Skocz do zawartości

Scenowa Liga Piłkarska


Rekomendowane odpowiedzi

Nieeeee!!! Nie denerwujcie mnie. Ogłaszam zawieszenie rozgrywek do czasu ustalenia się ostatecznego składu ligi. Jak ktoś się zgłosi, to powiększamy ligę, jak nie, to tworzymy dla m0ke 2. ligę, w której będzie grał z samym sobą. Bez odbioru.

 

Raven: wyczyść skrzynkę wiadomości, bo masz zapchaną i nie mogę wysłać do Ciebie PW.

 

Boże, urwanie głowy z tą ligą!

Tzn. ile czasu mamy czekac?

Odnośnik do komentarza

No, cieszę się, że się sprężyliście i rozegraliście wszystkie mecze w terminie. Oto komplet wyników i tabelka:

 

Pientka - czornuch 3:1

martin - Raven 4:0

Odra Fans - Muciek 3:1

og02r - nowasinho 3:1

Pauzował m0ke

 

1. martin | 1 | 1-0-0 | 4:0 | 3
2. Odra Fans | 1 | 1-0-0 | 3:1 | 3
3. og02r | 1 | 1-0-0 | 3:1 | 3
4. Pientka | 1 | 1-0-0 | 3:1 | 3
5. czornuch | 1 | 0-0-1 | 1:3 | 0
6. Muciek | 1 | 0-0-1 | 1:3 | 0
7. nowasinho | 1 | 0-0-1 | 1:3 | 0
8. Raven | 1 | 0-0-1 | 0:4 | 0
9. m0ke | 0 | 0-0-0 | 0:0 | 0

2. kolejka:

Odra Fans - Raven

Pientka - Muciek

czornuch - og02r

m0ke - nowasinho

pauzuje: martin

 

Grajta! Ja odpocznę i dopracuję sprawy organizacyjne.

Odnośnik do komentarza

Akurat przewidziałem, że ktoś będzie chciał jeszcze dojść i zostawiłem w terminarzu (tak, już porozpisywałem :) ) wolne miejsce. Na razie masz 2 zaległe mecze: z m0ke i ze mną. Masz czas na zagranie tych meczy do końca następnej kolejki (planowo do poniedziałku wieczór).

Odnośnik do komentarza

Ekhm, już właściwie minął termin kolejki, a tu dopiero 2 mecze rozegrane. Panowie, sprężcie się. Wiem, że czasem jest problem ze zgadaniem się na jakiś termin (tak jak ja z fanrealem) ale nie wierzę, że kiedy w poprzedniej kolejce wszyscy się zmieścili w terminie, to teraz wszyscy mają jakieś problemy.

 

Przesuwam koniec kolejki do niedzieli. Do tego czasu mają być rozegrane mecze, albo przynajmniej informacja, że z jakiś powodów mecz nie mógł być rozegrany. Jak nie będzie to zacznę dawać obustronne walkowery, a potem będę wyrzucał maruderów z ligi, żeby się nie skończyło jak w poprzednim seoznie, gdy już nikomu się grać nie chciało :>.

Odnośnik do komentarza
fanreal - martin 3:1

 

tak 3:1, nie pomylilem sie. Wspanialy mecz. Pamietalem, ze martin jest jednym z faworytow ligi i nie spodziewalem sie nawet jednej bramki. Ale udalo sie:) w takim razie moge powiedziec, a w zasadzie wykrzynac, ze: IDE NA MISTRZA! :P

No cóż, pojedynek był wyrównany i o zwycięstwach w poszczególnych partiach decydowały pojedyncze błędy. Równie dobrze mogłoby być 3:1 dla mnie, 2:2, albo 4:0 dla mnie lub fanreala :P. Tak czy inaczej przyznaję, że rywal nieco mnie zaskoczył, prezentując bardzo dobrą, skuteczną grę. Inna sprawa, że nieco brakuje mi ogrania. Od czerwca jedyne moje mecze to właśnie te z ostatnich dwóch kolejek SPL. Więc nie rób sobie jakichś większych nadzieji, bo jak wrócę do formy, to będzie rzeźnia :P

 

Nie grali jeszcze m0ke z nawasinho. Sprężcie się z łaski swojej, to jeszcze dziś może umieszczę tabelkę i rozpiskę.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę złapać Moke na gg, pisałem do niego trzy razy, odpisał raz nie podając żadnych konkretów (też nie pisałem dokładnych godzin żeby nie była wątpliwości). Dzisiaj rano napisałem żeby podał dokładne godziny w których może zagrać dziś lub jutro, teraz czekam aż odpisze...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy m0ke zdaje sobie z tego sprawę, ale ma do rozegrania już 2 mecze, z nowasinho z tej kolejki i zaległy z fanrealem. Więc naprawdę radziłbym nieco się sprężyć :>.

 

A, teraz zauważyłem, że Pientka z Mućkiem jeszcze nie grali. Jutro jest niedziela, wszyscy będą w domach, więc mam nadzieję, że wszystkie mecze zostaną rozegrane :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...