Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Jagiellonia pokonała w dzisiejszym sparingu Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0. Oba gole dla Jagi zdobył Tomasz Frankowski (70', 84'), natomiast dwie asysty zaliczył Ermin Seratlic. Franek miał okazję na zdobycie jeszcze jednej bramki, ale w 80. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Odnośnik do komentarza
47-krotny reprezentant Armenii Robert Arzumanyan podpisał dzisiaj 3,5-letni (do końca 2014 roku) kontrakt z Jagiellonią. 25-letni środkowy obrońca, który w naszym klubie będzie występował z numerem 25. przez ostatnie dwa lata bronił barw duńskiego Randers FC.

 

Od kilku dni chodziła fama, że przyjdzie obrońca. Wielu myślało, że może chodzić o Mate Lacica. Tymczasem mamy Ormianina.

Odnośnik do komentarza
47-krotny reprezentant Armenii Robert Arzumanyan podpisał dzisiaj 3,5-letni (do końca 2014 roku) kontrakt z Jagiellonią. 25-letni środkowy obrońca, który w naszym klubie będzie występował z numerem 25. przez ostatnie dwa lata bronił barw duńskiego Randers FC.

 

Od kilku dni chodziła fama, że przyjdzie obrońca. Wielu myślało, że może chodzić o Mate Lacica. Tymczasem mamy Ormianina.

Przez kilka dni trenował ze Śląskiem. Lenczyk wystawił mu bardzo dobrą cenzurkę, podobnie wypowiadał się o Ormianinie w jednym z wywiadów Fojut. Do podpisania umowy nie doszło ponoć z powodu wysokości prowizji, jaką zażyczył sobie menedżer piłkarza (Robert Kiłdanowicz, w połowie lat 90. spędził nawet pół roku na Oporowskiej). Rzekomo duński Randers miał dostać ok. 50 tys. euro za piłkarza, a jego agent zażądał dla siebie 250 tys. Nie zmienia to jednak faktu, że opinie o nim był dobre i Jagiellonia może mieć sporo pociechy z tego defensora.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się transferu bocznego obrońcy nie spodziewał. Wymienieni przez Gietza zawodnicy nie są bocznymi obrońcami, ale grali jako tacy i Probierz jeśli będzie musiał to ponownie z nich skorzysta. Łatwe puszczenie Husa? Chłopak przez całą jesień nie zagrał nawet minuty w lidze więc trudno mówić, żeby był ważnym elementem. W Płocku przynajmniej trochę pobiega.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się transferu bocznego obrońcy nie spodziewał. Wymienieni przez Gietza zawodnicy nie są bocznymi obrońcami, ale grali jako tacy i Probierz jeśli będzie musiał to ponownie z nich skorzysta. Łatwe puszczenie Husa? Chłopak przez całą jesień nie zagrał nawet minuty w lidze więc trudno mówić, żeby był ważnym elementem. W Płocku przynajmniej trochę pobiega.

 

No właśnie, nie grał, ale w przypadku kontuzji był. Jak można walczyć o mistrza bez rezerwowych bocznych obrońców? Lato nie jest obrońcą, Mido jest stoperem i będzie wracał po paskudnej kontuzji, wcale nie musi mieć formy, Cionek i Kascelan to są takie FMowe opcje bo na tych pozycjach naturalnie nie występują, Pejović to niewiadoma. Jagiellonia jest mądrze zarządzana więc oddanie na wypożyczenia rezerwowych bocznych obrońców (Husa i Lewczuka) sugeruje że ktoś się pojawi, a nie że będzie się łatać dziury skrzydłowym i defensywnym pomocnikiem ... Po prostu dziwi mnie że przy tych ambicjach będą grali bocznymi obrońcami z biedy.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy z biedy. Przecież na jesień zarówno Lato jak i Kascelan gra na bokach obrony nie raz i efekt tego taki, że Jaga jest liderem. Nie mówię absolutnie, że dzięki ich grze ale osłabieniami też nie byli. Boczna obrona to pozycja, na którą najłatwiej się przestawić, co już nie jeden zawodnik/trener udowodnił. Większym problemem od boków defensywny może być brak wartościowego zmiennika dla Frankowskiego.

Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji Jagiellonia Białystok pokonała mołdawski Zimbru Kiszyniów 1:0. Jedyna bramka spotkania padła w 33. minucie spotkania, kiedy to Bartłomiej Pawłowski wykorzystał podanie Ermina Seratlica.

Odnośnik do komentarza

W czwartek zawodnik naszego klubu Hermes Neves Soares został ukarany przez Wydział Dyscypliny PZPN roczną karą dyskwalifikacji w związku z udziałem w procederze korupcyjnym, w czasie gdy reprezentował barwy Korony Kielce. Decyzja nie jest prawomocna, zawodnikowi przysługuje prawo odwołania do Związkowego Trybunału Piłkarskiego, z której to możliwości skorzysta. Do czasu wydania prawomocnej decyzji przez organ odwoławczy Brazylijczyk będzie brał udział w rozgrywkach.

 

Przypomnijmy, iż już w styczniu 2009 roku Brazylijczyk złożył oświadczenie przed ówczesnym prezesem Jagiellonii Ireneuszem Trąbińskim i trenerm Michałem Probierzem, że wszelkie informacje dotyczące swojego pobytu w klubie Korona Kielce złożył w prokuraturze we Wrocławiu. W roku 2003, którego dotyczy postępowanie, Hermes Neves Soares przebywał w Polsce pierwszy rok, nie znał języka polskiego, nie było mu wiadome nic o procederze, który miał miejsce wówczas w jego klubie. Zarząd Jagiellonii przyjął do wiadomości wyjaśnienia zawodnika i zezwolił na dalsze reprezentowanie barw Jagiellonii.

 

Byle do maja nie było prawomocnego wyroku :keke:

Odnośnik do komentarza

W czwartek zawodnik naszego klubu Hermes Neves Soares został ukarany przez Wydział Dyscypliny PZPN roczną karą dyskwalifikacji w związku z udziałem w procederze korupcyjnym, w czasie gdy reprezentował barwy Korony Kielce. Decyzja nie jest prawomocna, zawodnikowi przysługuje prawo odwołania do Związkowego Trybunału Piłkarskiego, z której to możliwości skorzysta. Do czasu wydania prawomocnej decyzji przez organ odwoławczy Brazylijczyk będzie brał udział w rozgrywkach.

 

Przypomnijmy, iż już w styczniu 2009 roku Brazylijczyk złożył oświadczenie przed ówczesnym prezesem Jagiellonii Ireneuszem Trąbińskim i trenerm Michałem Probierzem, że wszelkie informacje dotyczące swojego pobytu w klubie Korona Kielce złożył w prokuraturze we Wrocławiu. W roku 2003, którego dotyczy postępowanie, Hermes Neves Soares przebywał w Polsce pierwszy rok, nie znał języka polskiego, nie było mu wiadome nic o procederze, który miał miejsce wówczas w jego klubie. Zarząd Jagiellonii przyjął do wiadomości wyjaśnienia zawodnika i zezwolił na dalsze reprezentowanie barw Jagiellonii.

 

Byle do maja nie było prawomocnego wyroku :keke:

 

Ta decyzja to jeden wielki SKANDAL. Znaleźli sobie kozła ofiarnego, bo cudzoziemiec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...