Skocz do zawartości

Górnik Zabrze w FM 2009


H4llow

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy zauwazyles ale sa to kluby ze slaska i nie wiem czy wiesz jak na slasku traktowane sa mecze derbowe, mozesz zapytac jakiegokolwiek kibica lub dzialacza gornika czy innych slaskich klubow. chociazby ruch, spojrz zreszta jak wygladaja rival clubs ruchu chorzow:

gornik-100

sosnowiec-100

legia-95

cracovia-95

bytom-90

gieksa-90

lks lodz-70

na bazie danych 9.2 rival clubs gornika wygladaja tak:

ruch-100

legia-100

gieksa-75

odra-75

wisla-75

piast-50

bytom-50

zaglebie-50

widzew-50

i nie jest to zbyt realne odzwierciedlenie rzeczywistosci

 

co do ca to okej Gietz przyznaje racje mozna nawet wiecej obnizyc o ok 5 pkt i rezerwowym takze, moze nie o tyle samo co zawodnikom pierwszego skladu ale rowniez nalezy obnizyc

 

chce takze zglosic poprawke o klubach patronackich gdyz w 9.2 gornik ich nie posiada a w rzeczywistosci jest inaczej

-Walka Zabrze (gry towarzyskie w okresie przygotowan, wypozyczenia zawodnikow i prawo pierwokupu)

-Row Rybnik (te same warunki)

Odnośnik do komentarza

Marcin Bochynek pelni role ala scout w klubie a nie jako trener

 

Przyszli:

Pierwszy zespol:

11 Dawid Jarka (Łódzki KS - powrót z wypożyczenia)

7 Robert Szczot (Jagiellonia Białystok) do 30.06.2013

25 Adam Banaś (Piast Gliwice) do 1.01.2014

16 Paweł Strąk (SV Ried) do 1.01.2014

19 Mariusz Przybylski (Polonia Bytom) do1.01.2013

nr ? Adam Marciniak (Łódzki KS - powrót z wypożyczenia)

nr ? Damian Gorawski (Szynnik Jaroslaw)

Gorawski na dniach podpisze kontrakt takze mam nadzieje ze jeszcze szczegoly beda znane zanim trzeba bedzie wyslac baze danych

 

Mloda ekstraklasa:

1. Szymura Kamil 16.08.1990 Jastrzebie Zdroj 187/78 L OS-20 OL-12 favourite: gks jastrzebie, man utd

2. Kmieć Łukasz 13.03.1992 Blachowania 180/70 P PS-20 OPS-15

3. Rupa Łukasz 02.05.1989 Krakow 175/69 P PL,PP,OPL,OPP-20 N-15 favourite: wisla krakow

4. Wereszczyński Kamil 17.01.1990 Slupsk 170/67 PL PS-20 PP-6 favourite: man utd

5. Gęsikowski Marcin 04.08.1989 Ruda Slaska 183/75 P OS-20 OL,OP-15 favourite: Barcelona

6. Skorupski Michał 04.07.1989 Zabrze 191/91 P N-20

7. Derejczyk Kamil 13.03.1991 Włoszczowa 193/83 P OS-20

8. Jurczak Krzysztof 16.12.1991 Bielsko-Biala 179/70 P PS-20

9. Szuba Bartosz 04.02.1992 Pszczyna 189/83 P BR

10. Marek Krotofil 16.09.1989 ? 180/70 P OS-20 DP-13

nr.imie naziwsko. data urodzenia. miejsce urodzenia. wzrost/waga. lepsza noga. pozycja

informacje na temat orientacyjnego CA i PA tych zawodnikow podam w najblizszym czasie (tych 10 zawodnikow nie ma w aktualnej bazie danych)

 

Odeszli:

Pierwszy zespol:

Tomasz Hajto (LKS Lodz)

Marko Bajić (Lechia Gdańsk)

Patrik Pavlenda (rozwiązanie kontraktu)

Tadas Papeckys (Łódzki KS - wypożyczenie)

Léo Markovsky (rozwiązanie kontraktu)

Willy Alexander Rivas Asin (rozwiązanie kontraktu)

Jerzy Brzęczek (rozwiązanie kontraktu)

Marcin Wodecki (Odra Wodzisław - wypożyczenie)

Dariusz Stachowiak (LKS Lodz - wypozyczenie)

 

Mloda Ekstraklasa:

