Koszulki daly rade :kekeke: ciekawe czy musieli miec je pod koszulkami meczowymi :-k

Dacek cały czas miałem Cie za poważnego kolesia, ale coś mi sie wydaje, ze cosik przeginasz.

 

Co mamy robić?? Błagać ich, zeby się k**** w końcu obudzili?? Błagać, zeby się torszkę starali? Albo dziękowąc, ze w ogole wychodzą na boisko?? WIelu z nas oglądało mecz Górnika z Łks ze łzami w oczach, a taki Gorawski sobie robił zakupki w centrum handlowym. Jezeli przyszedłes do Górnika zarabiać grube pieniądze to pokaż, ze załugujesz na nie.

Odnośnik do komentarza
No jak tak mówisz, to na pewno tak musiało być. Wyborcza jak to wyborcza, zawsze koloryzuje, żeby się lepiej sprzedało. Tylko ten Czado nie daje mi spokoju :-k

Czado troszke niebiesko wygląda więc jego zdaniem sie jakoś nie przejmuję. On niech patrzy swojego klubu.

Taaaa, szczególnie po tym jak pojechał po Ruchu za wystawienie Adamskiego ;) Czado jest obiektywny.

Skoro jest taki obiektywny to niech postawi sie w sytuacji kibica, który płaci, jeździ, przeznacza większość swojego czasu na klub.

 

Edit: Jezeli dajmy na to Szczot byłby zamieszany w afere korupcyjny, a Górnik dalej by go wystawiał to też byłbym nie zadowolony. Czy to oznacza, ze jestem obiektywny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...