Jaroslaw Cyran

Tomasz Strzoda

Tomasz Wawrzyniak

Przemyslaw Walas

Michal Pietraczyk

Miroslaw Kuczera

Tomasz Koziol

Dawid Ambroziak

Sylwester Debowski

Przemyslaw Grajek

Piotr Ruszkul (wypozyczenie - olsztyn)

i prosze o poprawienie imienia Bartka Maciejewskiego, ktore jest niepoprawione juz od kilku edycji baz danych. Ktos zjadl T i napisal Barlomiej a ma byc Bartlomiej Maciejewski

 

kilka poprawek odnosnie zawodnikow napisze w kolejnym poscie prawdopodobnie jutro

 

prosze o odezwanie sie researchera gornika, ze zaznajomil sie z moimi informacjami i mozna liczyc na te wszytskie poprawki w najnowszej bazie danych, gdyz niechcialbym aby sie okazalo ze moja praca poszla na marne ;/

Edytowane przez Profesor
Na CMF nie używamy tagów SIZE i FONT
Odnośnik do komentarza

Poprawki dla zawodnikow plus PA i CA

Mloda Ekstraklasa:

1. Robert Trznadel miejsce urodzenia Ruda Śląska 177 wzrost 71 waga (w bazie 9.2 ma 160/50 :doh!: taka mial za juniora chyba) pozycje N-20 OPL,OPP-5

2. Lukasz Skorupski miejsce urodzenia Zabrze ulubiony klub Gornik

3. Bartlomiej Maciejewski m. u. Zabrze P i L noga-20 pozycje PP-20, OPP-20, PL-18, OPL-18, OP-10 i CA o kilka punktow w gore do 85 max

4. Pawel Krzysztoporski m. u. Rybnik wzrost 184 waga 75 i PA obnizyc do 100

5. Damian Furczyk m. u. Strzelce Opolskie wzrost 180 waga 70 noga P i L (8 to zdecydowanie za malo) do pozycji dodac OPS-15, N-10 i najwieksze poprawki w CA i PA, jest to jeden z najwiekszych mlodych talentow w Gorniku: CA-85, PA-125 (jak nie wiecej, nie mam pojecia czemu ma 95, nawet mozna Kasperczaka zapytac, ktory ma z Furczykiem doczynienia od niedawna a widzi w Nim spory potencjal, zreszta juz Go zabral na oboz przed sezonem) ulubione: Juvenstus i Del Piero

6. Mateusz Rabiej m.u. Gliwice wzrost 177 waga 69 pozycje do tych co ma jeszcze LP-15 ulubiony klub: Man Utd

7. Krzysztof Papież m. u. Zabrze 181/70

8. Piotr Krakowiak m. u. Zabrze 186/77 do pozycji OP-9, OL-9

9. Dawid Paliwoda m. u. Zabrze ulubiony klub: Gornik

10. Wojciech Popiel m. u. Gliwice waga 76 pozycje PS-20, DP-15, OS-10, OPS-10 ulubiony klub Arsenal, PA-min. 95 (ze tak powiem filar w ME takze te 10 pkt wiecej Mu sie napewno nalezy, moglby miec -6 ale jest za stary na minusowy potencjal)

11. Kamil Lysiak m. u. Swietochlowice 189/82 ulubieniec: Cristiano Ronaldo

12. Dawid Gajewski m. u. Knurow 173/71 lewonozny! L-20 P-ok5 czy tam ciut wiecej zeby atrybuty sie nie zawyzaly sztucznie, do pozycji PL-20, OPL-20, CA podniesc do ok 80 i takze zwiekszone PA do 110 conajmniej, Kasperczak wykazuje nim zainteresowanie i wyroznia sie w ME, zaliczyl takze wystepy w PE

13. Lukasz Halama m. u. Cieszyn waga 75 Halama jest obronca takze pozycje to tylko OL-20, OP-10

 

-7 dla Ruckiego to przesada i chociaz opuscil juz Gornik i nie wiem kto teraz za niego odpowiada ale nalezy Mu te PA obnizyc

 

CA i PA dla zawodnikow ME ktorych wymienilem w poprzednim poscie

1. Szymura Kamil 75, -6 lub -7

2. Kmieć Łukasz 59, -7 (bardzo mlody ale nieprzecietny, w marcu skonczy 17 lat, zobaczymy w przyszlosci, na mlodziezowki juz byl powolywany z Rakowa)

3. Rupa Łukasz 65, 80

4. Wereszczyński Kamil 70, 85

5. Gęsikowski Marcin 65, 80

6. Skorupski Michał 75, -6

7. Derejczyk Kamil 60, 75

8. Jurczak Krzysztof 60, 80

9. Szuba Bartosz 55, 80

10. Marek Krotofil 79, -7 (w klubie uwazany za spory talent, maja nadzieje na przyszlosc)

 

Pierwsza druzyna:

Wszytskim zawodnikom CA o kilka punktow w dol (oprocz Madejskiego i bramkarzy), Boninowi wiecej niz kilka a poza tym:

1. proponowalbym ustalenie Marciniakowi stalego PA gdyz rocznikowo ma juz 21 lat. mysle ze PA na poziomie ok. 120 byloby wlasciwe

2. nie wiem czy researcher Lksu czy Gornika odpowiada za Stachowiaka ale jego PA to gruba przesada. 110 to jest max napewno nie 130 jakie ma teraz

3. nawoluje o PA-140 dla Dancha

4. a takze o PA-135 dla Madejskiego

5. jak i rowniez PA-130 dla Kolodzieja

6. Laskowski w dol PA do ok. 90

7. Mariusz Gancarczyk CA o kilka punktow w gore do ok. 85, PA w gore do ok 110-115 i do pozycji PO-10

8. Seba Nowak PA w dol do 125

9. u Zahorskiego kluczowe atrybuty nieco w dol

 

to chyba wszytsko, mam nadzieje ze wszytskie te informacje + wszytskie poprawki, o ktorych pisalem wczesniej (stadion, ulubione/nielubiane postacie, najwieksi rywale, atrybuty zawodnikow i ulubione zagrania, transfery, numery pilkarzy, rekordy klubu itp.) ujrzymy w najblizszej latce i jednoczesnie ponawiam prosbe, aby researcher Gornika dal znak zycia i potwierdzil, ze moja praca i czas nie poszedl na marne

Odnośnik do komentarza

tak jak zapowiadalem kilka dni temu Gorawski podpisal na 3 lata (do 01.01.1012)

"Damian Gorawski został nowym piłkarzem Górnika. W środę podpisał z 14-krotnym mistrzem Polski kontrakt na trzy lata. Nowy nabytek zabrzan poleci w niedzielę z drużyną na drugie zgrupowanie na Cypr." (gornikzabrze.pl)

mam nadzieje, ze bedzie to uwzglednione w najblizszej latce...

a Piotr Malinowski zostal wypozyczony na rok do Podbeskidzia Bielsko-Biala

"25-letni pomocnik Górnika Zabrze Piotr Malinowski ma we wtorek podpisać nowy kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. - Sprawa jest przesądzona. Uzgodniliśmy już warunki zarówno z zabrzańskim klubem, jak i samym zawodnikiem. Pozostaje kwestia przeniesienia ich na papier. Wypożyczymy go na rok z prawem pierwokupu - mówi prezes Podbeskidzia Jerzy Wolas. Piłkarz od kilku dni trenuje z zespołem trenera Marcina Brosza." (Gazeta Wyborcza)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

- nie ma kilka miejsc urodzenia zawodnikow np. Maciejewski, Popiel, Gajewski

- rival clubs, favourits i disliked w ogole nietkniete ;/

- z tego co widze zadnmu zawodnikowi nie obnizono CA (czyli jak rozumie dalej w fm Gornik bedzie figurowal w czubie tabeli)

- Marciniak dalej ma minusowe PA (o ile to nie sprawa researchera LKS)

- zawodnicy tacy jak Rucki i Ruszkul dalej w Gorniku ;/

- PA Stachowiaka dalej wynosi 130 (o ile to nie kolejny raz researcher LKS nam sie kłania) i Ruckiego -7 ;/

- zadnego info o budowie nowego stadionu (nie wiem na jakim musi to byc etapie zeby to zostalo w fm zatwierdzone)

 

tyle co na szybko zdazylem przejrzec i nie wiem czy to znowu panowie z SI niedopilnowali pewnych rzeczy czy moze Ty nie zawarles ich w nowej latce...

 

ale ogolnie bardzo pozytywnie i sa nowi zawodnicy z ME i pozycje poprawione numery itd to cieszy

Odnośnik do komentarza

Marciniak i Stachowiak to wina researchera ŁKSu, to samo dotyczy sie tego, że Jarka tam ciągle jest na wypożyczeniu :/.

 

Co do rival clubs, to fakt, mój błąd, pominąłem to.

 

Co do CA to obniżałem, ot chociażby Zahorski, Bonin, Pitry, Vaclavik.

 

Nad Ruszkulem nie mam władzy, co do Ruckiego, to nie pamiętam w tym momencie, będę musiał sprawdzić.

 

Co do stadionu, to jeszcze nie zgłaszałem, bo jeszcze budowa nie została zatwierdzona na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...